• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Skaryszewem

(49)
  • Syndyk sprzeda udział w działkach
    1 / 5
    Syndyk sprzeda udział w działkach

    Antoniówka

    • 43 680 zł cena
    • 127 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości Elżbiety Kieloch ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w nieruchomości I. Przedmiot przetargu: Udział 1/5 w prawie własności nieruchomości gr...

  • Działka
    Działka

    Radom

    • 35 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę w Lasowicach koło Radomia,w bardzo atrakcyjnym i malowniczym miejscu,dużo zieleni,cisza,spokój. Bardzo dobra lokalizacja. 35 zł m2

  • Atrakcyjna działka, Radom, ulica Ogrodnicza
    1 / 3
    Atrakcyjna działka, Radom, ulica Ogrodnicza

    Radom

    • 425 500 zł cena
    • 2 026 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 2026 m2. Działka ma regularny kształt. Jej szerokość to 23 m, długość od wschodu to 79 m, a od strony zachodniej 88 m. W południowej części działki z...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 7
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 124 200 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Działka 1800 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od trasy Radom - Lublin z dojazdem drogą gruntową. Urocze i ciche miejs...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 4
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 73 040 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Jeśli kochasz przyrodę i męczy Cię miejski zgiełk to miejsce jest dla Ciebie! Działka 1328 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odleg...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA
    DZIAŁKA BUDOWLANA

    Radom

    • 348 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w całości dzialkę budowlaną w Skarżysku Kamiennej, blisko dworca PKP , w nowo powstającej dzielnicy Kopernika Wschód , o pow. 4000 m2 , cena 87.- zł m2 .W skład wchodzi...

  • Działka ROD „Wrzos” - domek murowany, altana, drzewa owocowe
    1 / 14
    Działka ROD „Wrzos” - domek murowany, altana, drzewa owocowe

    Radom

    • 55 000 zł cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Więcej zdjęć dostępnych w linku lub w wiadomości prywatnej: imgur.com/a/XtEzDgS Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną na terenie rodzinnych ogrodów działkowy...

  • Działka Radom /Wielogóra / 1749m2
    1 / 5
    Działka Radom /Wielogóra / 1749m2

    Wielogóra

    • 288 585 zł cena
    • 1 749 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka przy „siódemce” — Wielogóra (ul. Krótka) — 1 749 m² Idealna pod dom jednorodzinny — z szybkim dojazdem do Radomia i trasą S7. Przedstawiamy wyjątkową, niestandardo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Syndyk sprzeda udział w działce
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Tomaszów

    • 1 875 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Damiana Seligi ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowe...

  • Sprzedam działki a w pobliżu Radomia 45 zł za 1m2
    1 / 4
    Sprzedam działki a w pobliżu Radomia 45 zł za 1m2

    Radom

    • 90 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest grunt składający się z działki o numerze ewidencyjnym 1135/3, o powierzchni 6000 m2 (z możliwością nabycia gruntu o mniejszej powierzchni. Został wykonan...

  • działka Rod
    1 / 11
    działka Rod

    Radom

    • 19 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke ROD Odlewnik w Radomiu dwa wejscia od ul Wojska Polskiego jak od ul Białostockiej Działka z domkiem ogrodzona typowo rekreacyjna woda na działce możliwość podłącze...

  • Sprzedam działkę 3000m
    Sprzedam działkę 3000m

    Słupica

    • 50 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam Działkę rolną/ rekreacyjną o powierzchni 3000m2 plus udziały w drodze Działka jest rolna, ale można postawić na niej domek na zgłoszenie do 70 metrów. Niedaleko las, spo...

  • Działka z WZ w Wólce Gonciarskiej gm. Kazanów.

    Wólka Gonciarska

    • 85 000 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz mediami (woda miejska na działce i prąd w drodze) o pow. 1428 m2 umiejscowiona w szeregu innych działek pod zabudowę w malowniczej częś...

  • Działki na sprzedaż Kowalków-Kolonia

    Kowalków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 5 010 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedawana nieruchomość, położona jest w miejscowości Kowalków-Kolonia, około 29 kilometrów od Radomia. Nieruchomość składa się z dwóch działek - pierwsza to działka zabudowana, o...

  • Działka inwestycyjna
    1 / 2
    Działka inwestycyjna

    Radom

    • 6 000 zł cena
    • 4 028 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Radom, wybudujesz wymarzony dom.

    Radom » ul. Czarna

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 3000 m2, położona w wewnętrznej drodze. Działka znajduje się w obszarze dzielnicy Godów, w wewnętrznej drodze przylegają...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w centrum radomia

    Radom

    • 851 382 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 699 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1218 m2 z dostępem do wszystkich mediów w centrum Radomia ul.Słowackiego 24/26

  • Działka rolna 26 300 m2 w Tadeuszowie k/Pionek

    Tadeuszów

    • 310 000 zł cena
    • 26 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Tadeuszów (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki. Wzdłuż długiego i krótkiego boku działki b...

  • Działka rolno-leśna 5402 m2 w Czarnej k/Pionek

    Czarna Wieś

    • 120 000 zł cena
    • 5 402 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Czarna Wieś (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki i od zrewitalizowanego kąpieliska „Staw G...

  • 1 / 4
    Działka rolno - budowlana 2,13 ha, Parznice koło Radomia

    Parznice

    • 330 000 zł cena
    • 21 300 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam bezpośrednio zadbaną działkę rolno-budowlaną w Parznicach koło Radomia z dostępem do drogi publicznej oraz mediów. Okolica jest spokojna, zabudowa jednorodzinna, rozległ...