• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Biskupice

(2)
  • Dom Biskupice gm. Pobiedziska,
    1 / 15
    Dom Biskupice gm. Pobiedziska,

    Biskupice

    • 1 590 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno, pr...

  • Dom z budynkami gospodarczymi
    1 / 10
    Dom z budynkami gospodarczymi

    Biskupice

    • 249 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu siedlisko na sprzedaż położone w cichej i spokojnej miejscowości Biskupice (gm. Grodziec), w odległości ok. 20 km od Konina. To idealne miejsce dla osób poszukuj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 9 500 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Chcemy zaprezentować na sprzedaż klasycystyczny dwór z 1850 roku, położony nieopodal Kalisza. Dworek został wzniesiony przez Włodzimierza Radolińskiego, a następnie rozbudowany o p...

  • Dom Kalisz ul. Łódzka

    Kalisz » ul. Łódzka

    • 600 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Polecamy na sprzedaż przedwojenną wille z 1939 roku do kapitalnego remontu o powierzchni ok. 350m2 znajdującą się na dużej działce o powierzchni 1000m2. Nieruchomość usytuowana jes...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 575 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Polecamy na sprzedaż dom o powierzchni 110m2 oraz działce o powierzchni ok. 700m2 usytuowany na Osiedlu Ogrody. Nieruchomość składa się z kuchni z meblami w zabudowie oraz sprzętem...

  • Dom 120m2, osiedle DOBRO
    1 / 13
    Dom 120m2, osiedle DOBRO

    Kalisz

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Budynek Firma i dom jedna bryła + poddasze uzytkowe
    1 / 6
    Sprzedam Budynek Firma i dom jedna bryła + poddasze uzytkowe

    Kalisz

    • 1 500 000 zł cena
    • 497 m2 powierzchnia
    • 3 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojacy Fotowoltaika Pompa ciepła ucześc z poddaszem uzytkowym 497m Poddasze stan Deweloperski Scianki okna podłoga woda ogrzewanie kanalizacjia podłaczone .- zamontowan...

  • Dom w Żychlinie
    1 / 4
    Dom w Żychlinie

    Żychlin

    • 495 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Żychlin

    • 510 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący 5 km od Kalisza
    1 / 12
    Dom wolnostojący 5 km od Kalisza

    Skarszew

    • 610 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Energooszczędny dom 141m2
    1 / 3
    Energooszczędny dom 141m2

    Kalisz

    • 650 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż dom wolnostojący z ogrodem, dużą działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący z ogrodem, dużą działką

    Kalisz

    • 990 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 4 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz domu z dala od hałasu, w zaciszu i z dużymi możliwościami a jednocześnie blisko do centrum miasta, to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Okolica, w której znajduje si...

  • Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina
    Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina

    Bielawy

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 120,5 m², usytuowany na 8-arowej działce w malowniczej miejscowości Bielawy, gmina Kazimierz Biskupi. To dosko...

  • Dom 130 m2 na Chmielniku w Kaliszu
    1 / 9
    Dom 130 m2 na Chmielniku w Kaliszu

    Kalisz

    • 770 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu z nową inwestycją na Chmielniku w Kaliszu! Pośród malowniczej okolicy, powstają trzy piękne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, z ka...

  • Sprzedam dom ul. Wieniawskiego
    1 / 13
    Sprzedam dom ul. Wieniawskiego

    Kalisz

    • 580 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 3 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m2 (mieszkalnej 106 m2) na osiedlu Majków w Kaliszu. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, podpiwn...

  • Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk
    1 / 16
    Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk

    Zbiersk

    • 675 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m², położony na działce o powierzchni 650m² w miejscowości Zbiersk (gmina Stawiszyn). Nieruchomość z b...

  • Na sprzedaż dom z lokalem uzytkowym centrum
    1 / 14
    Na sprzedaż dom z lokalem uzytkowym centrum

    Kalisz

    • 699 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 2 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy na sprzedaż dom wraz lokalem użytkowym o powierzchni 265,50m2, znajdujący się przy ul. Młynarskiej w Kaliszu, położony na działce o powierzchni 325m2. Część mieszkalna skł...

  • Sprzedam dom na wsi
    1 / 12
    Sprzedam dom na wsi

    Janków

    • 320 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący jednorodzinny z budynkami gospodarczymi i z dużym ogrodem położony w Jankowie koło Kuczkowa Dom składa się z 4 pokoi ,kuchni ,łazienki ,kotłowni i dwóch...

  • Okazja - dom wolnostojący 182 m2 - Cieśle

    Cieśle

    • 989 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 5 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapoznaj się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 182 m² z garażem dwustanowiskowym oraz dużą przestrzenią na ogród w malowniczej miejscowości Cieśle pod Oleśnicą.Budynek skł...

  • Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw
    1 / 15
    Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw

    Kościelna Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nowy /nie zamieszkaly/z poddaszem uzytkowym,położony w centrum Kościelnej Wsi w bardzo dobrej lokalizacji , ,Parter- 2 pokoje,kuchnia,łazienka holl,kotłownia ,taras//Poddasze...

  • Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek
    1 / 15
    Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek

    Kolonia Skarszewek

    • 690 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 111 m², częściowo podpiwniczony, położony na przestronnej działce o powierzchni 1900 m². Nieruchomość znajduje się...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Kalisz

    Kalisz

    • 1 560 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w miejscowości Sulisławice na obrzeżach Kalisza o powierzchni użytkowej 163,1 m (całkowitej 182 m), usytuowany na pięknie za...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dwupiętrowy dom w Kaliszu na dzielnicy Chmielnik, co gwarantuje ciszę i spokój, a zarówno szybki dostęp do centrum. Dom stoi na działce o powierzchni 672m2,...

  • Dom Kalisz rynek pierwotny

    Kalisz

    • 645 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Polecamy na sprzedaż nowoczesny funkcjonalny dom z klimatyzacją o powierzchni 141m2, znajdujący się na działce ok.215m2 w południowej części Kalisza, 7km od Śródmieścia. Dom składa...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 825 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam na sprzedaż jednorodzinny, piętrowy dom przy ul. Łódzkiej w Kaliszu, o powierzchni 142m2 znajdujący się na działce ok.1500m2. Nieruchomość składa się z parteru, w skład któ...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 430 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż część domu z dużą działką ul. Częstochowska Oferujemy na sprzedaż część domu o powierzchni 58 m, usytuowaną na przestronnej działce o powierzchni 1077,5 m. Nieruchomość...

  • wolnostojący Dębe, ul. Szarotki
    wolnostojący Dębe, ul. Szarotki

    Dębe

    • 1 229 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Dębe, gm. Serock gotowy do zamieszkania komfort i oszczędność Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, do któr...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 1 199 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ELEGANCJA I FUNKCJONALNOŚĆ DOM Z PRYWATNYM SPA I PIĘKNYM OGRODEM Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 220 m, położoną na pr...