• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Trzemesznem

(58)
  • Sprzedam Działkę ROD „Pszczółka Maja” w Gnieźnie
    1 / 16
    Sprzedam Działkę ROD „Pszczółka Maja” w Gnieźnie

    Gniezno

    • 48 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Posiadam na sprzedaż działkę ROD (Rodzinne Ogrody Działkowe) Lokalizacja: Gnieźnie ul. Pomowska 62 „Pszczółka Maja” Numer działki 24 Działka o powierzchni 425 metrów kwadratowtch...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska

    Gniezno

    • 239 000 zł cena
    • 1 196 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ZAREZERWOWANA Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Ark...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska

    Gniezno

    • 229 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Arkuszewo, z terenami re...

  • Gniezno Orcholska 2MN/U + pozwolenie na budowę
    1 / 3
    Gniezno Orcholska 2MN/U + pozwolenie na budowę

    Gniezno

    • 1 102 400 zł cena
    • 4 240 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta ofert...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Lubochni, gm. Gniezno – komfortowa lokalizacj...

    Lubochnia

    • 189 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1743 m² w Lubochni. Działka znajduje się przy nowej drodze asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Jej wymiary pozwalają na realizacj...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Mazowiecka
    1 / 14
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Mazowiecka

    Gniezno

    • 590 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka o łącznej powierzchni 1966 m2, składająca się z zabudowanej parceli o powierzchni 646 m2 i pustej 1320 m2, z...

  • Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego
    1 / 5
    Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego

    Kosewo

    • 4 250 000 zł cena
    • 64 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 6,4 hektara, położone w malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora Kosewskiego. Nieruchomość posiada aż 120 metrów linii...

  • Działka na sprzedaż - Stawiska - gmina Mogilno
    Działka na sprzedaż - Stawiska - gmina Mogilno

    Stawiska

    • 77 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Stawiskach nieużytek rolny klasy LIV i W nr działki 56/1, która aktualnie czeka na warunki zabudowy w Urzędzie Gminy w Mogilnie na dom o powierzchni do 200 m2 wr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki z linią brzegową dwóch jezior.
    1 / 16
    Działki z linią brzegową dwóch jezior.

    Stawiska

    • 2 952 400 zł cena
    • 134 200 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne z linią brzegową, o powierzchni łącznej 134.200 m2 (13,4 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w...

  • Działka z linią brzegową jeziora.
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora.

    Stawiska

    • 951 000 zł cena
    • 31 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 31700 m2 (3,17 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w w...

  • Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.
    1 / 5
    Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.

    Stawiska

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie k...

  • Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.
    1 / 16
    Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.

    Stawiska

    • 120 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, o powierzchni łącznej 5000 m2 (0,5 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsk...

  • Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.
    1 / 16
    Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.

    Stawiska

    • 481 000 zł cena
    • 18 500 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, o powierzchni łącznej 18500 m2 (1,85 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujaw...

  • Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.
    1 / 5
    Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.

    Stawiska

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1200 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-p...

  • Działka z linią brzegową jeziora.
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora.

    Stawiska

    • 2 370 000 zł cena
    • 79 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 79000 m2 (7,9 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w wo...

  • Działka z warunkami zabudowy niedaleko jeziora.
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy niedaleko jeziora.

    Stawiska

    • 200 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Dla działk...

  • Działka usługowa Lubcz gm. Rogowo
    1 / 6
    Działka usługowa Lubcz gm. Rogowo

    Lubcz

    • 229 000 zł cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Rogowo pow. żniński Bardzo atrakcyjnie położona w Centrum działka 724m2 Możliwość uzyskania WZ na budynek-usługowo-mieszkalny Uzbrojenie w ulicy- woda, prąd, kan...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 5
    Sprzedam działkę ROD

    Gniezno

    • 88 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *Działka ROD do sprzedaży - raj na ziemi! * Sprzedam uroczą działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy. Działka jest idealnym miejscem n...

  • Działka ROD, Witkowo
    1 / 11
    Działka ROD, Witkowo

    Witkowo

    • 65 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam do sprzedania działka ROD w Witkowie, przy ul. Dworcowej. Zabudowana:domek kempingowy, obudowany tarasem, narzędziówka, kompostownik, domek dla dzieci z możliwością podpięcia...

  • Działka budowlana jezioro Niedzięgiel 1200m2 Powidz
    1 / 16
    Działka budowlana jezioro Niedzięgiel 1200m2 Powidz

    Wiekowo

    • 299 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam , wynajem -działka budowlaną rekreacyjną z funkcją usługową w miejscowości Wiekowo Powidz, położonej przy jeziorze Niedzięgiel o powierzchni 1200m2. Teren uzbrojony...