• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rzgowem

(126)
  • Działka Łódź Widzew, Różki ul. Strykowska

    Łódź » Widzew » ul. Strykowska

    • 385 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlano-usługową o pow. 1500m2 z projektem budynku mieszkalnego o pow. 184m2 z dwoma garażami oraz aktualnym pozwoleniem na budowę wydanym 31.01.2022...

  • Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja w sąsied...

  • Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka budowlana położona w Starowej Górze w gminie Rzgów. Działka inwestycyjna w prostokącie o wymiarach 68 m na 45 m. Dojazd drogą krajową 91 w kierunku Tuszyn. Me...

  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działki budowlane w malowniczej okolicy Łodzi o pow.1387m2, o wym.21mx68m, 999m2 o kształcie trójkąta o wym.40mx43mx55m, z projektem domu Azuryt o pow.170m2, o...

  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Widzew, Różki ul. Strykowska

    Łódź » Widzew » ul. Strykowska

    • 385 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Łódź Bałuty
    1 / 7
    Działka budowlana Łódź Bałuty

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 560 m2, położonej w malowniczej okolicy w Łodzi w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest ogrodzona i nie zabudowana. Pierws...

  • Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha Natolin k. Łodzi
    Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha Natolin k. Łodzi

    Natolin

    • 1 470 000 zł cena
    • 13 426 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Natolin k. Łodzi | Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha | MPZP: Magazyny, Usługi, Produkcja, Budowlana Na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni od 1,34 do 4 ha, położone w miejsc...

  • Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną
    1 / 9
    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną

    Bądzyń

    • 180 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną w miejscowości Tuszyn- Bądzyn, potwierdzone warunki zabudowy mieszkalnej. Działka narożna, doświetlona przez słońce, plus cień od drzew. Prą...

  • Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska

    Kraszew

    • 399 000 zł cena
    • 1 479 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy sa...

  • Działka gm.Pabianice 971m2
    1 / 7
    Działka gm.Pabianice 971m2

    Huta Janowska

    • 65 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno rekreacyjna,ogrodzona. Skrzynka elektryczna. W sąsiedztwie zabudowy całoroczne i letniskowe.

  • rekreacyjna nad jeziorem Długim/Modzerowskim przy lesie
    1 / 2
    rekreacyjna nad jeziorem Długim/Modzerowskim przy lesie

    Łódź

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka nad jeziorem, widok na jezioro, warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne, przy ponad 200-u letnim lesie bukowo dębowym, przy działce wodociąg i prąd, do...

  • Rekreacyjna, 120 m od brzegu jeziora Lubotyń
    1 / 4
    Rekreacyjna, 120 m od brzegu jeziora Lubotyń

    Łódź

    • 55 000 zł cena
    • 648 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Lubotyńskim z dostępem do linii brzegowej , dostępne media - prąd i wodociąg, działka w gmiie Babiak, powiat kolski, miejscowość Brzezie, bardzo dobr...

  • OKAZJA sprzedam działkę inwestycyjna - Wiewiorczyn
    1 / 4
    OKAZJA sprzedam działkę inwestycyjna - Wiewiorczyn

    Łódź

    • 800 000 zł cena
    • 12 880 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki budowlane 1,29 ha z pozwoleniami i projektem – 36 mieszkań! Wiewiórczyn / granica z Łaskiem Cena: 800 000 zł (62 zł/m²) – Kup bezpośrednio od właściciela! Szukasz gotowego...

  • Działka Budowlana MPZP
    1 / 4
    Działka Budowlana MPZP

    Świerczyna

    • 120 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlano powierzchni 1067m2 w miejscowości Świerczyna gm Dłutów w otoczeniu lasów o nr ewi. 151/3, wymiary szerokość 29,5 m długość 36 m. Działka posiada MPZP gdz...

  • działka budowlana w Bukowcu
    1 / 13
    działka budowlana w Bukowcu

    Bukowiec

    • 720 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlana w Bukowcu ul.Gorna Gmina Brojce, urocza, spokojna okolica, dojazd asfalt, wszystkie media, dobry dojazd do Lodzi, nowe domy jednorodzinne w sąsiedztwie

  • Ogródek Działkowy ROD przy ICZMP.
    1 / 8
    Ogródek Działkowy ROD przy ICZMP.

    Łódź

    • 69 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka zlokalizowana przy ICZMP. Drzewa: 3 jabłonie, gruszka konferencja, śliwa ulena żółta,morela, orzech włoski i orzech laskowy,wiśnia.Krzewy aronii i rokitnika. Domek na zewną...

  • Teren inwestycyjny - węzeł Lublinek
    1 / 5
    Teren inwestycyjny - węzeł Lublinek

    Porszewice

    • 17 400 000 zł cena
    • 87 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Okazja -Węzeł Lublinek - Teren Pod Magazyny, Logistykę - Plan Zagospodarowania Opis nieruchomości To może być państwa teren inwestycyjny z tak niesamowitym Obowiązującym Planem Z...