• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sieradzem

(14)
  • Działka rolna
    Działka rolna

    Reduchów

    • 100 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną w Reduchowie o powierzchni 1,38ha (przelicz.1,41ha). Działka ma dostęp do drogi asfaltowej 19m.

  • Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczęta budową D
    1 / 3
    Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczęta budową D

    Brzeźnio

    • 264 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczętą budową. Działka uzbrojona w media prąd i woda w działacie. Wymiary 60x50m Aktywne pozwolenie na budowę dla budynku parterowego z...

  • Działka rolno-budowlana Zduńska Wola
    Działka rolno-budowlana Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 380 000 zł cena
    • 4 304 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż! Działka w Zduńskiej Woli o powierzchni 4304m2. Położona przy ul Lipowej. Rolna z możliwością zabudowy. Szerokość od ulicy asfaltowej to około 31m. Klasoużytki: RI...

  • Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice
    1 / 14
    Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli
    1 / 2
    Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli

    Tymienice

    • 185 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w sąsiedztwie ul.Chanrowej w Tymienicach, Media w drodze ,szer 20m

  • Działka na sprzedaż Zduńska Wola
    1 / 4
    Działka na sprzedaż Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 245 000 zł cena
    • 7 192 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA Powierzchnia 7192 m2. położona jest w obrębie 9 Karsznice, Księga wieczysta Nieruchomość niezabudowana ,oznaczona jako działka 35/1 Dojazd do działki drog...

  • Działka rekreacyjna Tomisławice nad jeziorem 50m od zalewu
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Tomisławice nad jeziorem 50m od zalewu

    Tomisławice

    • 199 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 389 1249m2 - 199.000 zł Wspaniałe miejsce dla miłośników przyrody, wędkarzy, ornitologów, 50-100m od linii brzegowej jeziora Jeziorsko. Cisza spokój, czyste pow...

  • Działka rolno-budowlana 1,6h
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana 1,6h

    Zapolice

    • 480 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o pow.1,6 h w Młodawinie Górnym /k.Zduńskiej Woli Opis działki: Szerokość:36m Długość:420m Ukształtowanie:P łaska,częściowo zalesiona,kształt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Branica

    • 72 800 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry. Sprzedam działkę o powierzchni 2600 m/2 w cichej i spokojnej okolicy (Branica, gmina Zapolice) z możliwością budowy domu. Działka numer 279. Działka położona jest prz...

  • Największa działka w mieście
    1 / 10
    Największa działka w mieście

    Zduńska Wola

    • 3 825 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,53 ha (15 300 m2, wydłużony prostokąt o przybliżonych wymiarach: 46 m x 330 m), podzielona na dwie dział...

  • Działka budowlana w Rembowie powiat łaski
    1 / 3
    Działka budowlana w Rembowie powiat łaski

    Rembów

    • 86 800 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pola, lasy, łąki ... jeżeli to Twoje klimaty... Zapraszamy i proponujemy do sprzedaży działki rolne w wydaną decyzją ustalającą warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budow...

  • działka budowlana Rekreacyjna powiat Łaski gmina siędziejowice gr...

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działka budowlano - rekreacyjną w miejscowości Grabia nad rzeką Grabią gm. Sędziejowice powiat łaski woj. łódzkie. Działka nr 175/1 - powierzchnia 1328m2. Cicha...

  • Sprzedam działkę z warunkami zabudowy UZBROJONĄ

    Zduńska Wola

    • 130 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 6000m szerokość 26m . Wydane warunkami zabudowy. Odłeglosc od miasta Zduńska Wola 3-4km miejscowość Dionizów. Na działce jest juz prąd i woda. Działka ogrodzona...

  • 1 / 2
    Działka blisko rzeka,las ok.70km od Łodzi

    Beleń

    • 300 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Beleń- Kolonia -Działka inwestycyjna bez MPZP i bez WZ działka rolna na terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania terenu i bez warunków zabudowy(nie ma p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę

    Podgórcze

    • 120 000 zł cena
    • 2 983 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Podgórcze gm. Poddębice położoną 6km od Poddębic, 16km od Uniejowa. Powierzchnia działki to 2983m2. Szerokość działki to około 34m a długość około 8...

  • 1 / 2
    Sprzedam 4 ha ziemi ornej.

    Wrząca

    • 100 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 4 ha ziemi ornej klasy 3, w miejscowości Wrząca/ ,gmina Błaszki. Cena do uzgodnienia na miejscu, podana cena nie jest ceną, jakiej oczekuję. Działka posiada wszelkie med...

  • Dzialka rekreacyjno-budowlana kwadrat

    Jerwonice

    • 225 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzialka z drewnianym domkiem,2 pokoje,kuchnia,lazienka,2 tarasy. Położona w Jerwonicach gm Lutomiersk. Księga wieczysta jeden właściciel. Prąd,woda z wodociągu,szambo,internet p...

  • Działka Marchwacz-Kolonia

    Marchwacz-Kolonia

    • 79 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Marchwacz o pow. 1492 m2. Można kupić jako dwie działki lub calość. Pierwsza działka o powierzchni 742 m2 o wymiarach 39,3...

  • Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA.Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Sk...

  • Działka siedliskowa w pełni uzbrojona w Liskach

    Liski

    • 399 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Północ Nieruchomości Ełk ma przyjemność zaprezentować urzekające siedlisko na Mazurach.Nieruchomość zlokalizowana jest w turystycznej wsi Liski, gm. Stare Juchy, jedynie 16 km od E...

  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • Dzialki
    1 / 5
    Dzialki

    Lichawa

    • 18 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 dzialki jedna 14 arow druga 25 arow są to łąki miedzy dzialkami plynie rzeka 18000zl za dwie dojazd jest z dwóch stron do dzialek

  • Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Równiesz na działki
    Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Równiesz na działki

    Kurów

    • 400 000 zł cena
    • 8 463 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Cena za całą działkę 400 tysięcy. Do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży na działki Tel: [tel] lub [tel]

  • Działka Wronowice rynek pierwotny ul. Srebrna

    Wronowice » ul. Srebrna

    • 159 000 zł cena
    • 1 676 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok 1400m2 otoczonej pięknym krajobrazem przyrody oraz zabudową jednorodzinną. To i...

  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana w Rembowie, powiat łaski

    Rembów

    • 86 800 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Odnajdziesz się na wsi w otoczeniu lasów i polnych dróg ? Kochasz sielskie klimaty? Ta działka o powierzchni 1400 m 2 może być Twoja. Działka z bezpośrednim dostępem do utwardzo...

  • Działka budowlana Łask
    1 / 9
    Działka budowlana Łask

    Wola Łaska

    • 149 900 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE AKTUALNE Prąd i woda w drodze dojazdowej . Waruki zabudowy wydane. Uregulowany status własności.Sprzedam działkę budowlaną w Łasku.Działka położona vis a vis jednostki...

  • Działka Wilków ul.

    Wilków

    • 205 000 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rolna z domkiem letniskowym z możliwością  przekształcenia działki w budowlaną . Działka znajduje się w Wilkowie gm. Dalików z dala od zgiełku miasta. Cicha okolica w otocz...

  • Na sprzedaż działka o pow. 1975m2 Chojno
    1 / 2
    Na sprzedaż działka o pow. 1975m2 Chojno

    Chojno

    • 138 250 zł cena
    • 1 975 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 1975m2 w miejscowości Chojno (gm. Szczytniki, pow. kaliski). Działka bezpośrednio przy drodze. Media : woda i prąd...

  • Na sprzedaż dz. budow. o pow. 1700m2 Korzekwin
    1 / 3
    Na sprzedaż dz. budow. o pow. 1700m2 Korzekwin

    Korzekwin

    • 119 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1700m2 w miejscowości Korzekwin gm.. Szczytniki, pow. kaliski, na którą wydane zostały warunki zabudowy. Działka ogrodzona podmurówka be...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce.Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealne...

  • Działka siedliskowa budowlana

    Sędziejowice-Kolonia

    • 430 000 zł cena
    • 22 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta sprzedaży dużej działki siedliskowej, rolno-budowlanej Lokalizacja: Sędziejowice/ łaski/ łódzkie Powierzchnia całkowita: 2.27 ha, czego ok. 1 ha to uprawiana rola, 130...

  • Łąki pod produkcję siana lub na KRUS
    1 / 3
    Łąki pod produkcję siana lub na KRUS

    Sędziejowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąki nad rzeką Grabią Grunty rolne sklasyfikowane jako łąki o powierzchni 1500 m2 położone w obrębie Brody Emilianów, gmina Sędziejowice w województwie łódzkim Oferta obejmuje...

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Kolonia Bałucz

    • 550 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM SIEDLISKO • Kolonia Bałucz, powiat Łask Starszy Pan sprzeda urokliwe siedlisko położone w spokojnej okolicy Kolonia Bałucz (powiat Łask). Działki 405/1 406/7 W skład nie...

  • Działki rekreacyjne- Skęczniew
    Działki rekreacyjne- Skęczniew

    Skęczniew

    • 52 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działki rekreacyjne od 700 do 1017metrów kwadratowych. Działki znajdują się w miejscowości Skęczniew, 3 km od Zbiornika Jeziorsko. Działki mają dostęp do wody i p...

  • Sprzedam działkę Dziektarzew gmina Lutomiersk
    Sprzedam działkę Dziektarzew gmina Lutomiersk

    Dziektarzew

    • 282 425 zł cena
    • 4 345 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Dziektarzewie gmina Lutomiersk, z prawem budowlanym. Możliwość podziału na 3 działki. W drodze prąd, wodociąg. Cena do negocjacji.

  • Działka 1,67ha rolno-budowlana-inwestycyjna w Lututów
    Działka 1,67ha rolno-budowlana-inwestycyjna w Lututów

    Lututów

    • 400 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w Miejscowości Lututów , 7km od trasy S8, do centrum około 1 km, blisko Sklep Biedronka, obecnie uprawiana, w planie Zagospodarowania przestrzennego leży na terenach przezn...

  • Gospodarstwo rolne w Lututowie 3,75ha z domem
    1 / 9
    Gospodarstwo rolne w Lututowie 3,75ha z domem

    Lututów

    • 800 000 zł cena
    • 37 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gospodarstwo rolne z domem, oborą, stodołą z dużym ogrodem, ogrodzenie murowano-metalowe. Położone w gminie miejskiej Lututów, w centralnej Polsce, powiat Wieruszów, województwo Łó...

  • Stary dom na działce siedliskowej
    1 / 4
    Stary dom na działce siedliskowej

    Sędziejowice-Kolonia

    • 430 000 zł cena
    • 22 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dużej działki siedliskowej, budowlanej, pod produkcję rolną, działy specjalne. Lokalizacja: Sędziejowice/ łaski/ łódzkie Powierzchnia całkowita: 2.27 ha, czego o...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Skęczniew

    • 150 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2250 M2 w tym domek w granicach 63 m domek posiada wodę w środku prąd w drodze działka leży w okolicach zalewu Jeziorsko sprzedaję całość za 150 000...

  • Sprzedam dzialke
    1 / 2
    Sprzedam dzialke

    Sędziejowice

    • 130 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dzialke w Dobrej gm sedziejowice powiat laski woj lodzkie dzialka ma 30arow czyli 3000m2 prad woda z studni podlaczenie wody kolo 3tys moj numer [tel]

  • Malownicza działka z WZ na dom i staw, 1,02 ha
    1 / 6
    Malownicza działka z WZ na dom i staw, 1,02 ha

    Wrząca

    • 699 000 zł cena
    • 10 205 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Luksus to przestrzeń. Tu masz jej pod dostatkiem. W segmencie nieruchomości premium prawdziwym dobrem deficytowym nie jest już standard wykończenia czy nowoczesna bryła budynku, a...

  • Działka gm.Pabianice 971m2
    1 / 7
    Działka gm.Pabianice 971m2

    Huta Janowska

    • 65 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno rekreacyjna,ogrodzona. Skrzynka elektryczna. W sąsiedztwie zabudowy całoroczne i letniskowe.

  • Działka rolna Liski gm. Stare Juchy jezioro Garbas

    Liski

    • 70 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną we wsi Liski w okolicy jeziora Garbas, w gminie Stare Juchy, około 2 km od wsi gminnej Stare Juchy i...

  • Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza
    1 / 3
    Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza

    Wola Łaska

    • 145 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m² w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni...