• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kalisz

(50)
  • Na wynajem mieszkanie na parterze - Dobrzec
    1 / 11
    Na wynajem mieszkanie na parterze - Dobrzec

    Kalisz

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Henryka Kiniastowskiego, na spokojnym i lubianym os...

  • Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem
    1 / 10
    Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem

    Kalisz

    • 1 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Dobrzeckiej. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38,2 m², położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji. Układ...

  • mieszkanie 50m centrum blok
    1 / 4
    mieszkanie 50m centrum blok

    Kalisz

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    mieszkanie bez pośredników, biurom nieruchomości dziekuję. Niski czynsz tylko 250 zl. Ogrzewanie gazowe. Piec gazowy wymieniony 2 lata temu. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie 50m2....

  • wynajemę mieszkanie 2 pokoje
    1 / 6
    wynajemę mieszkanie 2 pokoje

    Kalisz

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapewniasz sobie komfor w tym funkcjonalnym mieszkaniu o powierzchni 38 m². Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Posiada dwa pokoje z widokiem na Galerie Ka...

  • Mieszkanie na wynajem - Rezydencja Asnyka
    1 / 10
    Mieszkanie na wynajem - Rezydencja Asnyka

    Kalisz

    • 2 199 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca – Rezydencja Asnyka...

  • 2-pokojowe mieszkanie- os. Złote Łąki
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie- os. Złote Łąki

    Kalisz

    • 550 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż! komfortowe mieszkanie o powierzchni 58m2, zlokalizowane na 2. piętrze bloku z cegły w jednej z najbardziej pożądanych części osiedla. Nieruchomość jest doskonale doświ...

  • Mieszkanie na osiedlu Korczak
    1 / 12
    Mieszkanie na osiedlu Korczak

    Kalisz

    • 369 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Marzysz o zamieszkaniu we własnym mieszkaniu z dużym balkonem? To jest propozycja dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 45,0...

  • Na wynajem 2 pok. mieszkanie ul. Tymiankowa
    1 / 8
    Na wynajem 2 pok. mieszkanie ul. Tymiankowa

    Kalisz

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na wynajem  funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,80m2, znajdujące się na 3 piętrze w trzyletnim bloku z windą przy ul. Tymiankowej w Kaliszu. Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 8
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Kalisz

    • 269 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 4. piętrze w bloku z cegły. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje możliwość aranżacji według własnych...

  • Mieszkanie na wynajem Dobrzec
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem Dobrzec

    Kalisz

    • 2 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (51 m2) z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Wyszyńskiego w Kaliszu. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej, w pełni funkcj...

  • Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem
    1 / 5
    Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem

    Kalisz

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w Kaliszu. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze bloku na ul. Hożej. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i wy...

  • Wynajmę mieszkanie w Kaliszu
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie w Kaliszu

    Kalisz

    • 1 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Od 15-go marca wynajmę dwa pokoje umeblowane,blisko dwóch uczlni ,parku i teatru. -- studentom lub pracującym na stałe....

  • Sprzedam mieszkanie/biuro
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie/biuro

    Kalisz

    • 390 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone w centrum miasta (Główny Rynek ) użytkowane aktualnie jako biuro. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz wc. Ogrzewanie gaz (lokalny węzeł ciepłowniczy).

  • Mieszkanie o pow.40.76m2, IV piętro, klimatyzacja, Centrum
    1 / 16
    Mieszkanie o pow.40.76m2, IV piętro, klimatyzacja, Centrum

    Kalisz

    • 295 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,76m², zlokalizowane na czwartym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły z 2000 roku w Kaliszu....

  • Górnośląska – 2 pokoje – 52,58 m2
    1 / 13
    Górnośląska – 2 pokoje – 52,58 m2

    Kalisz

    • 353 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem o pow. 52,58 m2 znajdującego się na trzecim piętrze w bloku z cegły. Do mieszkania przynależy pi...

  • Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 36,62 m2 - Kalisz, ul. Ciasna

    Kalisz

    • 296 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy kolejne atrakcyjne mieszkanie dostępne w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Ciasnej w Kaliszu. Lokal usytuowany na parterze, po generalnym remoncie, w...

  • Mieszkanie 2 pok., po generalnym remoncie
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pok., po generalnym remoncie

    Kalisz

    • 299 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 37,59 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - 299 000 zł Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane, gustownie urządzone mieszkanie o powierzc...

  • Nowoczesna kawalerka w Centrum Kalisza
    1 / 8
    Nowoczesna kawalerka w Centrum Kalisza

    Kalisz

    • 199 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Kawalerka 21,15 m? - Kalisz, ul. Ciasna - parter - 199 000 zł Przedstawiamy nowoczesną, kompaktową kawalerkę po generalnym remoncie, zlokalizowaną na parterze wyremon...

  • Na sprzedaż stylowe 2 - pokojowe mieszkanie
    1 / 10
    Na sprzedaż stylowe 2 - pokojowe mieszkanie

    Kalisz

    • 295 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 34,52 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - 1. piętro - 295 000 zł Z przyjemnością prezentujemy kolejną wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym rem...

  • Kalisz, Mieszkanie 2 pok., parter.
    1 / 9
    Kalisz, Mieszkanie 2 pok., parter.

    Kalisz

    • 296 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 36,62 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - parter . Z przyjemnością prezentujemy kolejne atrakcyjne mieszkanie dostępne w zrewitalizowanej kamienicy przy ul....