• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Kalisz

(9)
  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 318 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka z balkonem Na sprzedaż przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym pię...

  • Mieszkanie na wynajem - RiverSide
    Mieszkanie na wynajem - RiverSide

    Kalisz

    • 1 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu RiverSide przy ul. Towarowej w Kaliszu. Przestronny, w pełni umeblowany lokal o...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Chopina

    Kalisz » ul. Chopina

    • 180 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 24m2, znajdującą się na 3 piętrze w bloku z cegły z lat 60 tych w pobliżu Galerii Tęcza. Mieszkanie składa się salonu połączo...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 268 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32m, zlokalizowane na parterze niskiego, 4-piętrowego bloku na popularnym kaliskim osiedlu Dobrzec. To idealna propozycj...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam pod wynajem bezczynszową kawalerkę z balkonem o powierzchni 32m2 znajdującą się na 2 piętrze w kamienicy w centrum Kalisza. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, ł...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 5
    Sprzedam kawalerkę

    Kalisz

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 32,5 m w tym dodatkowe pomieszczenie na garderobę lub gabinet na 4 piętrze do mieszkania przynależna piwnica i wspólna wózkownia .

  • Kalisz, Kawalerka z antresolą
    1 / 8
    Kalisz, Kawalerka z antresolą

    Kalisz

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy przy ul. Ciasnej w Kaliszu. Lokal o powierzchni 26,41 m2 znajduje się na pa...

  • Mieszkanie, rynek pierwotny 87,30 m2
    1 / 6
    Mieszkanie, rynek pierwotny 87,30 m2

    Kalisz

    • 554 355 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczna kawalerka po generalnym remoncie

    Kalisz

    • 1 400 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Słoneczna kawalerka po generalnym remoncie w cichej i spokojnej okolicy, położona na II piętrze bloku na Oś. Kaliniec, w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie położone...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kawalerka w centrum Ostrowa Wlkp.
    1 / 9
    Kawalerka w centrum Ostrowa Wlkp.

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerkę w centrum Ostrowa Wlkp. o pow.37 m2, parter, wynajmę. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną natryskową, WC-kompakt, umywalka z lustrem, ko...

  • Dwa pokoje w centrum Ostrowa Wlkp.
    1 / 7
    Dwa pokoje w centrum Ostrowa Wlkp.

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwu pokojowe o pow. 41 m2 1 piętro w centrum Ostrowa Wlkp. wynajmę. W skład mieszkania wchodzą, pokój, kuchnia, łazienka z natryskiem, umywalką i toaletą. Ciepła woda uż...