• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Rzeszów

(63)
  • Działka inwestycyjna Rzeszów, Bałtycka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Rzeszów, Bałtycka

    Rzeszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 2 989 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW WILKOWYJA Oferta sprzedaży działki o powierzchni 29,89 ar zlokalizowanej w Rzeszowie, obręb 218 na osiedlu Wilkowyja Północna. Prezentowana działka ma ksz...

  • Działka o pow. 29 arów
    Działka o pow. 29 arów

    Rzeszów

    • 667 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży dwie przyległe do siebie działki o łącznej powierzchni ok. 29 ar o wymiarach ok. 11m x 277m, położone w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej. Działka nie posiada dojazdu z...

  • DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW OS. WILKOWYJA
    1 / 2
    DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW OS. WILKOWYJA

    Rzeszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki o powierzchni 29,89 ar zlokalizowanej w Rzeszowie, obręb 218 na osiedlu Wilkowyja Północna. Prezentowana działka ma kształt w części prostokątny, przechod...

  • Działka inwestycyjna w Rzeszowie przy Zalewie Wisłoka
    1 / 5
    Działka inwestycyjna w Rzeszowie przy Zalewie Wisłoka

    Rzeszów

    • 5 800 000 zł cena
    • 18 088 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy ścieżce pieszo-rowerowej nad Zalewem Wisłoka, około 400m od przystani i wypożyczalni sprzętu wodnego. Studium uwarunkowań i kierunków z...

  • Działka Rzeszów
    1 / 2
    Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 056 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 33 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 32,07 ara, położona w Rzeszowie na osiedlu Matysówka, przy ulicy Nowe Wzgórze. Działka o wymiarach 38 m szerokości i 86 m długości, prostokąt. D...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,

    Rzeszów

    • 1 052 250 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu? Biuro Okazja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować grunt, który łączy potencjał, świetną lokalizację i cenę, obok której...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna - Rzeszów Powierzchnia: 82,11 ar | MPZP + WZ | dostęp do drogi asfaltowej PUM dla zabudowy szeregowej 2624 m2 Informacje podstawowe...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna - okazja dla dewelopera, Rzeszów - Drabinianka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 82,11 ar (31 x 266 m) , położona w Rze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy
    Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy

    Rzeszów

    • 209 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzeszów (woj. podkarpackie), działka położona pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób ceniący...

  • Działka 25 ar - ul. Borowa os. Staromieście

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 901 600 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurzeOpis nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Działka z pozwoleniem na budowę w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 850 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną szeregową w Rzeszowie ul. MatysowskaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOp...

  • 1 / 3
    Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 214 100 zł cena
    • 4 260 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna 42,6 ara Rzeszów boczna Dębickiej Przedstawiamy Państwu gotowiec inwestycyjny w postaci działki budowlanej z WZ Powierzchnia działki bu...

  • dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle
    1 / 8
    dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle

    Rzeszów

    • 530 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Zarówno pod dom jak i bliźniaki/szeregówki, spokojna okolica Do sprzedania atrakcyjna działka zlokalizowana na oś. Przybyszówka...

  • Działka Słocina Św Marcina

    Rzeszów » Słocina

    • 925 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną lub usługową w Rzeszowie Św MarcinaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOpi...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 281 865 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 9,89ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki ok 9,89 ara z warunkami zabudowy , n...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 181 260 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 6,36 ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek: 1. 6.36 ara ( zasadzony młody ł...

  • Działka Rzeszów gm. miasto Rzeszów Przybyszówka II, Bracka
    1 / 3
    Działka Rzeszów gm. miasto Rzeszów Przybyszówka II, Bracka

    Rzeszów

    • 600 000 zł cena
    • 3 803 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki sprzedawane razem Rzeszów, Przybyszówka II. Opis: - lokalizacja: ul. Bracka, Rzeszów, Przybyszówka II - powierzchnia: 2729m2 + 1074m2 - wymiary: 40 m x 95...

  • Działka budowlana Rzeszów gm. miasto Rzeszów Budziwój
    1 / 6
    Działka budowlana Rzeszów gm. miasto Rzeszów Budziwój

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie, Budziwój. Jednym z głównych atutów tej nieruchomości jest jej lokalizacja. Korzyścią jest dobry dojazd do centrum miasta, szkół, sklepów...

  • Działka budowlana Rzeszów Biała II
    1 / 5
    Działka budowlana Rzeszów Biała II

    Rzeszów

    • 2 280 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS Partner Nieruchomości prezentuje: Widokową działkę budowlaną dla dewelopera lub prywatnego inwestora. Prezentowana działka znajduje się w Rzeszowie obręb Biała II. Na działkę...

  • 1 / 4
    Sprzedam 4a działkę rekreacyjną ROD w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 50 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 4 ary, położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Puchalskiego w Rzeszowie, przy ul. Welca (Staromieście - bocz...