• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kalisz

(62)
  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 240 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie w bardzo dobrym stanie o powierzchni 33,60 m, zlokalizowane przy ul. Poznańskiej. Lokale o takim metrażu cieszą się ogromnym zaintere...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 650 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Kalisza. Główne atuty nieruchomośc...

  • Sprzedam mieszkanie (jako udział)
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie (jako udział)

    Kalisz

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam. Sprzedam mieszkanie w kamienicy o powierzchni 36 metrów. Mieszkanie te jest wyremontowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie nie jest wyodrębnione, jest ono jako udział w...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Chopina

    Kalisz » ul. Chopina

    • 180 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 24 m, położona na 3. piętrze w bloku z cegły z lat 60., w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Galerii Tęcza. Mieszkanie składa się z:...

  • 3 pokojowe mieszkanie 48 m², balkon, I p., os. Asnyka
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie 48 m², balkon, I p., os. Asnyka

    Kalisz

    • 425 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji, wybudowanym w 1977...

  • Mieszkanie  trzypokojowe na 1 piętrze z loggią
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe na 1 piętrze z loggią

    Kalisz

    • 740 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe dwustronne mieszkanie (wschód–zachód) o powierzchni 67 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca Riverside. Lokal jest środkowy, c...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 318 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka z balkonem Na sprzedaż przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym pię...

  • Mieszkanie Kalisz, Stawiszyńska
    Mieszkanie Kalisz, Stawiszyńska

    Kalisz

    • 462 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. Stawiszyńska Przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji bu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kalisza w pobliżu Ronda Westerplatte. Mieszkanie idealn...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 345 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność, niskie koszty utrzymania i poczucie bezpieczeństwa? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy ustawne, dwupokojowe mie...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta wynajmu: Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą ul. Tymiankowa, Kalisz Biuro Nieruchomości Calisia Estate prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego, dwupokojowego miesz...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 4 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego apartamentu o powierzchni 130 m2. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wysokim komforcie mieszkańców, oferując funkcjon...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Lipowa

    Kalisz » ul. Lipowa

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne i przestronne mieszkanie przy ul. Lipowej w Kaliszu Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w zadbanym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się na...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 360 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,37 m, położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Robotniczej. Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. W SKŁA...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 700 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania ul. Górnośląska Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Górnośląskiej. Lokal znajduje się na 3. piętr...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę pierwszego wynajmu nowoczesnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 42 m, zlokalizowanego w nowym budownictwie w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, idealnego dla rodziny, pary lub studentów ceniących świetną lokalizację. Lokal o powierzchni...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Lipowa

    Kalisz » ul. Lipowa

    • 519 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66m2, znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku przy ul Lipowej. Mieszkanie składa się z kuchni z meblami w zabu...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Śródmiejska

    Kalisz » ul. Śródmiejska

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych w centrum miasta. Lokal składa się z 2 dużych pokoi,...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, blisko centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,4m2 znajduje się w bloku z cegły na 3 piętrze. Przynależy do niego piwnica i wóz...