• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Hale Łódź

(11)
  • Lokal użytkowy Łódź Widzew, al. marsz. Józefa Piłsudskiego
    Lokal użytkowy Łódź Widzew, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź

    • 7 490 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia ogrzewana hala warsztatowa / magazyn z biurami o ogólnej pow. 214 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Loka...

  • hala magazynowo -produkcyjna 3400 m2
    1 / 8
    hala magazynowo -produkcyjna 3400 m2

    Łódź

    • 57 800 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta wynajmu powierzchni produkcyjno-magazynowej TEO PARK ul. Wersalska 47/75 w Łodzi Powierzchnia: 3400 m2 Cena: 17 zł/m2 netto + 8 złm2 netto opłata administracyjna i media L...

  • Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna
    1 / 10
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna

    Łódź

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 2 781 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny obiekt biurowomagazynowoprodukcyjny przestrzeń gotowa na rozwój Twojej firmy Oferujemy funkcjonalny i kompletny kompleks biurowomagazynowoprodukcyjny, który łączy profes...

  • Lokal Łódź Górna, Ruda

    Łódź » Górna

    • 1 100 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 520 m2 na Górnej (Ruda Pabianicka), która dotychczasowo pełniła funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o pow. 700 m2 (4...

  • Lokal Łódź Górna, Ruda

    Łódź » Górna

    • 1 100 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Senatorska

    Łódź » Górna » ul. Senatorska

    • 43 120 zł cena
    • 3 080 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia obiekt przystosowany do działalności magazynowej i produkcyjnej. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy ul. Milionową a Senatorską w niedalekiej odległości od gł...

  • Lokal Łódź Polesie, Lublinek-Pienista

    Łódź » Polesie

    • 2 780 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość o ogólnej pow. 900 m2 na Polesiu (os. Lublinek), która w chwili obecnej pełni funkcje usługowo - mieszkalną. Na terenie o pow. 1857 m2 znajdują si...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przybyszewskiego

    Łódź » Górna » ul. Przybyszewskiego

    • 4 320 000 zł cena
    • 864 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesna, ogrzewana hala o wysokim standardzie z przeznaczeniem na produkcję, magazyn, usługi, handel. Lokalizacja: Łódź-Górna ul. Przybyszewskiego 864 m2 p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Łódź Górna ul. Przybyszewskiego

    Łódź » Górna » ul. Przybyszewskiego

    • 2 150 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesna, ogrzewana hala o wysokim standardzie z przeznaczeniem na produkcję, magazyn, usługi, handel. Lokalizacja: Łódź-Górna ul. Przybyszewskiego 430 m2 (...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przybyszewskiego

    Łódź » Górna » ul. Przybyszewskiego

    • 6 500 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesna, ogrzewana hala o wysokim standardzie z przeznaczeniem na produkcję, magazyn, usługi, handel. Lokalizacja: Łódź-Górna ul. Przybyszewskiego 1300 m2...

  • 1 / 3
    Lokal Łódź Widzew, Olechów

    Łódź » Widzew

    • 4 000 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala przemysłowa o pow. 1200 m2 we wschodniej części miasta na Olechowie blisko zjazdu na autostradę A1. Działka o pow. 7150 m2. Dojazd drogą asfaltową oraz częśc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG

    Andrespol

    • 1 zł cena
    • 4 620 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG podstawowe przeznaczenie dla działalności gospodarczej związanej z wytwórczością ,magazynami,składami. Powierzchnia działki 4...

  • 1 / 2
    Lokal Pabianice ul. gen. Stefana Grota Roweckiego

    Pabianice » ul. Grota-Roweckiego

    • 8 100 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewana hala o pow. 540 m2 z przeznaczeniem na produkcję, magazyn, usługi, handel. Lokalizacja: Pabianice, ul. Grota Roweckiego 8a w kompleksie Green Park Pabia...

  • Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW
    1 / 16
    Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW

    Stryków

    • 35 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 w centrum Polski, 15 km od Łodzi w miejscowości Stryków. Powierzchnia hali magazynowej wynosi 800...

  • Hala magazynowa 12.500m2
    1 / 5
    Hala magazynowa 12.500m2