• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Tuszynem

(121)
  • Lokal użytkowo handlowy

    Łódź

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowo handlowy 80 m2 Łódź Retkinia w dobrym stanie sprzedam.Lokal mieści się w parterowym pawilonie handlowo usługowym , blisko rynku Pod Topolami .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budynek handlowy w Bełchatowie na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!
    1 / 6
    Budynek handlowy w Bełchatowie na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!

    Bełchatów

    • 7 600 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizo...

  • Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a
    1 / 8
    Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a

    Zgierz

    • 42 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy 5 lokali usługowych o powierzchni :131,60m2 ; 36,30m2 ; 143,60m2 oraz 2 lokale o powierzchni 26,50m2 . Lokalizacja: Parter budynku mieszkalnego w Zgierzu ul. Barlickiego...

  • Lokal Brzeziny ul. Świętej Anny

    Brzeziny » ul. Anny

    • 42 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal w doskonałej lokalizacji- Brzeziny ulica Świętej Anny. Parter. Wejście z ulicy. Rolety antywłamaniowe. Witryna Na przeciwko lokalu parking. Pomieszczenie główn...

  • Wynajem pomieszczeń biurowych, Zgierz ul. A. Struga 10A
    1 / 8
    Wynajem pomieszczeń biurowych, Zgierz ul. A. Struga 10A

    Zgierz

    • 35 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowy zlokalizowany przy ulicy Andrzeja Struga 10A Oferujemy 8 pomieszczeń biurowych o powierzchni: 22,72m2; 22,73 m2 ; 21,90m2 ; 22,91m2 ; 22,54m2 ; 22,56m2 ; 16,28m2 ;...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Piotrków Trybunalski

    • 4 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MAGAZYN MUROWANY DWA OSOBNE WEJŚCIA. 170 m2(ogrzewany,wys.5 m) i 70 m2(wys.3,5m) .Posadzka betonowa, Wokół budynku możliwość wynajmu placu 6 zł/m2 netto. Dodatkowo istnie możliwość...

  • 1 / 3
    HALA 560 M2 WOLA KRZYSZTOPORSKA K. PIOTRKOWA TRYB.

    Wola Krzysztoporska

    • 2 800 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę o pow. 560 m². w najniższej na rynku cenie. Brama główna o wymiarach 4,50 m wys. x 3,50 m szer. Posadzka betonowa. Podjazdy przystosowane pod obciążenia do 50 t. Prz...

  • Działka 450 m2 -Lokal użytkowy 130 m2 - Piotrków Trybunalski
    1 / 3
    Działka 450 m2 -Lokal użytkowy 130 m2 - Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski

    • 5 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy usługowo - handlowy znajdujący się przy ulicy Kostromskiej 51 C w Piotrkowie Trybunalskim. Do tej pory w budynku mieścił się sklep z artykułami dla dzi...

  • Lokale handlowe:doskonała lokalizacja, parter.Możliwe raty!
    1 / 5
    Lokale handlowe:doskonała lokalizacja, parter.Możliwe raty!

    Piotrków Trybunalski

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Doskonała okazja cenowa: 3 x lepsza inwestycja niż lokata bankowa! Roczne oszczędności bądź przychód (gdy wynajmiesz klientowi) na poziomie minimum 36 tys zł ( 3 tys.zł / mi...

  • Magazyn wynajmę ŁASK
    Magazyn wynajmę ŁASK

    Łask

    • 1 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MAGAZYN do wynajęcia w ŁASKU (woj. Łódzkie) o powierzchni 120 m2. Budynek murowany, suchy. Lokal wolny od zaraz. Wystawiamy fakturę VAT Zapraszamy do obejrzenia lokalu po wcz...

  • Duży lokal handlowo-usługowy. Parter, 3 wejścia, WC, witryny.
    1 / 15
    Duży lokal handlowo-usługowy. Parter, 3 wejścia, WC, witryny.

    Piotrków Trybunalski

    • 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Możliwa płatność w ratach! Sprzedam duży lokal Handlowo-Usługowy który posiada 3 niezależne wejścia, 4 piony kanalizacyjne / wodne. Uwaga: Lokal podzielony na dwie nieza...

  • Wynajmę lokal 40 m2 ul. Mielczarskiego, parter, parking
    1 / 4
    Wynajmę lokal 40 m2 ul. Mielczarskiego, parter, parking

    Bełchatów

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal handlowo-usługowy w dobrym punkcie Bełchatowa. Lokal znajduję się przy ulicy Mielczarskiego. Zaletą lokalu jest duża witryna. Lokal składa się z jednego pomieszczeń,...

  • Biurowiec na sprzedaż
    1 / 3
    Biurowiec na sprzedaż

    Tomaszów Mazowiecki

    • 6 800 000 zł cena
    • 2 370 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Po generalnym remoncie 2 piętrowy biurowiec w Tomaszowie Mazowieckim, 3 km od centrum miasta. Powierzchnia całkowita wraz z parkingiem dookoła budynku 2300m2,ponad 45 pomieszczeń....

  • lokal handlowo-usługowy 98m2
    lokal handlowo-usługowy 98m2

    Piotrków Trybunalski

    • 2 150 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Piotrków, centrum: Do wynajęcia lokal składający się z sali sprzedaży o powierzchni 55m2 i sali magazynu 43m2. Obie sale połączone przejściem o wymiarach 2,8m x 2,8m. Sala sprzedaż...

  • Zgierz Biuro 33 m2 , klimatyzacja
    1 / 3
    Zgierz Biuro 33 m2 , klimatyzacja

    Zgierz

    • 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę biuro 33 m2 , Zgierz Barwnikowa 10 I piętro , klimatyzacja , parking. Dodatkowe opłaty energia elektryczna

  • Lokal użytkowy Zgierz
    1 / 15
    Lokal użytkowy Zgierz

    Zgierz

    • 760 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 2 033 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowym - do wykończenia w kameralnej okolicy Zgierza, przy ulicy Leszczynowej. Dom pierwotnie budowany z zamysłem prowadzenia działalności go...

  • Hala handlowo-usługowa 1200m2 w centrum Bełchatowa
    1 / 6
    Hala handlowo-usługowa 1200m2 w centrum Bełchatowa

    Bełchatów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 460 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam halę dwukondygnacyjną o łącznej powierzchni około 1200 m2 w atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego cent...

  • Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW
    1 / 16
    Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW

    Stryków

    • 35 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 w centrum Polski, 15 km od Łodzi w miejscowości Stryków. Powierzchnia hali magazynowej wynosi 800...

  • Sprzedam Budynek Komercyjny Wynajęty CENTRUM MIASTA
    Sprzedam Budynek Komercyjny Wynajęty CENTRUM MIASTA

    Bełchatów

    • 2 600 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka gruntu (szeregowa) budynkiem handlowo-usługowym, który zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej. Obiek...

  • Wynajmę BIURO i Sale szkoleniowe - Tomaszów Maz Parking
    Wynajmę BIURO i Sale szkoleniowe - Tomaszów Maz Parking

    Tomaszów Mazowiecki

    • 58 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia BIURO oraz salę o powierzchni 80 m.kw. wraz z pracownią komputerową (z zestawem komputerów / NOWYCH laptopów Lenovo z najnowszym oprogramowaniem) . Sala p...

  • Lokal biurowy
    1 / 3
    Lokal biurowy

    Bełchatów

    • 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale biurowe na I piętrze budynku w Bełchatowie przy ul. Przemysłowej nr 4. Powierzchnia pokoju ok 15 m2.. Czynsz najmu 400 zł plus opłaty za ogrzewanie w sezonie grzewcz...

  • Wynajmę
    1 / 3
    Wynajmę

    Zgierz

    • 1 234 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę budynek dwupiętrowy ( woda , prąd 32kw, gaz ) dół 400 m i góra 200 m na działce znajduje się Żabka , do budynku oddzielny dojazd