• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubycza Królewska
  • Libertów
  • Wujskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Swoboda

(1)
  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników
    1 / 6
    Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników

    Koźminek

    • 500 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zabytkowy dworek { nieruchomość rezydencjonalna} do odbudowy z parkiem ok 1,3 ha w Pietrzykowie 16 km od Kalisza .Jeden właściciel. Bez obciążeń. nieruchomość zwolniona z...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Nowy Nakwasin

    • 188 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w jednym pasie usytuowane wokół lasów w okolicy zalewu Murowaniec. Liczne leśne ścieżki. Lasy odpowiednie na grzybobranie. Pełny plan zagospodarowania przestr...

  • Działka Podzborów

    Podzborów

    • 10 346 000 zł cena
    • 73 900 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna o powierzchni 7,39h(73900m2) położona przy drodze wojewódzkiej nr.470- Kalisz- Turek w miejscowości Podzborów.Wykonany utwardzony wjazd na działkę z drogi 470....

  • 1 / 4
    Działka Kuźnica

    Kuźnica

    • 110 000 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy dużą działkę budowlaną z warunkami zabudowy. Powierzchnia 2271m2, działka przy drodze asfaltowej.W drodze prąd i woda. Nieruchomość położona w gminie Ceków-Kolonia, w odle...

  • Działka Marchwacz-Kolonia

    Marchwacz-Kolonia

    • 79 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Marchwacz o pow. 1492 m2. Można kupić jako dwie działki lub calość. Pierwsza działka o powierzchni 742 m2 o wymiarach 39,3...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Złotniki

    • 1 597 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolno-budowlana w Kamieniu Kolonii.

    Kamień

    • 60 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta MPZP w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej obsad...

  • ★ Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ★
    1 / 7
    ★ Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ★

    Szczytniki

    • 439 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem, 5 sypialni , Odbiór w tym roku !!!
    1 / 5
    Dom z ogrodem, 5 sypialni , Odbiór w tym roku !!!

    Szczytniki

    • 749 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ Wysoki standard ★ Oddanie w tym roku ★
    1 / 6
    ★ Wysoki standard ★ Oddanie w tym roku ★

    Szczytniki

    • 649 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ Mieszkanie 3 pokoje, salon 32 m2 ★
    1 / 7
    ★ Mieszkanie 3 pokoje, salon 32 m2 ★

    Szczytniki

    • 499 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem, PROMOCYJNA CENA !!!
    1 / 5
    Dom z ogrodem, PROMOCYJNA CENA !!!

    Szczytniki

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła
    1 / 14
    Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła

    Szczytniki » ul. Choinkowa

    • 569 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Piekary

    • 650 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowy na kameralnym osiedlu
    Dom szeregowy na kameralnym osiedlu

    Złotniki

    • 5 400 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom na działce w Stefanowie gm. Przyłęk /zwoleński

    Stefanów

    • 780 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący murowany wraz z zabudowaniami gospodarczymi o dużej powierzchni użytkowej (z potencjałem pod działalność gospodarczą) na dużej działce ponad 2 ha w Stefanowie gm...

  • Dom Szczytniki rynek pierwotny ul.

    Szczytniki

    • 669 999 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe osiedle zlokalizowane w Szczytnikach to wymarzone miejsce dla osób poszukujących mieszkania z ogródkiem, w okolicach Poznania.Ciekawa architektura, odbiegająca swoją estetyką...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce.Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealne...

  • Działki rekreacyjne- Skęczniew
    Działki rekreacyjne- Skęczniew

    Skęczniew

    • 52 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działki rekreacyjne od 700 do 1017metrów kwadratowych. Działki znajdują się w miejscowości Skęczniew, 3 km od Zbiornika Jeziorsko. Działki mają dostęp do wody i p...

  • Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie

    Opatówek

    • 720 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w spokojnej okolicy do centrum ok. 5 minut. Niedaleko szkoła, przedszkole, apteka, park. W roku 2022 przeprowadzono termomodernizacje budynku (styropian 20 cm), wymie...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Skęczniew

    • 150 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2250 M2 w tym domek w granicach 63 m domek posiada wodę w środku prąd w drodze działka leży w okolicach zalewu Jeziorsko sprzedaję całość za 150 000...

  • Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-
    1 / 9
    Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-

    Morawin

    • 3 200 000 zł cena
    • 15 590 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI MORAWIN PRZY TRASIE 470 KALISZ-TUREK O POWIERZCHNI OK. 15590 m2 TEREN W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SKLEPU SUPERMARKETU...

  • Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa

    Złotniki

    • 679 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Złotnikach KLUCZOWE INFORMACJE Mieszkanie jest bezczynszowe i gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Lokali...

  • Działki budowlane z bezterminowymi warunkami zabud.– Zborów
    1 / 6
    Działki budowlane z bezterminowymi warunkami zabud.– Zborów

    Zborów

    • 112 100 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Zborów, w gminie Żelazków, na granicy z miejscowością Żelazków zaledwie 500m od marketu Dino. Każda z działek posi...

  • Działka budowlana o pow. 941m2, Żelazków
    1 / 3
    Działka budowlana o pow. 941m2, Żelazków

    Żelazków

    • 91 000 zł cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 941 m², położona w miejscowości Żelazków, ok. 10 km od granic Kalisza. Lokalizacja: Spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazdem...

  • Działka Aleksandrów

    Aleksandrów

    • 50 000 zł cena
    • 13 336 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Wyjątkowa działka leśna w gminie Mycielin Aleksandrów Na sprzedaż nieruchomość leśna o powierzchni 1,3336 ha, położona w miejscowości Aleksandrów, gmina Mycielin. Jest to propozy...

  • Działka Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 78 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2. Działka z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne znajduje się w Cekowie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda i ka...

  • Okazja
    1 / 4
    Okazja

    Lisków

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o powierzchni 29 arów położonej w miejscowości Lisków działka w całości ogrodzona płotem betonowym zamknięta bramą dodatkowo położona w spokojnej okoli...

  • wolnostojący Dębe, ul. Szarotki
    wolnostojący Dębe, ul. Szarotki

    Dębe

    • 1 229 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Dębe, gm. Serock gotowy do zamieszkania komfort i oszczędność Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, do któr...

  • Lokal Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 1 300 000 zł cena
    • 643 m2 powierzchnia
    • 2 022 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek komercyjny stwarzający wiele możliwości biznesowych Szukasz nieruchomości z przestrzenią na handel lub usługi w bardzo dobrej lokalizacji z dodatkowym potencjałem...