• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Staszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 351)
  • 1 / 3
    Działka Kraków Nowa Huta, Czyżyny ul. Wiklinowa

    Kraków » Nowa Huta » ul. Wiklinowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKOLICE CZYŻYN 80 AR POD PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO TERENY ROLNICZE POD GRUNTY ORNE, ŁAKI, ,SADY OGRODY. Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Poś...

  • Mieszkanie Kraków ul. Plac Na Groblach

    Kraków » ul. Plac Zbawiciela

    • 770 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 27 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia mieszkanie na sprzedaż przy Placu na Groblach - w pobliżu Wawelu. Mieszkanie ma powierzchnię 28,32 i składa się z pokoju, przedpok...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Długa

    Kraków » Stare Miasto » ul. Długa

    • 1 220 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 16 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,57 m kw położone w Krakowie przy ul Długiej (przy Nowym Kleparzu). Mieszkanie sk...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    NOWOCZESNY APARTAMENT NA OSTATNIM PIĘTRZE Z PRZEPIĘKNYM WIDOKIEM Z TARASU Zapraszamy do prezentacji 2 - pokojowego mieszkania na sprzedaż położonego na ostatnim, VII...

  • Idealne pod wynajem lub dla pary.

    Kraków » Bieńczyce

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym boku z windą. Lokalizacja:Osiedle Kazimierzowskie to spokojna, zielona okolica....

  • Mieszkanie  gm. Wieliczka (gw), Pasternik
    1 / 8
    Mieszkanie gm. Wieliczka (gw), Pasternik

    Kraków

    • 669 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wieliczka/Pasternik/65 m2/2 pokoje/balkon. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Pasternik w Wieliczce....

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Wielicka

    Kraków » Podgórze » ul. Wielicka

    • 745 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wielickiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 48,32 m2 znajduje się na pie...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Krowodrza, Tonie ul. Jęczmienna

    Kraków » Krowodrza » ul. Jęczmienna

    • 4 500 000 zł cena
    • 5 140 m2 powierzchnia
    • 876 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TONIE , PONAD PÓŁ HEKTARA Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, przeznacznie pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Teren działki jest zadbany, wykoszony, płaski....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Lubicz

    Kraków » Stare Miasto » rondo Lubicz

    • 1 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia piękne mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku wchodzącego w skład inwestycji Browar Lubicz przy ulicy Lubicz 17. P...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. al. Piłsudskiego, Józefa

    Kraków » Stare Miasto » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 10 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w inwestycji Drukarnia Narodowa na ul Piłsudskiego w samym centrum Krakowa. Apartament o...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo Piastowsk...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo Solidarności

    • 870 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Piastowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Kraków Emaus Wola Justowska kawalerka inwestycyjna - stan idealny

    Kraków

    • 449 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 26 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    RealDom
    Agent nieruchomości

  • Kurdwanów, 2 Pokoje, Balkon
    1 / 9
    Kurdwanów, 2 Pokoje, Balkon

    Kraków

    • 700 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KURDWANÓW, 2 POKOJE, BALKON, PIWNICA ZNAKOMITA LOKALIZACJA Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,38m2 zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej - Kurdwanów. Lokal znajduje...

  • Lokal Kraków Krowodrza ul. Prądnicka

    Kraków » Krowodrza » ul. Prądnicka

    • 43 322 zł cena
    • 673 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową w kameralnym budynku Regent Office w pobliżu Nowego Kleparza. Lokal położony jest na 3. piętrze i składa się z dwóch stref...

  • Dom Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Podgórki

    Kraków » Swoszowice » ul. Podgórki

    • 1 270 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do wejścia w okolicy ul .Podgórki spokojne , zielone miejsce. DWA NIEZALEŻNE MIESZKANIA Dom o powierzchni mieszkalnej 130m2 + piwnica oraz wolnostojący garaż. Składa się z 2...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. rondo Grzegó...

    Kraków » rondo Rondo Solidarności

    • 865 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 21 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda Grzegórzeckiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie miesz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Płaszów ul. Lipska

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 1 150 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Działka Kraków Kraków-Krowodrza, Kraków-Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 695 000 zł cena
    • 786 m2 powierzchnia
    • 885 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 786 m2 ( 7,86 ara) oznaczona w MPZP Kraków Pasternik jako tereny MN.27 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Podstawowe wskaźniki dla terenu...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Bogusławskiego W...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Bogusławskiego

    • 1 280 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie na ul Bogusławskiego w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 60,71 m kw położone jest na pierwszym pi...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście ul. Rakowicka

    Kraków » ul. Rakowicka

    • 9 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowe mieszkanie na wynajem w budynku Apartamenty Novum na ul Rakowickiej. Mieszkanie o powierzchni 72,68 m kw składa się z poko...