• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Trzemesznem

(58)
  • Sprzedam ranczo, działkę 13h
    1 / 15
    Sprzedam ranczo, działkę 13h

    Wiekowo

    • 20 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę położoną nad jeziorem Niedzięgiel w miejscowości Wiekowo.

  • Sprzedam działkę siedliskowa
    1 / 3
    Sprzedam działkę siedliskowa

    Gniezno

    • 55 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam Działkę siedliskowa.Atrakcyjne położenie.Blisko las,jezioro,szkoła,sklep.Cisza i spokoj.

  • Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim
    1 / 4
    Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim

    Kosewo

    • 125 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 19/36 w miejscowości Kosewo, gmina Ostrowite. Atrakcyjna lokalizacja pomiędzy Jeziorem Powidzkim a Jeziorem Kosewskim. Działka objęta planem zagospodarowania...

  • Działka budowlana Gniezno Piekary, Poziomkowa
    1 / 3
    Działka budowlana Gniezno Piekary, Poziomkowa

    Gniezno

    • 203 550 zł cena
    • 885 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 885 m2, położona tuż przy granicy miasta Gniezna i Piekar, leżąca jednak już na terenie...

  • Działka budowlana Jankowo Dolne gm. Gniezno, Wierzbiczany
    1 / 7
    Działka budowlana Jankowo Dolne gm. Gniezno, Wierzbiczany

    Jankowo Dolne

    • 175 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 1257 m2, położona w Wierzbiczanach - miejscowości oddalonej od Gniezna zaledwie 7 kil...

  • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat
    1 / 2
    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat

    Kosewo

    • 120 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120 zł/m² (do niewielkiej negocjacji) Forma: sprzedaż lub dzierżawa d...

  • Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo 8 ar ul Wodociąg
    1 / 5
    Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo 8 ar ul Wodociąg

    Witkowo

    • 129 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo Kameralna działka budowlana w Witkowie – 8 ar, wjazd od drogi wewnętrznej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 ar położona w mi...

  • Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim
    1 / 7
    Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim

    Bieślin

    • 145 800 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim. Piękna, spokojna okolica, 100m od jeziora, 50m od lasu. Obszar Natura 2000. 10km do Skorzęcina 7km do Trzemeszna 20km do Gni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana-rolna
    Działka budowlana-rolna

    Wieniec

    • 115 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w kwadracie znajduje się w 87-880 Wieńcu Parkowa 77 Blisko działki przechodzą wszystkie media tj.gaz,woda,energia,kanalizacja. Dobra lokalizacja. Tel. [t...

  • Miejsce na dom + plac składowy + produkcję- 2 dz.
    1 / 3
    Miejsce na dom + plac składowy + produkcję- 2 dz.

    Mogilno

    • 300 000 zł cena
    • 10 265 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przedzielona drogą publiczną w granicach m. Mogilno . Do działek ROD i byłej strefy handlowo - przemysłowej - 200 m. - Możliwość po wysąpieniu do Urzędu kilku rozwiązań spz...

  • Działki w Mogilnie : 6795 +3470 m.kw. = 1.0265 ha .
    1 / 4
    Działki w Mogilnie : 6795 +3470 m.kw. = 1.0265 ha .

    Mogilno

    • 308 000 zł cena
    • 10 265 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie dz. rolne z dostępem do drogi publicznej - blisko media . - Działki może kupić osoba bez uprawnień rolniczych. - Każda z tych działek może uzyskać prawa zabudowy . - Cena za m...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Bukowe

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 340 000 zł cena
    • 2 285 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działki budowlane -  Lubochnia  gmina Gniezno Osiedle Bukowe Twoje miejsce blisko natury i miasta!▪️ LOKALIZACJA     Działki położone są w atrakcyjnej części gminy Gniezno - Luboch...

  • Wymarzona działka budowlana na wsi, 6km od trasy S5 - LUBCZ
    1 / 8
    Wymarzona działka budowlana na wsi, 6km od trasy S5 - LUBCZ

    Cegielnia

    • 50 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Cegielnia gmina Rogowo. Miejscowość jest oddalona 6km od drogi ekspresowej S-5 węzeł Lubcz, 11km od Rogowa, 26 km od Gniezna. Nie...

  • Działka Ochodza ul.

    Ochodza

    • 230 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż - Gołąbki-Ochodza, przy lesie, z warunkami zabudowyLokalizacja: Pogranicze Wielkopolski, spokojna wieś, okolice miejscowości Gołąbki - OchodzaCena: 230 000 złPo...

  • Działka Gniezno ul. Osiniec

    Gniezno » ul. Osiniec

    • 5 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Gniezno - ul. OsiniecDziałka usługowo-przemysłowa na sprzedażPowierzchnia całkowita: 20.000 m²Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m²  lub 5.000 m² Przeznaczenie terenu (MP...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Kujawki

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 100 000 zł cena
    • 531 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubochnia  - Kujawki ulica Dębowa na sprzedaż działka pod zabudowę  idealna pod dom lenitskowy lub mieszkalny super miejsce w lesie z dobrym dojazdem , w sąsiedztwie inne domy leni...

  • Działka Lubcz ul.

    Lubcz

    • 130 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana w Lubczu: Idealne Miejsce na Twój DomMarzysz o własnym domu w cichej, malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Działka budowlana w Lubczu, gmina Rogowo, to...

  • Działka Strzyżewo Paczkowe ul.

    Strzyżewo Paczkowe

    • 125 000 zł cena
    • 946 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana w Strzyżewie Paczkowym: Idealne Miejsce na Twój DomZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Strzyżewo Paczkow...

  • Działka Gniezno ul.

    Gniezno

    • 240 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa na sprzedaż - Gniezno, okolice Niechanowa (10 km)Szukasz spokojnego miejsca na budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni? A może interesuje Cię inwestycja w n...

  • Działka rekreacyjna Powidz Ługi,
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Powidz Ługi,

    Powidz

    • 310 000 zł cena
    • 699 m2 powierzchnia
    • 444 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę, położoną w malowniczej miejscowości Ługi, zaledwie 550 m od Jezioro Niedzięgiel - idealne miejsce na wypoczynek i relaks w otoczeniu natury. Powierz...