• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Tuszynem

(121)
  • Lokal Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna ul. Kurczaki

    Łódź » Górna » ul. Kurczaki

    • 350 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchn...

  • Sprzedam Lokal handlowo/usługowy/mieszkalny ŁódżGórnaChojny
    Sprzedam Lokal handlowo/usługowy/mieszkalny ŁódżGórnaChojny

    Łódź

    • 350 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia: 7...

  • Lokal użytkowy biurowy handlowy centrum Łodzi Piotrkowska
    1 / 8
    Lokal użytkowy biurowy handlowy centrum Łodzi Piotrkowska

    Łódź

    • 2 640 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz funkcjonalnego biura do wynajęcia? Ta nieruchomość ma powierzchnię 66 m² i znajduje się na parterze w ścisłym centrum Łodzi tuż przy ul. Piotrkowskiej. Lokal jest dostępny...

  • Fantastyczna lokalizacja, parter, Piotrkowska
    1 / 5
    Fantastyczna lokalizacja, parter, Piotrkowska

    Łódź

    • 55 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 960 m2, położony na parterze budynku B, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuz...

  • Doskonała lokalizacja - Centrum Łodzi
    1 / 4
    Doskonała lokalizacja - Centrum Łodzi

    Łódź

    • 45 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 246 m2, położony na I piętrze budynku D, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fu...

  • Parter - Piotrkowska - Centrum Łodzi
    1 / 5
    Parter - Piotrkowska - Centrum Łodzi

    Łódź

    • 55 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 215 m2, położony na parterze budynku B, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuz...

  • Atrakcyjny lokal na parterze
    1 / 3
    Atrakcyjny lokal na parterze

    Łódź

    • 45 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 236 m2, położony na parterze budynku D, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuz...

  • Lokal 661 m2 do wynajęcia np. pod salon meblowy, salon z wyposażeniem wnętrz, itp.
    1 / 3
    Lokal 661 m2 do wynajęcia np. pod salon meblowy, salon z wyposaże...

    Łódź

    • 36 385 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wynajęcie lokalu o powierzchni 661,53 m2 pod salon meblowy, salon z wyposażeniem wnętrz, itp. Lokal posiada wejścia z zewnątrz oraz wejście z holu. Lokal zlokalizowany j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • wynajmę restaurację i hotel
    1 / 16
    wynajmę restaurację i hotel

    Bukowiec

    • 12 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu obiektu hotelowego i gastronomicznego, idealnego zarówno dla osób poszukujących pomysłu na biznes o wielu możliwościach, jak i d...

  • Lokal 137 m2 do wynajęcia np. pod BIURA, SALĘ JOGI, SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ, itp.
    1 / 9
    Lokal 137 m2 do wynajęcia np. pod BIURA, SALĘ JOGI, SZKOŁĘ JĘZYKO...

    Łódź

    • 4 150 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PROMOCJA - czynsz najmu za lokal 4.150,00 zł netto miesięcznie. opłaty eksploatacyjne: 7,00 zł/m2 + opłata za zużycie mediów WEJŚCIE DO LOKALU BIUROWEGO OD ul.Piłsudskie...

  • Łagiewnicka 96A, Bałuty, miejsce postojowe
    1 / 5
    Łagiewnicka 96A, Bałuty, miejsce postojowe

    Łódź

    • 90 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: Uwaga! -25 % ZA NAJEM Do wynajęcia zewnętrzne miejsce postojowe przy ulicy Łagiewnickiej 96A. Teren zamykany, monitorowany. Brama na pilota. Cena najmu: 90 zł Średn...

  • Lokale biurowo-użytkowe, Łódź, Górna, Suwalska 16
    1 / 7
    Lokale biurowo-użytkowe, Łódź, Górna, Suwalska 16

    Łódź

    • 1 535 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowo-użytkowe w Łodzi przy ulicy Suwalskiej 16 (Górna, okolicy Górniaka). • w budynku ponad 20 lokali na wynajem • metraże już od 13 m2 • lokale na parterz...

  • Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent
    1 / 6
    Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent

    Łódź

    • 13 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KONTENER 3x2 m – II GATUNEK – PŁYTA WARSTWOWA PIR 120 mm Stan • Gotowy do użytku Na sprzedaż kontener o wymiarach 3 x 2 m, wykonany z płyty warstwowej PIR 120 mm. Idealny jako biu...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal o powierzchni 45m2 pod działalność usługową lub handlową. Może być na sklep, hurtownię, rehabilitację, gabinet kosmetyczny lokal branży medycznej lub farmaceutyczne...

  • Lokal użytkowy; parterowy budynek
    1 / 2
    Lokal użytkowy; parterowy budynek

    Łódź

    • 8 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia lokal użytkowy, znajdujący się w pawilonie wolnostojącym, w otoczeniu dużego osiedla z wejściem bezpośrednio z ulicy. Pawilon mieści w pobliżu głównych...

  • Biuro na Piotrkowskiej
    1 / 5
    Biuro na Piotrkowskiej

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny obiekt znajdujący się przy ulicy PIOTRKOWSKIEJ w bezpośrednim sąsiedztwie NARUTOWICZA/ZIELONA oferuje do wynajmu dwa pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 26,1 m2....

  • SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica
    1 / 4
    SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w wolno stojącym pawilonie 36 m2 + piwnica 80m2 . Lokalizacja Łódź Widzew ul. Sacharowa 67 Tel.5********70 Doskonały na działalność handlową lub usługową. Idealny np. dla wet...

  • Przychodnia 250m2 na wynajem
    1 / 11
    Przychodnia 250m2 na wynajem

    Łódź

    • 9 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio od właściciela! Do najmu lokal o powierzchni 250m2 zaadaptowany na cele medyczne, zlokalizowany przy ulicy Wycieczkowej w Łodzi. Cena najmu / m-c: 9 900 zł + zaliczka...

  • lokal do wynajęcia
    1 / 8
    lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m2, położony w samym sercu Gałkowa Dużego (gmina Koluszki) przy głównym skrzyżowaniu ulicy Dzieci Polskich i Głów...

  • Centrum Łodzi - lokale biurowe od 183 m2 do 4000 m2
    1 / 8
    Centrum Łodzi - lokale biurowe od 183 m2 do 4000 m2

    Łódź

    • 55 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Pragniemy zaproponować powierzchnie biurowe znajdujące się na I, II i III piętrze czterokondygnacyjnego budynku B zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Na zwiększoną f...