• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Spytkowice

(1)
  • Działka w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 135 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Spytkowicach o powierzchni 8ar, woda, kanalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruchomości 34-400 Nowy Targ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam pilnie ! Działki rolne Toporzysko gm. Jordanów

    Toporzysko

    • 152 000 zł cena
    • 3 694 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne nr 3305/25, o pow. 0,3629 ha oraz nr 3305/27 o pow. 0,065 ha położone w miejscowości Toporzysko, gm. Jordanów. Działki z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej z wido...

  • Sprzedam pilnie ! Działka rolna Toporzysko gm. Jordanów

    Toporzysko

    • 65 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 3298, o pow. 01586 ha. w trakcie przekwalifikowania na budowlaną, położona w miejscowości Toporzysko, gm. Jordanów. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminne...

  • Działka w Chabówce
    Działka w Chabówce

    Chabówka

    • 930 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w regularnym kształcie w całości budowlana o powierzchni 8000 mkw., nadające się pod inwestycje typu domki mieszkalne itp, Świetna lokalizacja i ukształtowani...

  • Działka w Chabówce

    Chabówka

    • 930 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w regularnym krztałcie w całości budowlana o powierzchni 8000 mkw., nadające się pod inwestycje typu domki mieszkalne itp, Świetna lokalizacja i ukształtowani...

  • 1 / 4
    Działka Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 3 323 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budo...

  • Widokowa działka budowlana

    Jordanów

    • 220 000 zł cena
    • 1 912 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ========== Osoba prowadząca ofertę ========== ========== Tel: [tel] ==========Marzysz o własnym kawałku nieba w...

  • Działka budowlana JORDANÓW
    1 / 5
    Działka budowlana JORDANÓW

    Jordanów

    • 100 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JORDANÓW. Budownictwo jednorodzinne indywidualne. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w drugiej linii lokalnej drogi asfaltowej. Działka foremna, polecana pod zabudowę całor...

  • Działka budowlana na Podhalu
    1 / 4
    Działka budowlana na Podhalu

    Podszkle

    • 75 000 zł cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podhale - w pięknej miejscowości PODSZKLE znajduje się działka budowlana którą możesz kupić . Zlokalizowana w centrum osiedla przy drodze utwardzonej i sieci energetycznej wiel...

  • Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy
    1 / 6
    Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwłas...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA JORDANÓW
    1 / 16
    DZIAŁKA BUDOWLANA JORDANÓW

    Jordanów

    • 120 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – JORDANÓW, UL. ZAKOPIAŃSKA | ok. 1900 m² SPOKOJNA OKOLICA, DOJAZD DROGĄ GMINNĄ I MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY NAWET DWOMA DOMAMI Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała
    Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 16 059 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    POTENCJAŁ 1,6 HA | SERCE BESKIDU WYSPOWEGO SKOMIELNA BIAŁA | GM. LUBIEŃ UNIKALNY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W OTOCZENIU NATURY Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkoweg...

  • Działka budowlana z domem letniskowym
    1 / 16
    Działka budowlana z domem letniskowym

    Skawa

    • 320 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana w malowniczej wsi Skawa, w województwie małopolskim, na ulicy Na Zbójeckiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego zak...

  • Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ROKICINY PODHALAŃSKIE. Działka budowlana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwła...

  • Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RABA WYŻNA. Działka widokowa, nasłoneczniona, polecana pod zabudowę rekreacyjną. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa, łąki i las. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, ostatni od...

  • Działka budowlana JORDANÓW
    1 / 4
    Działka budowlana JORDANÓW

    Jordanów

    • 280 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JORDANÓW. Działka budowlano-rolna. W sąsiedztwie w większości łąki oraz las. Rynek miasta w odległości około 1,5 km. Dojazd drogą gminną. Widokowa okolica. Wymiary w przybliżeni...