• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tychami

(100)
  • Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa
    1 / 11
    Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa

    Katowice

    • 67 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną o powierchni ok.300 m2 zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Porfirowej, nieopodal kliniki okulistycznej. Super lokalizacja w sąsiedztwie innych działek,...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Góra

    • 165 120 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Góra w powiecie pszczyńskim, o powierzchni 0,1032 h, z udziałem w drodze dojazdowej , dochodzącej do drogi asfaltowej, publicznej(ul. K...

  • 1 / 3
    Działka suszec rudziczka

    Suszec

    • 339 000 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - duża, słoneczna działka budowlana 3278 m² - Rudziczka, blisko natury i rekreacji Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom - z dala od miejskieg...

  • Działka budowlana Orzesze,
    1 / 12
    Działka budowlana Orzesze,

    Orzesze

    • 152 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a pra...

  • Logistyka, produkcja, usługi
    Logistyka, produkcja, usługi

    Ruda Śląska

    • 70 000 000 zł cena
    • 360 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ruda Śląska działka przemysłowa, inwestycyjna, Duży teren o powierzchni 36ha, objęty MPZP. Możliwość dostępu do dużej mocy prądu Teren dostępny od zaraz Teren równy, wykarczowany,...

  • usługi, budowlana, przychodnia
    usługi, budowlana, przychodnia

    Katowice

    • 313 600 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATOWICE BOGUCICE DZIAŁKA 980M2 KSZTAŁT PROSTOKĄT WYMIARY SZER. 15M, DŁUGOSC OK. 75M MEDIA W DRODZE, PRZEZ DZIAŁKE NIE PRZECHODZĄ ŻADNE LINIE ENERGETYCZNE SĄ WZDŁUŻ DROGI DZIAŁKA N...

  • Sprzedam pole orne
    1 / 2
    Sprzedam pole orne

    Katowice

    • 45 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole orne 28 ar pomiędzy Kamień Śląski a Kosorowicami(od drogi do drogi) CENA 45 TYŚ ZŁ

  • Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze
    1 / 4
    Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze

    Orzesze

    • 219 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ostatnia prostokątna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w miejscowości Zgoń. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²
    1 / 8
    Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²

    Rudziczka

    • 418 750 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych o średniej powierzchni ok. 992 m² oraz 3 działek z przeznaczeniem na drogę o łącznej powierzchni 9 728 m². Całość przezna...

  • Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar
    1 / 10
    Działka budowlana przy lesie | Kobiór 11,7 ar

    Kobiór

    • 390 000 zł cena
    • 1 172 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie chcą mieć szybki dojazd do miasta. Działka po...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 141 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29....

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 145 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 111 000 zł cena
    • 809 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , pow...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 134 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 891 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łaziska Górne
    1 / 4
    Działka Łaziska Górne

    Łaziska Górne

    • 267 565 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - WOLNA 2. 929,5 m2 - SPRZEDANA 3. 1001,5 m2 - SPRZEDANA 4. 1006 m2...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 95 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogrodek działkowy ,,Irys,, POD w Rudzie Śląskiej.. Duża altana, pomieszczenia gospodarcze, ubikacja, woda, prąd, nowy dach, 390m...ogrodek zadbany...