• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Skaryszewem

(49)
  • Działka rolna Cerekiew

    Cerekiew

    • 800 000 zł cena
    • 15 200 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam 2 działki rolne (46/1, 46/2) położone przy ulicy Radomskiej w Cerekwi. Regularny kształt prostokąta. Przy ulicy woda i prąd. III klasa bonitacyjna gleby

  • Działka z domem.
    Działka z domem.

    Radom

    • 390 000 zł cena
    • 3 164 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka wraz z domem wolnostojącym . W ulicy obok wszystkie media. Na działce znajdują się budynki gospodarcze.

  • Atrakcyjna działka w Klwatce Królewskiej k. Radomia

    Klwatka Królewska

    • 332 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Oferuję (bezpośrednio bez prowizji) na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Klwatka Królewska, gmina Gózd, województwo mazowieckie. Działka o powierzchni...

  • Działka Radom Jeżowa Wola
    1 / 8
    Działka Radom Jeżowa Wola

    Radom

    • 1 089 280 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę położoną w Radomiu- Jeżowa Wola. Działka nr.83/6 ma powierzchnię 3404 m². Działka jest ogrodzona, droga dojazdowa gruntowa. Nieruchomość posiada dostęp do energii...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kajetanów

    • 150 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną-budowlaną na wsi

  • SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI
    SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI

    Radom

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    2 działki | 1000 M2 KAŻDA DZIAŁKA ul. MOSTOWA LOKALIZACJA: DWIE Działki położone obok siebie po 1000 m2 każda w obrębie osiedla Wośniki Cicha spokojna i lubiana lokalizacja. Z...

  • Sprzedam działkę w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego
    Sprzedam działkę w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego

    Radom

    • 390 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego 193 do adaptacji rozbudowy mieszkalnej lub inwestycji we współwłasności Zachęcam do ko...

  • Sprzedam Las
    Sprzedam Las

    Gębarzów

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Sprzedam las mieszany iglasto - liściasty min. dąb, sosna 40 arów las znajduje się w Gębarzewie gm. Skaryszew woj Mazowiecki Więcej informacji udzielę telefonicznie

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dzialke rolna o powiechni 23 ary

    Radom

    • 25 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka rolna o pow.23 ary polozona na wsi Kolonia- Kuczki gmina Gozd . Brak dojazdu.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DUŻA DZIAŁKA WĄCHOCKA- MOŻLIWOŚC NEGOCJACJI CENY

    Wąchock

    • 220 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzień dobry, Mam do sprzedania działkę z domem o łącznej powierzchni 7000 m2. Działka usytułowana jest spokojnej zalesionej części Wąchocka przy ul.Tychowskiej 5 nr działki 260....

  • Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2
    1 / 4
    Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2

    Lipienice

    • 72 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W związku z wejściem w życie Planów Ogólnych Zagospodarowania Przestrzennego większość gruntów straci możliwość zabudowy. Wpłynie to na znaczne podwyżki cen działek budowlanych. Z...

  • Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...

  • 1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojn...

  • Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 70 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,...

  • Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy
    1 / 5
    Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy

    Gąsawy Plebańskie

    • 275 000 zł cena
    • 14 745 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 14 745 m2 (wymiary: około 45m x 328m) w cichej spokojnej okolicy, blisko lasu, z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego, cz...

  • Harsz nad jeziorem działka budowlana
    Harsz nad jeziorem działka budowlana

    Brzóza

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlaną działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze .Działka o pow. 3002m2 w uroczym zakątku Mazur . W niewielkiej odległośc...

  • Działka leśna 3,90 ha w Brodach gm. Pierzchnica.

    Brody

    • 99 000 zł cena
    • 39 390 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna o pow. 3,90 ha o nr ewidencyjnym 44 obręb Brody gm. Pierzchnica pow. kielecki.Działka: -powierzchnia 3,90 ha -kształt trapezWymiary:-szerokość - 82,5 m-długość - 500...

  • Sprzedam Las ok 4h.
    1 / 5
    Sprzedam Las ok 4h.

    Olszowa

    • 180 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ok 4h lasu sosnowego las jest 80 letni i 30 letni LAS NA GRUNTACH LEŚNO ORNYCH CENA 5 ZŁ ZA METR Olszowa gmina Wyśmierzyce powiat Białobrzegi nad pilicą

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (1200m2 każda) w miejscowości Lipie ul Starachowicka, gm Brody, woj świętokrzyskie. Do działek wykonana jest utwardzona droga dojazdowa.

  • działka na sprzedaż
    działka na sprzedaż

    Bierwce

    • 85 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Bierwce z możliwością przekształcenia na budowlaną. Dojazd drogą asfaltową. Nadaje się pod zabudowę domu, firmy. Spokojna okolica, 7 km do...

  • Działka Budowlana
    1 / 2
    Działka Budowlana

    Brody

    • 230 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam na sprzedaż działkę budowlana w miejscowości Ruda. Działka uzbrojona wszystkie media. Dobra lokalizacja blisko szkoła piękny zalew. . 6 000 m2

  • Sprzedam działkę w Ciepielowie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Ciepielowie

    Ciepielów

    • 70 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( nr 510) w centrum Ciepielowa (rynek), woj. Mazowieckie, bez pośredników, księga wieczysta, wszystkie media. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsia...

  • Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia
    1 / 9
    Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia

    Lubienia

    • 122 570 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie DK9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - Dostęp do drogi publicznej. - Gotowe do budowy: wydane WZ na bud...

  • Działka Brody
    1 / 3
    Działka Brody

    Brody

    • 170 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z 3 przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 8900 m2, zlokalizowana w miejscowości Brody , pow. starachowicki. Nieruc...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną
    1 / 2
    Syndyk sprzeda działkę leśną

    Podolany

    • 8 250 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Łukasz Winnicki ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej...

  • Działka Lipie gm. Brody
    1 / 7
    Działka Lipie gm. Brody

    Lipie

    • 147 000 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 410 m2, zlokalizowana w miejscowości Lipie, w gm. Brody, pow. starachowicki. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stos...

  • Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna
    Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna

    Brzóza

    • 200 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno- budowlaną o powierzchni 6900 m2 w Brzózie na ul. Kościelnej w kształcie prostokąta o wymiarach: - długość ok. 170 m - szerokość ok. 41 m Możliwość zabudowy...

  • Działka Rolna Jastrzębia 1.18 ha

    Jastrzębia

    • 100 550 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jastrzębia (gm. Ciężkowice) – Działka Rolna 1,18 haNa sprzedaż grunt rolny o powierzchni 1,18 ha położony w malowniczej miejscowości Jastrzębia, woj. małopolskie.Najważniejsze info...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Teren...

  • Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie
    Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie

    Lipie

    • 165 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Lipie, ul. Starachowicka, gmina Brody, woj. świętokrzyskie Powierzchnia 1200 m2, cena do negocjacji

  • 1 / 4
    Działka Adamów ul.

    Adamów

    • 199 000 zł cena
    • 9 286 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawic piękną działkę rolno-budowlaną o pow. 9286m2, nieruchomość jest częściowo zalesiona (ok. 30-40m2) co daje możliwość posiadan...

  • Działka budowlana 3000 m2 w Siekierce gm. Chotcza

    Siekierka Nowa

    • 79 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3000 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w cichej i malowniczej miejscowości Siekierka Nowa gm. Chotcza, pow. lipski woj. mazowieckie - 20 km od Janow...

  • Działka 12000 m2 Podmieście
    1 / 7
    Działka 12000 m2 Podmieście

    Podmieście

    • 300 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną działkę w miejscowości Podmieście. Woda i prąd w drodze. Dojazd do działki asfaltowy. Szerokość działki 40 m2, dł. około 100m2 70 km. od Warszawy, 20 km od Kozienic...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lipie ul Starachowicka gm Brody. Działka ma 1200m2 I znajduje się w pobliżu lasu. Do działki wykonana jest utwardzona droga dojazdowa od...