• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Trzemesznem

(58)
  • Działka Wierzbiczany ul.

    Wierzbiczany

    • 155 000 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana na sprzedaż - Wierzbiczany, gm. Gniezno! Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, w pobliżu jeziora i lasu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskoś...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Lipowe

    Lubochnia » os. Osiedle Lipowe

    • 250 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnejdziałki budowlanej o powierzchni 1823 m², położonej w malowniczej miejscowości Lubochnia,w pobliżu Jeziora Wierzbiczany Lubochnia O...

  • 1 / 4
    Działka Dalki ul.

    Dalki

    • 290 000 zł cena
    • 2 317 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni idealnej pod realizację marzeń o własnym domu jednorodzinnym. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu n...

  • Działka Powidz ul.

    Powidz

    • 165 000 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy, blisko jeziora i w otoczeniu przyrody? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1255 m² w Polanow...

  • Działka Strzyżewo Kościelne ul.

    Strzyżewo Kościelne

    • 110 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 961m² | Strzyżewo Kościelne - Osiedle Fantazja | 110.000 złLokalizacja: Strzyżewo Kościelne, Osiedle Fantazja - duża i malownicza wieś, zaledwie 6 km od GnieznaCe...

  • Działka Jankowo Dolne ul. Osiedle Wczasowe

    Jankowo Dolne » ul. Osiedle Wczasowe

    • 125 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jankowo Dolne Osiedle Wczasowe działka o powierzchni 650m² w bliskiej odległości od malowniczego Jeziora Jankowskiego, stanowiąc idealną lokalizację dla tych, którzy pragną cieszyć...

  • Działka Gniezno ul. Piaskowa

    Gniezno » ul. Piaskowa

    • 2 400 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Gniezno działka inwestycyjna o powierzchni 40.000m2•brak planu zagospodarowania- opracowane studium•położenie w graniach Miasta Gniezna przy nowej obwodnicy•media prąd ,woda, gaz k...

  • Działka Gniezno ul. Trzemeszeńska

    Gniezno » ul. Trzemeszeńska

    • 380 000 zł cena
    • 2 530 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gniezno ul.Trzemeszeńska nr 9działka budowlana o powierzchni 2530m2szerokość działki 30 metrów, długość 80 metrówdziałka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinnądom w z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Gniezno ul. Trzemeszeńska

    Gniezno » ul. Trzemeszeńska

    • 200 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Gniezno ul.Trzemeszeńska działka budowlana•powierzchnia 850m2•szerokość działki 33 metrów, głębokość 25 metrów•działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną•dom w za...

  • 1 / 4
    Działka Gniezno ul. Osiniec

    Gniezno » ul. Osiniec

    • 350 000 zł cena
    • 2 067 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osiniec  Aleja Pierwsza (wjazd od ulicy Gniezno Kawiary)•działka o powierzchni 2067m2  (szerokość 40 metrów) •działka ogrodzona i utwardzona na większej części •pod budowę  budynku...

  • Na sprzedaż działka - Gniezno, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa

    Gniezno

    • 410 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w Gnieźnie, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa o powierzchni 4749 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Grunt bardzo atrakcyjnie położony, spo...

  • Działka ROD Gniezno

    Gniezno

    • 70 000 zł cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD imieniem Powstańców Wielkopolskich o powierzchni 367m² położona przy ulicy Górnej ( parking znajduje się wzdłuż działek natomiast do centrum można dojść spacerkiem okoł...

  • 1 / 3
    Działka Skrzeszewo żukowskie

    Skrzeszewo

    • 165 300 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1140 m umiejscowiona w Skrzeszewie Żukowskim przy ulicy Łąkowej.Działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy dla budynków mieszkalnych j...

  • Działka budowlana nad jeziorem 1200m2 Powidz Skorzęcin

    Wiekowo

    • 270 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną rekreacyjną,usługową w miejscowości Wiekowo położonej przy jeziorze Niedzięgiel o powierzchni 1200m2. Teren uzbrojony w media tj. prąd, woda. Działka pos...

  • Wynajem działki w celach turystycznych nad jeziorem Powidz Skorzę...

    Wiekowo

    • 3 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Wynajmę działkę w celach turystycznych pod przyczepę kempingową do 100m kw w miejscowości Wiekowo działki nr 196-200 nad jeziorem Niedzięgiel tzw Skorzęcińskie koło Powidza . Bardz...

  • Sprzedam ranczo, działkę 13h

    Wiekowo

    • 9 800 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę położoną nad jeziorem Niedzięgiel w miejscowości Wiekowo. Zainteresowała mnie ta nieruchomość. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

  • Sprzedam działkę budowlaną w - DALKI - GNIEZNO
    Sprzedam działkę budowlaną w - DALKI - GNIEZNO

    Dalki

    • 465 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 13 ar w miejscowości Dalki - ( Gniezno *) - bardzo blisko granic miasta Gniezno -- na osiedlu Podgórne . Jest...

  • Sprzedam działki rekreacyjno-budowlane !!!!

    Ostrówek

    • 35 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki rekreacyjno budowlane w pełni uzbrojone w bardzo atrakcyjnej okolicy. Czyste jeziora i duże kompleksy leśne. Działka położona jest w obszarze Natura 2000 i na tere...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. M...

  • Działka Flantrowo

    Flantrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W PEŁNI UZBROJONA ! Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Flantrowie, położoną w powiecie żnińskim, gmina Janowiec Wielkopolski. Powierzchnia dział...

  • Działki budowlane Nowa Wieś koło Grudziądza
    1 / 3
    Działki budowlane Nowa Wieś koło Grudziądza

    Nowa Wieś

    • 124 400 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy niezabudowane działki budowlane o powierzchni: 1. 1164m² (SPRZEDANA) 2. 2609 m² (SPRZEDANA) 3. 1191 m² (SPRZEDANA) 4. 1114 m² (SPRZEDANA) 5. 1192 m² 6. 1192 m²...

  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż w Wenecji koło Żnina

    Wenecja

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Prezentujemy państwu działkę w Wenecji do wydzielenia od 3000 tys. m 2 zł do 13000 tys m2 . Działka od 3000 tys m2 . Media -prąd , woda . Działka przylega do dro...

  • Działka Flantrowo

    Flantrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 391 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY JANOWCU WIELKOPOLSKIM. Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Flantrowie pełne uzbrojenie garaż blaszany w cenie - usadowiony na działce....

  • Łąki przy kanale - częściowo pod wydobycie torfu!!

    Dąbrowa

    • 35 000 zł cena
    • 21 100 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dąbrowa, gm. Ludwin - dwie piękne duże łąki idealne pod rekreację bądź jako inwestycja pod wydobycie torfu!Ponad 2ha terenu - wokół cisza, spokój i sama zieleń. Szukasz idealnego m...

  • 1 / 3
    Działka 4900m2,Lubieszewo,J. Lubie,las.

    Lubieszewo

    • 529 200 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Lubieszewo, gm. Złocieniec, powiat Drawsko Pomorski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4900 m 2.Działka znajdu...

  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 161 850 zł cena
    • 2 158 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 96 660 zł cena
    • 1 074 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Rogowo ul.

    Rogowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 929 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej okolicy Jeziora Wolskiego, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora. Ta nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób...

  • 1 / 3
    Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 800 m2

    Budzisław Górny

    • 56 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka na budynek 800 m2 w Budzislawiu Gornym, nr. 164, cena 80 zl m2

  • 1 / 2
    Działka 5000 m² Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 150 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 5.000m2 zlokalizowana w miejscowości Piotrkowice gmina Żabia Wola. Położona w jednej z ulic odchodzących od trasy Mszczonów-Tarczyn. Wymiary 100 x 5...

  • 1 / 2
    Działka leśna 8660 m² Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 222 000 zł cena
    • 8 662 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna o powierzchni 8660 m² zlokalizowana w miejscowości Piotrkowice gmina Żabia Wola. Media - prąd w okolicy. Wymiary 50 x 174 m.Jest miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • Działka Rogowo ul. Topolowa

    Rogowo » ul. Topolowa

    • 585 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    na sprzedaż działka bezpośrednio nad jeziorem Zioło w miejscowości Rogowo, powierzchnia działki 3900m2, działka z pięknym widokiem na jezioro i okolicę, strony świata wschód-zachód...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 246 480 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody s...

  • Inwestycyjny grunt z linią brzegową jeziora Lubie

    Lubieszewo

    • 2 925 540 zł cena
    • 16 253 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję z ogromnym potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujem...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 1 040 850 zł cena
    • 6 939 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim! Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 329 640 zł cena
    • 2 747 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Komercyjna w Sierakowie

    Sierakowo

    • 999 999 zł cena
    • 3 118 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Inwestycja w Przyszłość – Atrakcyjna Działka Komercyjna w Sierakowie z Potencjałem Rozwoju!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę komercyjną położoną w dynamicznie rozwijającej s...

  • Piękna działka w pobliżu jeziora

    Dąbrowa

    • 98 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Dąbrowa, Ludwin, 10,5 ar, media, Jezioro RogóźnoMożliwość zakupu kilku lub wyboru:nr1 120 tys złnr2-3 98 tys złnr4-5 60 tys złDziałka:- 1 linia zabudowy- 1055 m2- wymiary...

  • Sprzedam działki, Adamowo
    Sprzedam działki, Adamowo

    Adamowo

    • 350 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki są położone nad jeziorem budzisławskim z bezpośrednim dojściem do jeziora. Teren rekreacyjny, w pobliżu lasy i otoczenie domków letniskowych. Posiadają podłączone media- p...

  • Działki rolne Chrzanowo k. Ełku możliwe WZ

    Chrzanowo

    • 70 210 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne i rolno-budowlane w Chrzanowie obok Ełku.Nieruchomość należy do kompleksu działek rolno-budowlanych wykorzystywanych p...

  • Wiktorowo - działka budowlana pod lasem
    1 / 9
    Wiktorowo - działka budowlana pod lasem

    Wiktorowo

    • 325 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wiktorowo gm. Gąsawa. Własność z KW pow. 420 m. kw. Nieruchomość zabudowana nowym domkiem letniskowym o pow. 35 m. budynkiem gospodarczym...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Annowo

    • 100 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Annowo gm Łabiszyn. Działka wielkości1035m2 położona w urokliwej okolicy w otoczeniu lasów około kilometr od jeziora w Annowie. Z łatwośc...

  • Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin
    1 / 2
    Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin

    Piechcin

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD znajdująca sie na terenie ogródków działkowych w Piechcinie. Powierzchnia to 400m, działka ogrodzona z brama oraz furtka. Na dzialce znajduje sie drewniany...

  • domek na dużej działce I gotowy biznes
    1 / 15
    domek na dużej działce I gotowy biznes

    Łąkie

    • 600 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę ( a w zasadzie dwie działki) o łącznej powierzchni 7000 mkw. wraz z nowoczesnym domkiem. Domek po jednym sezonie najmu, bardzo elegancko zaaranżowany...

  • Działka z Mpzp - 10 min od Torunia - Nowa Wieś
    1 / 6
    Działka z Mpzp - 10 min od Torunia - Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 290 000 zł cena
    • 2 051 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Nowej Wsi, 10 minut od Torunia. Nieruchomość o powierzchni 2051m2 znajduje się w Nowej Wsi, spokojnej miejscowości między Lubiczem...

  • Działka rolno-budowlana 1,52 ha Dąbrowa gm. Ludwin

    Dąbrowa

    • 200 000 zł cena
    • 15 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,52 haPowierzchnia budowlana ok. 20 ar, powierzchnia rolna ok. 1,32 haWszystkie media na działce lub w drodze KANALIZACJA , PRĄD, WODA, ŚWIATŁOWÓD...

  • Działka Lubieszewo

    Lubieszewo

    • 44 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Zalesie Barcińskie

    • 120 zł cena