• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Rzeszów

(40)
  • Działka inwestycyjna Staroniwa 12,84 ar
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Staroniwa 12,84 ar

    Rzeszów

    • 319 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na Staroniwie to propozycja dla osób, które myślą perspektywicznie i szukają gruntu z realnym potencjałem rozwoju. Działka inwestycyjna na Staroniwie o powier...

  • Działka 15,08 ar z WZ – Rzeszów ul. Kukuczki
    1 / 16
    Działka 15,08 ar z WZ – Rzeszów ul. Kukuczki

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 335/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,08 arów możliwości przy ul. Kukuczki – działka z wydanymi warunkami zabudowy, która pozwo...

  • Działka budowlana 10a, Rzeszów- Budziwój

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 10a NA TWÓJ DOM W RZESZOWIE - DZIELNICA BUDZIWÓJ.Do sprzedania posiadamy działkę 10a w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój posiadającą Warunki Zabudowy. Działka płaska, o szer...

  • 49,02 ar pod dom lub inwestycję - Słocina Rzeszów
    1 / 16
    49,02 ar pod dom lub inwestycję - Słocina Rzeszów

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 4 902 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna – Rzeszów, Słocina Górna ul. Św. Rocha Warunki zabudowy na trzy domy jednorodzinne wolnostojące w trakcie procedowania. Parametry działki: Numer...

  • Działka 336/2 - 14,53 ar Rzeszów
    1 / 16
    Działka 336/2 - 14,53 ar Rzeszów

    Rzeszów

    • 585 000 zł cena
    • 1 453 m2 powierzchnia
    • 403 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 336/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka - przy ulicy Kukuczki. Nieruchomość 14,53 ar przestrzeni z wydanymi warunkami zabudowy, to...

  • Pięknie położona działka z WZ, 15a, Słoneczny Stok
    1 / 2
    Pięknie położona działka z WZ, 15a, Słoneczny Stok

    Rzeszów

    • 695 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z WZ, 15a (1500m2), o szer. ok. 28m, położona w rejonie Przybyszówka (obok os. Projektant), przy ul. Słoneczny Stok, kanalizacja i woda na działce, możliwość dopr...

  • Działka budowlano-rekreacyjna 13.07a w Rzeszowie

    Rzeszów » ul. Zawiszy Czarnego

    • 455 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staron...

  • Działka 11,49 ar z WZ, mediami ul. Rodziny Kąkolów
    1 / 8
    Działka 11,49 ar z WZ, mediami ul. Rodziny Kąkolów

    Rzeszów

    • 344 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki Rzeszów, Słocina, ul. Rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 m x 39 m, o powierzchni 11,49 ar oznac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż
    1 / 10
    Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż

    Rzeszów

    • 1 000 800 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z możliwością zabudowy w prestiżowej części Rzeszowa – okolice - ul. Senatorska / Porąbki Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 36 arów, położoną w...

  • Działka widokowa Rzeszów
    1 / 16
    Działka widokowa Rzeszów

    Rzeszów

    • 547 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie Działka w cichej i spokojnej lokalizacji, niska zabudowa - tereny zielone i rekreacyjne - Sw. Marcina Idealna działka pod zabudowę jed...

  • Działka 15,10 ar w Rzeszowie, Matysówka
    1 / 16
    Działka 15,10 ar w Rzeszowie, Matysówka

    Rzeszów

    • 585 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 388 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż powierzchnia 15,10 ar składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 335/6 i 336/1 w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,10 ar w Rzeszowie przy ul. Kukuczki z wyda...

  • Sprzedam działkę
    1 / 8
    Sprzedam działkę

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Rzeszowie w dzielnicy Matysówka o powierzchni 48 ara. Media na działce. Działka położona bezpośrednio przy głównej asfaltowej drodze. Na działce dom w stan...

  • 15,02 ar pod dom – działka w Rzeszowie, Kukuczki
    1 / 15
    15,02 ar pod dom – działka w Rzeszowie, Kukuczki

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 383 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 335/3 w Rzeszowie, obręb Matysówka z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość przy ul. Kukuczki o powierzchni 15,02 ar. Jeśli szukasz miejsca pod budowę dom...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Rzeszów

    Rzeszów

    • 295 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Rzeszów, ul. Świętego Huberta Powierzchnia: 9,96 a | Warunki zabudowy | Cena: 320 000 zł Na sprzedaż atrakcyj...

  • Działka Rzeszów Rzeszów

    Rzeszów

    • 740 000 zł cena
    • 5 641 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zanurz się w spokojnej okolicy Rzeszowa, gdzie proponujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5641 m², zlokalizowaną przy ul. Św. Marcina. To idealne miejsce do bud...

  • DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW OS. WILKOWYJA
    1 / 2
    DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW OS. WILKOWYJA

    Rzeszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki o powierzchni 29,89 ar zlokalizowanej w Rzeszowie, obręb 218 na osiedlu Wilkowyja Północna. Prezentowana działka ma kształt w części prostokątny, przechod...

  • Działka Rzeszów
    1 / 2
    Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 056 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 33 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 32,07 ara, położona w Rzeszowie na osiedlu Matysówka, przy ulicy Nowe Wzgórze. Działka o wymiarach 38 m szerokości i 86 m długości, prostokąt. D...

  • Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy
    Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy

    Rzeszów

    • 209 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzeszów (woj. podkarpackie), działka położona pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób ceniący...

  • Działka 25 ar - ul. Borowa os. Staromieście

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 901 600 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurzeOpis nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Działka z pozwoleniem na budowę w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 850 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną szeregową w Rzeszowie ul. MatysowskaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOp...