• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kalisz

(50)
  • Wyjątkowy apartament na wynajem! - z balkonem
    1 / 15
    Wyjątkowy apartament na wynajem! - z balkonem

    Kalisz

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 61,38 m²! Nieruchomość położona na 1. piętrze w dobrze skomunikowanej części Kalisza– łączy w sobie...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWE 2 POKOJE NA WYNAJEM KALISZ, KALINIEC Z przyjemnością prezentujemy słoneczne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,50 m, zlokalizowane w jednej z najlepiej s...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 345 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność, niskie koszty utrzymania i poczucie bezpieczeństwa? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy ustawne, dwupokojowe mie...

  • Mieszkanie na wynajem - Rezydencja Asnyka
    Mieszkanie na wynajem - Rezydencja Asnyka

    Kalisz

    • 2 099 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca – Rezydencja Asnyka...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta wynajmu: Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą ul. Tymiankowa, Kalisz Biuro Nieruchomości Calisia Estate prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego, dwupokojowego miesz...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Lipowa

    Kalisz » ul. Lipowa

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne i przestronne mieszkanie przy ul. Lipowej w Kaliszu Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w zadbanym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się na...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 700 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania ul. Górnośląska Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Górnośląskiej. Lokal znajduje się na 3. piętr...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę pierwszego wynajmu nowoczesnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 42 m, zlokalizowanego w nowym budownictwie w jednej z najbardziej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 33,60 m, zlokalizowana przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w spokojnej i cichej okolicy. Lokal składa się z d...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 320 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych w centrum miasta. Lokal składa się z 2 dużych pokoi,...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, blisko centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,4m2 znajduje się w bloku z cegły na 3 piętrze. Przynależy do niego piwnica i wóz...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Polecam pod wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, znajdujące się na 8 piętrze w wieżowcu na oś. Widok. Mieszkanie przeszło generalny remont, jest w pełni wyposażone, sk...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Górnośląska

    Kalisz » ul. Górnośląska

    • 430 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż jasne 2-pokojowe 86 m2 w odnowionej kamienicy przy ul.Górnośląskiej na 3 piętrze. Lokal składa się z przestronnej kuchni, wyposażonej w meble kuchenne ze sp...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Poznańska

    Kalisz » ul. Poznańska

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy pod wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, znajdujące się na 4 piętrze w nowym bloku z windą przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 195 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy w centrum Kalisza o powierzchni 67,79m2 usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość składa się z kuchni, 2 pokoi oraz przedpoko...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 335 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,8m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie przeszło generalny remont, składa si...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, z 2 balkonami, usytuowane na 2 piętrze na Osiedlu Złote Łąki. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z a...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,80m2, znajdujące się na 3 piętrze w trzyletnim bloku z windą przy ul. Tymiankowej w Kaliszu. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Hoża

    Kalisz » ul. Hoża

    • 287 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym bloku przy ul. Hożej . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze sk...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,32 m, zlokalizowane na III piętrze w atrakcyjnej części miasta (okolice ul. Serbinowskiej/Górnośląskiej, rejon Zegara). Nieruch...