• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wyszogrodem

(85)
  • sprzedam działkę rolną IV klasa Wójtówka k. Sochaczewa
    sprzedam działkę rolną IV klasa Wójtówka k. Sochaczewa

    Wojtówka

    • 185 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka położona przy granicy z Kożuszki Parcel , dojazd do drogi asfaltowej . Na działce słup energetyczny. Woda ze studni głębinowej. Klasa ziemi około 2000 m2 IVa ; reszta IIIb...

  • Działka budowlana Brochów-Kolonia gm. Brochów Malanowo
    Działka budowlana Brochów-Kolonia gm. Brochów Malanowo

    Brochów-Kolonia

    • 109 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Aktualnie w trakcie podziału - do sprzedaży jest 6 działek. Zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Z dobrym dojazdem. Pośrednik odpowie...

  • sprzedam działke
    sprzedam działke

    Nowiny

    • 70 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    wszystkie media,ogrodzona,przy głównej trasie Kozienice-Radom,3km od Kozienic,numer działki 85/7 i 87/5

  • Działka Sochaczew Duranów
    Działka Sochaczew Duranów

    Sochaczew

    • 310 000 zł cena
    • 2 592 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka na obrzeżach Sochaczewa - pod budownictwo mieszkaniowe - z możliwością usług. Niezabudowana, częściowo zadrzewiona. Dobry dojazd drogą asfaltową. Cena do lekkiej nego...

  • Atrakcyjna działka budowlana
    Atrakcyjna działka budowlana

    Przęsławice

    • 207 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2400 m2 położona przy asfaltowej drodze gminnej we wsi Przęsławice, gmina Pniewy, powiat Grójec. Działka jest położona w środku wsi i przylega j...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 1 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona kilkaset metrów obok trasy Warszawa-Grodzisk. Niedaleko jeziora z możliwością łowienia ryb. Do szkoły ( Szkoła podstawowa i Gimnazjum) ok. 800m, do stacji WKD ok....

  • Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 4 160 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka bezpośrednio przylegająca do trasy poznańskiej na długości 70 m. Grunt znajduje się 3 km od Błonia, 25 km od Warszawy. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego ob...

  • Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 2 387 000 zł cena
    • 21 700 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o powierzchni 217002m zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie trasy poznańskiej. LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Infor...

  • Działka Cybulice Małe

    Cybulice Małe

    • 5 500 000 zł cena
    • 40 698 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REWELACYJNA OFERTA DLA DEWELOPERA ! Cena obejmuje zarówno teren, jak i wykonane przygotowanie inwestycyjne, w tym m.in.: projekt zagospodarowania terenu, podział geodezyjny zgodny...

  • 1 / 2
    Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 4 200 000 zł cena
    • 28 900 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka inwestycyjna w sąsiedztwie Trasy Poznańskiej/ 150m od trasy/ zlokalizowana w miejscowości Bieniewo Parcela około 35 km od Warszawy. Działka odrolniona LINK DO...

  • 1 / 4
    Działka Aleksandrów

    Aleksandrów

    • 1 025 000 zł cena
    • 20 914 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa we wsi Aleksandrów gm. Czosnów 25 km od Warszawy, teren Kampinoskiego Parku Narodowego. W środkowej części siedliska znajdują się zabudowania: dom i budynek go...

  • Czeczotki gm. Czosnów 879 m2 i inne powierzchnie

    Czeczotki

    • 175 800 zł cena
    • 879 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów, o powierzchni 879m2. Przedstawiona działka jest najmniejszą do sprzedaży. Do sprzedaży mam również dzia...

  • Działka rolna 4317 m2, gmina Czosnów

    Jesionka

    • 169 000 zł cena
    • 4 317 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w gminie Czosnów, gmina Jesionka Powierzchnia 0,413 HA Wymiary: 80 x 50 Działka w bliskiej odległości od Puszczy Kampinoskiej . Dla okolicy zo...

  • 1 / 4
    Działka dobrze skomunikowana, WKD w pobliżu

    Nowa Wieś

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m², zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Nowa Wieś, gmina Michałowice, powiat pruszkowski. Działka w kształcie...

  • 1 / 2
    Działka Bieniewice

    Bieniewice

    • 510 000 zł cena
    • 8 188 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 8.188m2 zlokalizowana w miejscowości Bieniewice gmina Błonie. Kształt trójkąta - dłuższy bok przylega do drogi. Dojazd utwardzony. Media - prąd, woda w...

  • Ziemia rolna, Błonie, 50 % udziału

    Radzików

    • 273 000 zł cena
    • 13 520 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest 50 % udział we własności działki rolnej (w ciągłej uprawie) o powierzchni 1,352 hektara położonej w okolicach Błonia. Dla terenu nieruchomości nie ma miej...

  • Działka Jesionka

    Jesionka

    • 274 950 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prostokątna działka z wjazdem z drogi asfaltowej. Teren równy, pokryty samosiejkami (sosna, brzoza, itp). Media: prąd, woda, gaz przy drodze (2 m od działki). Możliwość dokupienia...

  • Działka Jesionka

    Jesionka

    • 549 900 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prostokątna działka z wjazdem z drogi asfaltowej. Teren równy, pokryty samosiejkami (sosna, brzoza, itp). Media: prąd, woda, gaz przy drodze (2 m od działki). W pobliżu przedszkole...

  • 1 / 3
    Okazja ! Tania działka blisko PKP !

    Bramki

    • 300 096 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 1042 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Bramkach koło Błonia.Dużą zaletą działki jest jej usytuowanie względe...

  • 1 / 3
    cicha okolica

    Stary Łuszczewek

    • 480 700 zł cena
    • 20 900 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana przy ulicy gminnej -asfaltowej. Szerokość działki od wjazdu 53 m.Teren objęty  planem zagospodarowania  - zabudowa zagrodowa i tereny rol...

  • 1 / 2
    Bramki działka budowlana niedaleko A2

    Bramki

    • 240 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, położona w Bramkach k/ Błonia w niedalekiej odległości od A 2, 35 km od Centrum Warszawy, 2 km od stacji kolejowej. Teren objęty MPZP, oznaczony MU, zabudowa...

  • Działka inwestycyjna 3700m2 Bramki k/Błonia
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 3700m2 Bramki k/Błonia

    Bramki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 3728 m², położona w miejscowości Bramki (gmina Błonie), bezpośrednio przy trasie Poznańskiej DK 92, łączącej Wars...

  • Działka pod osiedle Bramki k/Błonia
    1 / 2
    Działka pod osiedle Bramki k/Błonia

    Bramki

    • 2 430 000 zł cena
    • 9 340 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjny teren inwestycyjny - Bramki, gm. Błonie - pod zabudowę MU. Na sprzedaż wyjątkowy grunt o łącznej powierzchni 9345 m², nieruchomość w całości objęta miejscowym planem z...

  • Działka rolna pod Warszawą.
    Działka rolna pod Warszawą.

    Białutki

    • 640 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 16000 m2 w miejscowości Białutki, gmina Błonie, powiat warszawski zachodni. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej. Media: prąd, woda. 5...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka Aleksandrów, z własnym lasem, WZ
    1 / 11
    Działka Aleksandrów, z własnym lasem, WZ

    Aleksandrów

    • 1 800 000 zł cena
    • 5 049 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Aleksandrowie, znajduje się na końcu drogi w wyjątkowo urokliwym miejscu, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego,  Powierzchnia działki 5 409m2, Własny las 3000m2...

  • Działka Jesionka gm. Wiskitki
    1 / 2
    Działka Jesionka gm. Wiskitki

    Jesionka

    • 135 000 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!! Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia: 1292m2. Wymiary: 24x53m2. Kształt: równoległobok....

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej.Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynnah- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elew...

  • Działka budowlana Aleksandrów gm. Nieporęt
    Działka budowlana Aleksandrów gm. Nieporęt

    Aleksandrów

    • 840 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2250m,w kształcie trapezu dłuższym bokiem długości 92m przylegająca do drogi. Krótsze boki mają 30m, i 20m. Działka przeznaczona w MPZP gminy Nieporęt pod dzi...

  • Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock
    Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock

    Nowa Wieś

    • 570 330 zł cena
    • 6 337 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow nieco ponad 6000m(ok 23x265m) przylegająca do drogi wąskim pasem (ok 5x60m). Położona w malowniczej okolicy nad samym stawem. Ujęta w MPZP gminy Serock pod zabudowę j...

  • Działka pod lasem
    Działka pod lasem

    Cybulice

    • 175 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję państwu zakup pięknej działki blisko lasu. Działka położona przy drodze asfaltowej. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest działką budowlaną oznac...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 55a Nowa Wieś (Lubartów 10km)

    Nowa Wieś

    • 199 000 zł cena
    • 5 545 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka rolno-budowlana 55 ar,Około 27 ar to powierzchnia budowlana a 28 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy Wszystkie media przechodzą przez działkę Kanaliza...

  • Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,
    Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,

    Jesionka

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnych, suchych działek budowlanych, idealnych do zabudowy wolnostojącej o powierzchniach 1500 (dwie sąsiadujące ze sobą) i 2230 metrów kwadratowych...

  • Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,
    Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,

    Jesionka

    • 199 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana