• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Rychwał

(1)
  • Sprzedaż działek
    1 / 2
    Sprzedaż działek

    Rychwał

    • 57 000 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działki budowlane o powierzchni: 1285 m2; 1243 m2; 1560 m2 zlokalizowane w miejscowości Czyżew w gminie Rychwał 13 km od Konina. Działki położone w cichej okolicy pr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach o pow. 9 arów z warunkami zabudowy .Położona na terenie domków jednorodzinnych, media w drodze prąd woda,kanalizacja ściekowa. Cicha i spokoj...

  • Działki budowlane na sprzedaż, Zosinki
    1 / 15
    Działki budowlane na sprzedaż, Zosinki

    Zosinki

    • 62 700 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow.9,5 ar w miejscowości Zosinki nr ewidencyjnym 102/8.Działka o regularnym pros...

  • Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ

    Kraśnica

    • 560 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 13 ar w bardzo dobrej lokalizacji przy samym osiedlu Chorzeń w Kraśnicy na ulicy Makowa /Liliowa . Działka znajduje się zaraz za składami...

  • Działka Pólko

    Pólko

    • 259 200 zł cena
    • 1 440 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 2 km od Kalisza w odległości 100 m od drogi wojewódzkiej. Powierzchnia działki 1440 m2, wydane warunki zabudowy, dojazd drogą szut...

  • Sprzedam działkę budowlaną w GRÓJCU / Konin
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w GRÓJCU / Konin

    Konin

    • 185 900 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Grójec . Lokalizacja pozwala na szybki i dogodny dojazd do centrum Konina wyremontowaną ulicą Jana Pawła II . Pow...

  • Szczepidło, ul. Ziołowa, gm Krzymów

    Szczepidło

    • 180 000 zł cena
    • 2 240 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Szczepidło przy ul. Ziołowej , o powierzchni 2240 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dla działki ustalono warunki zabudow...

  • Gniezno, obręb Mnichowo

    Konin

    • 450 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w Gnieźnie, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa o powierzchni 4749 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Grunt bardzo atrakcyjnie położony, spo...

  • Na sprzedaż działka budowlana Stare Miasto - koło Konina

    Stare Miasto

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stare Miasto, Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość w kształcie trójkąta. Dla działki ustalono warunki zabudowy d...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 93 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stare Miasto, Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1163 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dla działki ustalono warunki zabudow...

  • Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu
    1 / 5
    Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu

    Konin

    • 396 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3600 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Działka znajduje się niedaleko...

  • Złotkowy gm. Rychwał- 3 działki budowlane na sprzedaż
    1 / 9
    Złotkowy gm. Rychwał- 3 działki budowlane na sprzedaż

    Złotkowy

    • 49 120 zł cena
    • 1 228 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych w miejscowości Złotkowy gm. Rychwał. Działki położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Teren z dużym p...

  • Sprzedam działkę budowlaną w - - TOMASZEW - gm. St. Miasto
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w - - TOMASZEW - gm. St. Miasto

    Modła Księża

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10 ar w kształcie kwadratu teren płaski , na granicy TOMASZEW - Lisiec Mały w gminie Stare Miasto. Dojazd - z drogi 25 w drogę asfaltową a...

  • Działka budowlana 3007m2 z MPZP w świetnej lokalizacji.
    1 / 3
    Działka budowlana 3007m2 z MPZP w świetnej lokalizacji.

    Stare Miasto

    • 330 000 zł cena
    • 3 007 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 3007m2 w Starym Mieście przy ul. Rumińskiej Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 159AG,MN jest to teren aktywizacji...

  • Atrakcyjne działki budowlane przy lesie - Rzgów
    1 / 6
    Atrakcyjne działki budowlane przy lesie - Rzgów

    Rzgów

    • 45 400 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane z ogromnym potencjałem z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego o wysokości nie przekraczającej dwóch kondygna...

  • Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę

    Brzeźno

    • 180 000 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana 2088m2 Konin-Pawłówek
    1 / 2
    Działka budowlana 2088m2 Konin-Pawłówek

    Konin

    • 40 000 zł cena
    • 2 088 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2088 m2 w Koninie - Pawłówek Powierzchnia: 2088 m2 Wymiary: szerokość 8 m, długość 296 m Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Prze...

  • Działki budowlane Kępina gm.Tuliszkow
    1 / 5
    Działki budowlane Kępina gm.Tuliszkow

    Kępina

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek w miejscowości Kępina, gmina Tuliszków, powiat turecki, województwo wielkopolskie Lokalizacja: Działki położone są w miejscowości Kępina, w gminie Tuliszk...

  • 1 / 3
    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Koninie (dzielnica Łężyn)...

    Konin

    • 133 300 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż 4 działki budowlane na nowo powstającym osiedlu w Łężynie. Działki położone są w bardzo atrakcyjnej i malowniczej lokalizacji niedaleko jeziora. W drodze dopro...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Myślibórz

    • 260 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 70 ar na działce prąd stały podłączony woda podłączona oczyszczalnia , pozwolenie na budowę wraz z projektem i kier .budowy liczne nasadzenia ziemia kl 3...

  • Sprzedam działki w miejscowości Biała Panieńska k. Rychwała
    1 / 7
    Sprzedam działki w miejscowości Biała Panieńska k. Rychwała

    Biała Panieńska

    • 38 130 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniemy przedstawić Państwu na sprzedaż ofertę atrakcyjnych działek zlokalizowanych w miejscowości Biała Panieńska w gminie Rychwał. Kompleks składa się z 21 działek o zróżnicow...

  • Sprzedam działkę w m. Osiecza Druga, gm. Rzgów
    1 / 2
    Sprzedam działkę w m. Osiecza Druga, gm. Rzgów

    Osiecza Druga

    • 55 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w miejscowości Osiecza Druga, gm. Rzgów (ok 13km od Konina) o powierzchni 9,37a. Dojazd do działki drogą asfaltową i część drog...

  • Centrum Starego Konina
    Centrum Starego Konina

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 516 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 5,16 ar w centrum Starego Konina na ulicy Reformackiej. Działka jest ogrodzona siatką, na wjeździe brama stalowa i furtka. Woda, gaz, prąd w ulicy. Przyłącze kanal...

  • Zprzedaż działki budowlanej
    Zprzedaż działki budowlanej

    Konin

    • 285 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Międzylesiu na ul Czereśniowej

  • Duża działka w Słodkowie na sprzedaż
    1 / 7
    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż

    Słodków

    • 160 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5000 m², zlokalizowaną w bardzo lubianej miejscowości w Słodków, gm. Turek Powier...

  • Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę
    1 / 10
    Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę

    Brzeźno

    • 180 000 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Brzeźno gmina Krzymów. Jedną z wielu zalet działki jest jej idealna lokalizacja, cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie tereny...

  • Działka Przyborów

    Przyborów

    • 260 000 zł cena
    • 3 467 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka zapewniająca komfort i prywatność Na sprzedaż działka w miejscowości Przyborów, w powiecie tureckim, obręb Władysławów. Jest to bardzo cich...

  • Działka Konin
    1 / 6
    Działka Konin

    Konin

    • 3 000 000 zł cena
    • 15 249 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,52 HA - KONIN (STARÓWKA) - MPZP - IDEALNA POD MAGAZYNY, LOGISTYKĘ LUB USŁUGI Cena: 3 000 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach

    Kawnice

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach z warunkami zabudowy o pow. 9 arów z warunkami zabudowy. Położona na terenie domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica .

  • Działka Piorunów gm. Władysławów
    1 / 2
    Działka Piorunów gm. Władysławów

    Piorunów

    • 5 500 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana o pow. ok 50000m2 zlokalizowana blisko ok 80m od trasy Poznańskiej wzdłuż drogi biegnącej na Pass(magazyny). Media: woda miejska, energia, kanalizacja, gaz, telef...

  • Działka Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka w miejscowości Stare Miasto (gmina Stare Miasto) oznaczona w MPZP etykietą MN, co oznacza zabudowę jednorodzinną. Działka posiada bezpośredni d...