• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Rzgów

(1)
  • Teren z halami po kurnikach
    1 / 8
    Teren z halami po kurnikach

    Rzgów

    • 1 999 000 zł cena
    • 9 055 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji okolice Rzgowa, blisko trasy szybkiego ruchu S-8, drogi Krajowej 91 ( Trasy Katowickiej) . Świetny szybki dojazd do Rzgowa, Łodzi, Piotrkowa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy w Eufeminowie

    Eufeminów

    • 169 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka położona w Eufeminowie gm. Brzeziny, o powierzchni 1055m2 w kształcie prostokąta. Wymiary działki ok 22x47m Media: prąd w ulicy- podpisana jest u...

  • Działka Łódź Bałuty rynek pierwotny ul. Józefa Zaliwskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Zaliwskiego

    • 449 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 1 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Łódź, ul. Zaliwskiego 33Chcesz się budować? Ale obawiasz się papierologii i biegania po urzędach? Mamy dla Ciebie rozwiązan...

  • Działki budowlane w pobliżu Łodzi przy lesie RÓŻNE wielkości
    1 / 4
    Działki budowlane w pobliżu Łodzi przy lesie RÓŻNE wielkości

    Łaznowska Wola

    • 125 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie zapraszam do kupna działek budowlanych położonych 17 km od Łodzi, w malowniczym miejscu blisko lasu grzybowo - jagodowym w miejscowości Łaznowska Wola. Do zaoferowania m...

  • OKAZYJNIE sprzedam bezpośrednio działki budowlane koło Łodzi
    1 / 2
    OKAZYJNIE sprzedam bezpośrednio działki budowlane koło Łodzi

    Łaznowska Wola

    • 127 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam po okazyjnej cenie bezpośrednio działki budowlane położone niecałe 20 km. od Łodzi w bardzo malowniczym miejscu blisko las grzybowy i jagodowy. Cena 127 zł. dotyczy jedneg...

  • Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP
    1 / 10
    Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP

    Łódź

    • 2 600 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta,...

  • Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja
    1 / 8
    Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja

    Łódź

    • 3 190 000 zł cena
    • 8 450 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedna z najpiękniejszych, naturalnie położonych posiadłości na terenie Łodzi. Działka niemal 8500m2 + Dom o powierzchni 217 m2. Idealna do cichego zamieszkania z rodziną, ale także...

  • Gałkówek-Kolonia-działka b.blisko Łodzi, Justynowa, Brzezin
    Gałkówek-Kolonia-działka b.blisko Łodzi, Justynowa, Brzezin

    Gałkówek-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 16 980 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Gałkówku Kolonii budowlano-rolna w tym część budowlana 2.200m2 z MPZP oraz dodatkowo znaczna część działki min. 5000m2 do ok. 8000 m2 z możliwymi warunkami zabudow...

  • Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi
    1 / 9
    Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi

    Zofiówka

    • 120 000 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam państwo działkę o powierzchni 523mkw, zlokalizowanąw miejscowości Zofiówka ok. 25 km od Łodzi. Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona siatką. Brama wjazdowa od drogi polne...

  • Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin
    1 / 2
    Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin

    Jadwinin

    • 1 590 000 zł cena
    • 15 879 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m² w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej pr...

  • Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic
    1 / 2
    Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic

    Jadwinin

    • 2 000 000 zł cena
    • 9 876 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 9876 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, w gminie Pabianice, powiecie pabianickim. To idealna propozycja dla...

  • Działka na sprzedaż, Bukowiec
    1 / 5
    Działka na sprzedaż, Bukowiec

    Bukowiec

    • 430 950 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz żeby zamieszkać w wyjątkowej okolicy ? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana objęta MPZP - idealna pod zabudowę jednorodzinna. Działka o powierzchni 2873 m2 położona w m...

  • Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica
    1 / 8
    Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica

    Modlica

    • 250 000 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną 4km od węzła Rzgów trasy S8 / A1 w miejscowości Modlica. W cichej i spokojnej okolicy, nieopodal Rezerwatu Molenda i słynnych lasów tuszyńskich....

  • działka budowlana w Bukowcu
    1 / 13
    działka budowlana w Bukowcu

    Bukowiec

    • 720 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlana w Bukowcu ul.Gorna Gmina Brojce, urocza, spokojna okolica, dojazd asfalt, wszystkie media, dobry dojazd do Lodzi, nowe domy jednorodzinne w sąsiedztwie

  • Działka Budowlana MPZP
    1 / 4
    Działka Budowlana MPZP

    Świerczyna

    • 120 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlano powierzchni 1067m2 w miejscowości Świerczyna gm Dłutów w otoczeniu lasów o nr ewi. 151/3, wymiary szerokość 29,5 m długość 36 m. Działka posiada MPZP gdz...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Łódź

    • 65 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam na sprzedaż działkę w lesie w Księżych Mlynach nie daleko Poddebic powierzchnia 400m2 ale wydaje sie wieksza to nie jest ROD Działka w lesie nie daleko kurort Jezior...

  • Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną
    1 / 9
    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną

    Bądzyń

    • 180 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną w miejscowości Tuszyn- Bądzyn, potwierdzone warunki zabudowy mieszkalnej. Działka narożna, doświetlona przez słońce, plus cień od drzew. Prą...

  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działki budowlane w malowniczej okolicy Łodzi o pow.1387m2, o wym.21mx68m, 999m2 o kształcie trójkąta o wym.40mx43mx55m, z projektem domu Azuryt o pow.170m2, o...

  • Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja w sąsied...

  • Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższe...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1000m2(25mx40m), za cenę 190zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 294 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000m2(25mx80m), za cenę 150zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!
    1 / 16
    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym...

  • Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio
    1 / 3
    Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio

    Grabina

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2500 mkw położona w malowniczej wsi Grabina, w powiecie poddębickim, w gminie Zadzim. Działka położona jest w idealnym miejscu do realizacji...

  • 1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 685 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska
    1 / 16
    Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pięknym otoczeniu lasu oraz innych nowych zabudowań całorocznych oraz rekreacyjnych. Około 5 minut samochodem do zalewu Jeziorsko. Dojazd do działki utwardzony. Do dział...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Wardzyn

    • 225 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1059 m² – Wardzyn, gm. Brójce | asfalt, media, blisko Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1063 m² położona w miejscowości Wardzyn (gmina Brójce), w...

  • Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 507 150 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane z PnB zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztw...

  • 1 / 2
    Działka Łódź Polesie, Zdrowie-Mania

    Łódź » Polesie

    • 14 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do wynajęcia teren o pow. ok 8000 m2 na Polesiu w okolicach al. Włókniarzy z własnym, niezależnym wjazdem bezpośrednio od ulicy. Grunt ogrodzony, nieutwardzony, częściowo wy...