• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Rzeszów

(40)
  • dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle
    1 / 8
    dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle

    Rzeszów

    • 530 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Zarówno pod dom jak i bliźniaki/szeregówki, spokojna okolica Do sprzedania atrakcyjna działka zlokalizowana na oś. Przybyszówka...

  • Działka Słocina Św Marcina

    Rzeszów » Słocina

    • 925 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną lub usługową w Rzeszowie Św MarcinaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOpi...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 281 865 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 9,89ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki ok 9,89 ara z warunkami zabudowy , n...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 181 260 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 6,36 ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek: 1. 6.36 ara ( zasadzony młody ł...

  • Działka Rzeszów gm. miasto Rzeszów Przybyszówka II, Bracka
    1 / 3
    Działka Rzeszów gm. miasto Rzeszów Przybyszówka II, Bracka

    Rzeszów

    • 600 000 zł cena
    • 3 803 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki sprzedawane razem Rzeszów, Przybyszówka II. Opis: - lokalizacja: ul. Bracka, Rzeszów, Przybyszówka II - powierzchnia: 2729m2 + 1074m2 - wymiary: 40 m x 95...

  • Działka budowlana Rzeszów gm. miasto Rzeszów Budziwój
    1 / 6
    Działka budowlana Rzeszów gm. miasto Rzeszów Budziwój

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie, Budziwój. Jednym z głównych atutów tej nieruchomości jest jej lokalizacja. Korzyścią jest dobry dojazd do centrum miasta, szkół, sklepów...

  • Działka budowlana Rzeszów Biała II
    1 / 5
    Działka budowlana Rzeszów Biała II

    Rzeszów

    • 2 280 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS Partner Nieruchomości prezentuje: Widokową działkę budowlaną dla dewelopera lub prywatnego inwestora. Prezentowana działka znajduje się w Rzeszowie obręb Biała II. Na działkę...

  • Działka budowlana 10 a (ul. Budziwojska) Rzeszów
    1 / 2
    Działka budowlana 10 a (ul. Budziwojska) Rzeszów

    Rzeszów

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 10 arów (25 000 zł/ar) z aktualnymi warunkami zabudowy oraz dostępem do mediów. Działka nr 2010/3, obręb 225, położona jest przy ul. Budziwojskiej w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 9,5 a (ul. Budziwojska) Rzeszów
    1 / 2
    Działka budowlana 9,5 a (ul. Budziwojska) Rzeszów

    Rzeszów

    • 237 500 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 9,5 arów (25 000 zł/ar) z aktualnymi warunkami zabudowy oraz dostępem do mediów. Działka nr 2010/2, obręb 225, położona jest przy ul. Budziwojskiej w...

  • 1 / 2
    Działka 25,94ar pod niską zabudowę

    Rzeszów » ul. Ropczycka

    • 739 290 zł cena
    • 2 594 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki - działka przy ulicy RopczyckiejTylko u nas w biurze - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOpis nieruchomości :- powierzchn...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Miłocin

    Rzeszów

    • 385 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 42 778 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 8,65 ar w Rzeszowie Pogwizdów Oferujemy do sprzedaży Działkę Budowlaną o powierzchni 865 m2 położoną w Rzeszowie. Działka ma k...

  • Działka rekreacyjna 12a Rzeszów-Słocina

    Rzeszów

    • 180 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDROGA DZIAŁKA W RZESZOWIE POD REKREACJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU.Oferujemy działkę 12a w Rzeszowie, położoną w atrakcyjnej części miasta dzielnicy Słocina- okolice ul. św.Rocha. Dz...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 636 000 zł cena
    • 2 778 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- rolna 27,78 ar sprzedam Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - rolną w Rzeszowie w dzielnicy Zalesie o powierzchni 27,78 ar o wymiarach 58/ 56 m....

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 560 000 zł cena
    • 2 437 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- rolna 24,37 ar sprzedam Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - rolną w Rzeszowie w dzielnicy Zalesie o powierzchni 24,37 ar o wymiarach 44/ 56 m...

  • 1 / 3
    Działka z planem miejscowym - Rzeszów

    Rzeszów

    • 550 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 679 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki - grunt w świetnej lokalizacjiOpis nieruchomości:- MPZP na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Rzeszów » ul. Działka

    • 765 000 zł cena
    • 1 451 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania jest inwestycyjny grunt z pozwoleniem na budowę na budynek produkcyjno-usługowy – 646 m2. Działka znajduję bardzo blisko ul....

  • Działka Rzeszów Przybyszówka

    Rzeszów » Przybyszówka

    • 249 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 9,62 ar - Rzeszów wz bezterminowe W ofercie naszego biura ładnie położona działka na Słonecznym Stoku - Przybyszówka II Na działkę zostały...

  • Działka Rzeszów Zalesie

    Rzeszów » Zalesie

    • 814 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 30 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | W ofercie sprzedaży posiadamy działkę z widokiem Działka idealna pod inwestycję. Powierzchnia działki 26,58 ar Kształt regularny z możliwością usytuowania kilku bud...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 280 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA 8 AR W RZESZOWIE Nie zwlekaj zadzwoń już teraz zostały ostatnie 3 działki w tej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży Działkę Budowlaną o powierzchni 800...

  • 1 / 3
    Działka Rzeszów ul. Potokowa

    Rzeszów » ul. Potokowa

    • 407 220 zł cena
    • 1 851 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka 18,51 ara w Rzeszowie przy ul. Potokowej. Działka lekko nachylona, pięknie nasłoneczniona. Dla działki uchwalony plan miejscowy pod zabudowę usługową,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Boguchwała

    Boguchwała

    • 490 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka inwestycyjna 33 ar Boguchwała objęta MPZP Wyłącznie w naszym biurze posiadamy ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej w Boguchwale. Działka o łącznej powier...

  • Działki budowlane od 10a do 47a w Tyczynie

    Tyczyn

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE OD 10a do 47a DLA DEWELOPERA LUB KLIENTA INDYWIDUALNEGO - TYCZYN.Możliwość wydzielenia z całości trzech pojedynczych działek po 10a w cenie 23000zł/a, oraz skraj...

  • Działka Trzebownisko ul.

    Trzebownisko

    • 281 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 23 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłącznie w Central OfficeOSTATNIA DZIAŁKA Z KOMPLEKSUBiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić piękną działkę na sprzedaż w miejscowości Trzebownisko. Jest to...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Tyczyn

    • 23 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Tyczynie o pow 10 ar warunki zabudowy w trakcie realizacji na działce są media prąd woda i kanalizacja dojazd droga utwardzona w ostatniej części do utwardz...

  • Działka Kielnarowa gm. Tyczyn
    1 / 5
    Działka Kielnarowa gm. Tyczyn

    Kielnarowa

    • 157 000 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka w miejscowości Kielnarowa, gm. Tyczyn. Opis: - lokalizacja: Kielnarowa- południowy stok, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski. - powierzchnia działki: 1118...

  • Działka budowlana Krasne Kolonia-Krasne
    1 / 7
    Działka budowlana Krasne Kolonia-Krasne

    Krasne

    • 251 040 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - 5 sąsiadujących działek w Krasnem (powiat rzeszowski) Idealne pod budowę domu - wydane warunki zabudowy! Dwie działki mają pozwolenie na budowę budynku jednorodzinne...

  • Działka Świlcza
    1 / 6
    Działka Świlcza

    Świlcza

    • 300 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Świlcza, powiat rzeszowski. Opis: - lokalizacja: Świlcza (Dworzysko), powiat rzeszowski - numer działki 3449 - powierzchnia: 4300m2 - wymiary: 5...

  • Działka Tyczyn Księży Lasek
    1 / 5
    Działka Tyczyn Księży Lasek

    Tyczyn

    • 1 081 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 47 ar, położona w miejscowości Tyczyn. Szczegóły oferty: - Powierzchnia: 47 ar, wymiary 44 m x 110 m - Media: Na działce dostępne są prąd, woda...

  • Działka budowlana 12.39a- Tyczyn

    Tyczyn

    • 300 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 12.39a W TYCZYNIE - IDEALNA NA WŁASNY DOM.Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 12.39a w miejscowości Tyczyn, wraz z budynkiem mieszkalno-rekreacyjnym o p...

  • Działka Świlcza Trzciana

    Świlcza

    • 175 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Trzciana , w powiecie Rzeszowskim , gmina Świlcza . Działka ma kształt prostokąta , a jej powierz...

  • Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy
    1 / 4
    Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy

    Tyczyn

    • 235 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę widokową położoną w Tyczynie w rejonie ul Asnyka. Działka o powierzchni 10.10 a położona w pierwszym pasie zabudowy od drogi gminnej....

  • Sprzedam dzialke w Kielanowce
    1 / 11
    Sprzedam dzialke w Kielanowce

    Kielanówka

    • 680 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 16 arowa dzialke w Kielanowce, dzialka budiwlana,wszystkie media na dzialce,ogrodzona, poludniowy stok,pieknie polozona, projekt indywidualny na dom jednorodzinny zaadopto...

  • Działka KRASNE KRASNE

    Krasne

    • 363 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 12,51 ar (31x40 m) to doskona...

  • Do sprzedania
    Do sprzedania

    Tyczyn

    • 21 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w tyczynie o pow 10 ar działka posiada warunki zabudowy dojazd drogą utwardzoną w ostatniej części do utwardzenia na działce są media prąd woda i kanaliz...

  • działka budowlana Tyczyn Zagrody
    1 / 9
    działka budowlana Tyczyn Zagrody

    Tyczyn

    • 110 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana Tyczyn Zagrody Dojazd droga wewnętrzna. Media do przyłączenia z drogi głównej ( są potwierdzenia z PGE i Eko Strug) Działka 16x 45 , jeden dom , bl...

  • Działka budowlana Rudna Mała gm. Głogów Małopolski,
    1 / 3
    Działka budowlana Rudna Mała gm. Głogów Małopolski,

    Rudna Mała

    • 478 250 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod nowoczesną inwestycję mieszkaniową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Rudnej Małej, która łączy atrakcyjną ce...

  • 1 / 3
    Działka Trzebownisko Łukawiec

    Trzebownisko

    • 450 000 zł cena
    • 3 218 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Łukawiec gm. Trzebownisko . Działka o powierzchni 32....