• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kalisz

(62)
  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Polecam pod wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, znajdujące się na 8 piętrze w wieżowcu na oś. Widok. Mieszkanie przeszło generalny remont, jest w pełni wyposażone, sk...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Górnośląska

    Kalisz » ul. Górnośląska

    • 430 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż jasne 2-pokojowe 86 m2 w odnowionej kamienicy przy ul.Górnośląskiej na 3 piętrze. Lokal składa się z przestronnej kuchni, wyposażonej w meble kuchenne ze sp...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Poznańska

    Kalisz » ul. Poznańska

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy pod wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, znajdujące się na 4 piętrze w nowym bloku z windą przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 195 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy w centrum Kalisza o powierzchni 67,79m2 usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość składa się z kuchni, 2 pokoi oraz przedpoko...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Serbinowskiej. Mieszkanie składa się półotwartej kuchni, salonu, 2...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 335 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,8m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie przeszło generalny remont, składa si...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, z 2 balkonami, usytuowane na 2 piętrze na Osiedlu Złote Łąki. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z a...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,80m2, znajdujące się na 3 piętrze w trzyletnim bloku z windą przy ul. Tymiankowej w Kaliszu. Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kalisz ul. Hoża

    Kalisz » ul. Hoża

    • 287 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym bloku przy ul. Hożej . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze sk...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,32 m, zlokalizowane na III piętrze w atrakcyjnej części miasta (okolice ul. Serbinowskiej/Górnośląskiej, rejon Zegara). Nieruch...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam pod wynajem bezczynszową kawalerkę z balkonem o powierzchni 32m2 znajdującą się na 2 piętrze w kamienicy w centrum Kalisza. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, ł...

  • Mieszkanie Kalisz rynek pierwotny

    Kalisz

    • 672 360 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 129,30m2, znajdujące się na poddaszu w odnowionej kamienicy z windą w centrum Kalisza. Lokal w stanie deweloperskim do włas...

  • mieszkanie 50m centrum blok
    1 / 4
    mieszkanie 50m centrum blok

    Kalisz

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    mieszkanie bez pośredników, biurom nieruchomości dziekuję. Niski czynsz tylko 250 zl. Ogrzewanie gazowe. Piec gazowy wymieniony 2 lata temu. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie 50m2....

  • 2-pokojowe mieszkanie- os. Złote Łąki
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie- os. Złote Łąki

    Kalisz

    • 550 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż! komfortowe mieszkanie o powierzchni 58m2, zlokalizowane na 2. piętrze bloku z cegły w jednej z najbardziej pożądanych części osiedla. Nieruchomość jest doskonale doświ...

  • Śródmieście-5 pokoi-89m2
    1 / 13
    Śródmieście-5 pokoi-89m2

    Kalisz

    • 356 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy, które czeka na nowego właściciela pełnego pomysłów na aranżację wnętrza! Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacj...

  • Mieszkanie na osiedlu Korczak
    1 / 12
    Mieszkanie na osiedlu Korczak

    Kalisz

    • 369 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Marzysz o zamieszkaniu we własnym mieszkaniu z dużym balkonem? To jest propozycja dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 45,0...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 5
    Sprzedam kawalerkę

    Kalisz

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 32,5 m w tym dodatkowe pomieszczenie na garderobę lub gabinet na 4 piętrze do mieszkania przynależna piwnica i wspólna wózkownia .

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 8
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Kalisz

    • 269 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 4. piętrze w bloku z cegły. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje możliwość aranżacji według własnych...

  • Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem
    1 / 5
    Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem

    Kalisz

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w Kaliszu. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze bloku na ul. Hożej. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i wy...

  • Sprzedam mieszkanie/biuro
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie/biuro

    Kalisz

    • 390 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone w centrum miasta (Główny Rynek ) użytkowane aktualnie jako biuro. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz wc. Ogrzewanie gaz (lokalny węzeł ciepłowniczy).