• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rychwałem

(77)
  • Na sprzedaż działka budowlana - Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 93 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stare Miasto, Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1163 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dla działki ustalono warunki zabudow...

  • Na sprzedaż działka budowlana Stare Miasto - koło Konina

    Stare Miasto

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stare Miasto, Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość w kształcie trójkąta. Dla działki ustalono warunki zabudowy d...

  • Szczepidło, ul. Ziołowa, gm Krzymów

    Szczepidło

    • 180 000 zł cena
    • 2 240 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Szczepidło przy ul. Ziołowej , o powierzchni 2240 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dla działki ustalono warunki zabudow...

  • Gniezno, obręb Mnichowo

    Konin

    • 450 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w Gnieźnie, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa o powierzchni 4749 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Grunt bardzo atrakcyjnie położony, spo...

  • Sprzedam działkę budowlaną w GRÓJCU / Konin
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w GRÓJCU / Konin

    Konin

    • 185 900 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Grójec . Lokalizacja pozwala na szybki i dogodny dojazd do centrum Konina wyremontowaną ulicą Jana Pawła II . Pow...

  • Sprzedam zadbana działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną, zadbaną działkę w Koninie przy ul. Kleczewskiej ROD Relax, o powierzchni 304 m2. Działka bardzo ładnie usytuowana, dookoła cisza, świeże powietrze, spokój. Prąd,...

  • Sprzedam działkę ROD w Koninie ul. Świętojańska

    Konin

    • 48 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD przy ul. Świętojańskiej w Koninie o powierzchni 300 m2. Na działce znajduje się murowana altana z tarasem o powierzchni 35m2 w środku kuchnia i pokój (z wypos...

  • Działka Pólko

    Pólko

    • 259 200 zł cena
    • 1 440 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 2 km od Kalisza w odległości 100 m od drogi wojewódzkiej. Powierzchnia działki 1440 m2, wydane warunki zabudowy, dojazd drogą szut...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana w Gosławicach
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana w Gosławicach

    Konin

    • 437 000 zł cena
    • 7 283 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy. Dużym atutem nieruchomości jest możliwość jej przekształcenia na działkę budowlaną. Dodatkowo pełen komfort zapewnia brak b...

  • Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ

    Kraśnica

    • 560 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 13 ar w bardzo dobrej lokalizacji przy samym osiedlu Chorzeń w Kraśnicy na ulicy Makowa /Liliowa . Działka znajduje się zaraz za składami...

  • Działki budowlane na sprzedaż, Zosinki
    1 / 15
    Działki budowlane na sprzedaż, Zosinki

    Zosinki

    • 62 700 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow.9,5 ar w miejscowości Zosinki nr ewidencyjnym 102/8.Działka o regularnym pros...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach o pow. 9 arów z warunkami zabudowy .Położona na terenie domków jednorodzinnych, media w drodze prąd woda,kanalizacja ściekowa. Cicha i spokoj...

  • 1 / 3
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...

  • Sprzedam grunty rolne
    Sprzedam grunty rolne

    Rozalin

    • 500 000 zł cena
    • 35 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną 3, 52 h

  • Centrum Starego Konina
    Centrum Starego Konina

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 516 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 5,16 ar w centrum Starego Konina na ulicy Reformackiej. Działka jest ogrodzona siatką, na wjeździe brama stalowa i furtka. Woda, gaz, prąd w ulicy. Przyłącze kanal...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Modła Królewska

    • 420 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam atrakcyjną działkę rolną 40ar z szerokim dojazdem (8mb szerokość dojazdu) blisko A2 i drogi krajowej DK25. Działka po zasięgnięciu opinii w UG może być wykorzystana pod de...

  • Działka budowlana w Rudzicy
    Działka budowlana w Rudzicy

    Konin

    • 255 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 23 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w bardzo dobrej lokalizacji działkę budowlaną 10,5 ar w miejscowości RUDZICA . Działka ma kształt bardziej przypominający kwadrat , wymiary nieruchomości to około 27,5 x...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Skarszew

    Skarszew

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do sprzedania działkę o powierzchni 1000m2 w miejscowości Skarszew - 4 km od centrum Kalisza. Wszystkie media łącznie z gazem w drodze. Działka posiada warunki zabudowy...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Kamienicy gmina Kazimierz Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 120 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 20 arów bądź jej część 10 arów w Kamienicy gmina Kazimierz Biskupi o nr ewidencyjny 39/8, w miejscowości jest gaz ziemny, kanaliza, autobusy MZK, dużo zi...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Nowy Nakwasin

    • 188 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w jednym pasie usytuowane wokół lasów w okolicy zalewu Murowaniec. Liczne leśne ścieżki. Lasy odpowiednie na grzybobranie. Pełny plan zagospodarowania przestr...

  • Kolonia Golina gm. Golina- działka rolna o pow. 4,8400 ha
    1 / 9
    Kolonia Golina gm. Golina- działka rolna o pow. 4,8400 ha

    Golina-Kolonia

    • 480 000 zł cena
    • 48 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja - Golina-Kolonia Cena - 480 000 PLN Powierzchnia - 48400 m2 Cena za m - 29,92 zł Charakterystyka przeznaczenia - Studium: Ł, Ps Charakterystyka przeznaczenia - Nier...

  • Działka Podzborów

    Podzborów

    • 10 346 000 zł cena
    • 73 900 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna o powierzchni 7,39h(73900m2) położona przy drodze wojewódzkiej nr.470- Kalisz- Turek w miejscowości Podzborów.Wykonany utwardzony wjazd na działkę z drogi 470....

  • 1 / 4
    Działka Kuźnica

    Kuźnica

    • 110 000 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy dużą działkę budowlaną z warunkami zabudowy. Powierzchnia 2271m2, działka przy drodze asfaltowej.W drodze prąd i woda. Nieruchomość położona w gminie Ceków-Kolonia, w odle...

  • Działka rolno-budowlana w Kamieniu Kolonii.

    Kamień

    • 60 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta MPZP w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej obsad...

  • OKAZJA ! - działka w świetnej lokalizacji Bielawy – obręb S
    1 / 8
    OKAZJA ! - działka w świetnej lokalizacji Bielawy – obręb S

    Bielawy

    • 220 000 zł cena
    • 4 482 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki - 4482 m2 -położonej w Bielawach przy ul. Miodowej w obrębie Sokółki , gmina Kazimierz Biskupi. Działka położona w s...

  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2
    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2

    Kościelec

    • 66 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2 w miejscowości Kościelec (gm. Mycielin, pow. kaliski), na którą wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych....

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Spławie

    • 100 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o areale 1,86 ha widoczną na zdjęciach położoną w Myśliborskich Holendrach ,więcej informacji priw lub [tel]

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Golina-Kolonia 1319 m2

    Golina-Kolonia

    • 45 000 zł cena
    • 1 319 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 13 ar, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Golina-Kolonia, w gminie Golina. Działka ma charakter rolny i jest zarejestro...

  • OKAZJA Działka budowlana 2200m
    OKAZJA Działka budowlana 2200m

    Genowefa

    • 78 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana powierzchni 2200 m2 w Genowefie gm. Krzymów na sprzedaż. W sąsiedztwie tereny zabudowy jednorodzinnej. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy. Lokali...

  • Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina
    1 / 3
    Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina

    Spławie

    • 129 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na budowę budynku mieszkalnego jedn...

  • Działki budowlane 1100m2 na sprzedaż Rosocha-Kolonia
    1 / 6
    Działki budowlane 1100m2 na sprzedaż Rosocha-Kolonia

    Rosocha-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję cztery działki budowlane o powierzchni 1100m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Rosocha-Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Dla wszystkich działek zostały...

  • Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi
    1 / 3
    Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi

    Daninów

    • 73 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Daninów gmina Kazimierz Biskupi. Działka o powierzchni 2900m2 szerokość ok 18.20m, długość ok 162m, doja...

  • Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup
    1 / 8
    Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup

    Daninów

    • 80 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowanymi w miejscowości Daninów, gm. Kazimierz Biskupi w sąsiedztwie puszcz...

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina

    Spławie

    • 180 000 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę bezpośrednio przy drodze krajowej 92 w miejscowości Spławie, gm. Golina, o powierzchni 29,85a (ok 51 m szerokości i ok 57m długości). Ze względu na usytuowanie i l...

  • Działki rolne na sprzedaż - Biskupice, gm. Grodziec
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Biskupice, gm. Grodziec

    Biskupice

    • 99 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cena: 99 000 PLN Powierzchnia: 9 400 m² (0,94 ha) Cena za m²: 10,53 zł Lokalizacja Biskupice, gmina Grodziec, powiat koniński Zobacz lokalizację na mapie Nieruchomość położona w...

  • Sprzedam budynek usługowy z działką
    1 / 8
    Sprzedam budynek usługowy z działką

    Spławie

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę uslugowa 40 ar na dzialce budynek gospodarczy przy drodze krajowej 92 do autostrady A2 6 km do Konina 10 km wszystkie media .gaz zemny

  • Działki budowlane 15 minut od centrum Kalisza
    1 / 3
    Działki budowlane 15 minut od centrum Kalisza

    Kuchary

    • 148 400 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Kuchary. Do sprzedaży 4 działki o powierzchni: 1060 m2, 1112 m2, 1102 m2, 1145 m2. Działki położon...

  • PILNIE SPRZEDAM - Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gm...

    Dąbrowice Częściowe

    • 65 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec – blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m² (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, g...

  • Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec
    1 / 9
    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec

    Dąbrowice Częściowe

    • 65 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec – blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m² (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, gmin...

  • Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-
    1 / 9
    Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-

    Morawin

    • 3 200 000 zł cena
    • 15 590 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI MORAWIN PRZY TRASIE 470 KALISZ-TUREK O POWIERZCHNI OK. 15590 m2 TEREN W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SKLEPU SUPERMARKETU...

  • POSADA - sprzedam działkę budowlaną
    POSADA - sprzedam działkę budowlaną

    Posada

    • 424 000 zł cena
    • 3 389 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na Posadzie. Nr 320/4, 33,89ar 12.500zł/ar. Wszystkie media w przylegającej ulicy Chełmońskiego. Duża działka w dobrej cenie. Kontakt: Piotr [tel]

  • Działki budowlane z bezterminowymi warunkami zabud.– Zborów
    1 / 6
    Działki budowlane z bezterminowymi warunkami zabud.– Zborów

    Zborów

    • 112 100 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Zborów, w gminie Żelazków, na granicy z miejscowością Żelazków zaledwie 500m od marketu Dino. Każda z działek posi...

  • Działka budowlana Dąbcze/Nowa Wieś
    1 / 2
    Działka budowlana Dąbcze/Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 239 900 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 748m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 22x34m. Działka zlokalizowana w przy kameralnej ulicy, na pograniczu miejscowości Nowa Wieś/Dą...

  • Działka budowlana o pow. 941m2, Żelazków
    1 / 3
    Działka budowlana o pow. 941m2, Żelazków

    Żelazków

    • 91 000 zł cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 941 m², położona w miejscowości Żelazków, ok. 10 km od granic Kalisza. Lokalizacja: Spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazdem...

  • Działka Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 78 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2. Działka z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne znajduje się w Cekowie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda i ka...

  • Okazja
    1 / 4
    Okazja

    Lisków

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o powierzchni 29 arów położonej w miejscowości Lisków działka w całości ogrodzona płotem betonowym zamknięta bramą dodatkowo położona w spokojnej okoli...