• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rychwałem

(77)
  • Działki budowlane Kępina gm.Tuliszkow
    1 / 5
    Działki budowlane Kępina gm.Tuliszkow

    Kępina

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek w miejscowości Kępina, gmina Tuliszków, powiat turecki, województwo wielkopolskie Lokalizacja: Działki położone są w miejscowości Kępina, w gminie Tuliszk...

  • Konin– Działka w okolicy jezior

    Konin

    • 195 000 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam Działkę ROD w Koninie
    1 / 14
    Sprzedam Działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 34 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD na ogródkach działkowych w Koninie przy ul. Świętojańskiej. Działka ma powierzchnię 300 m2 na której znajduje się murowany domek o powierzchni ok 25 M2. Domek...

  • Gospodarstwo Rolne na sprzedaż
    1 / 6
    Gospodarstwo Rolne na sprzedaż

    Babia

    • 750 000 zł cena
    • 118 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Gospodarstwo Rolne na sprzedaż Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym parterowym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej ok 1...

  • Działka budowlana 2088m2 Konin-Pawłówek
    1 / 2
    Działka budowlana 2088m2 Konin-Pawłówek

    Konin

    • 40 000 zł cena
    • 2 088 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2088 m2 w Koninie - Pawłówek Powierzchnia: 2088 m2 Wymiary: szerokość 8 m, długość 296 m Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Prze...

  • Kraśnica - działka inwestycyjna na sprzedaż przy DK92
    1 / 14
    Kraśnica - działka inwestycyjna na sprzedaż przy DK92

    Kraśnica

    • 900 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,12 ha, usytuowaną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Kraśnica gm. Golina. Nieruchomość zlokaliz...

  • Słodków Kolonia - duża działka inwestycyjna na sprzedaż
    1 / 10
    Słodków Kolonia - duża działka inwestycyjna na sprzedaż

    Słodków-Kolonia

    • 730 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną, która jest położona w peryferyjnej części miejscowości Słodków Kolonia przy ulicy Akacjowej. Działka znajduje się blis...

  • Sprzedam teren po żwirowni, Wielkopolska
    1 / 15
    Sprzedam teren po żwirowni, Wielkopolska

    Stare Paprockie Holendry

    • 399 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę po byłej żwirowni w miejscowości Stare Paprockie Holendry , gmina Krzymów, powiat koniński w Wielkopolsce. Działka o wielkości 1,5400 ha z bezpośrednim zjazdem z d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę

    Brzeźno

    • 180 000 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • sprzedaż działka inwestycyjna 5477m2 Grodziec

    Grodziec » ul. Częstochowska

    • 168 630 zł cena
    • 5 477 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 5477 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 2.0205ha Grodziec

    Grodziec » ul. Częstochowska

    • 622 020 zł cena
    • 20 205 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 20205 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu kompleks działek pod dz...

  • Sprzedam teren po żwirowni pod Koninem
    1 / 15
    Sprzedam teren po żwirowni pod Koninem

    Brzeźno

    • 399 000 zł cena
    • 32 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż tereny po nieczynnej żwirowni w miejscowości Brzeźno pod Koninem, gmina Krzymów, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Działka o powierzchni 3,2900 ha, o nieregul...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 7.899m2 Grodziec

    Grodziec » ul. Częstochowska

    • 243 180 zł cena
    • 7 899 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 7899 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec

    Grodziec » ul. Częstochowska

    • 210 210 zł cena
    • 6 829 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 6829 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność...

  • Atrakcyjne działki budowlane przy lesie - Rzgów
    1 / 6
    Atrakcyjne działki budowlane przy lesie - Rzgów

    Rzgów

    • 45 400 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane z ogromnym potencjałem z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego o wysokości nie przekraczającej dwóch kondygna...

  • Działka budowlana 3007m2 z MPZP w świetnej lokalizacji.
    1 / 3
    Działka budowlana 3007m2 z MPZP w świetnej lokalizacji.

    Stare Miasto

    • 330 000 zł cena
    • 3 007 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 3007m2 w Starym Mieście przy ul. Rumińskiej Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 159AG,MN jest to teren aktywizacji...

  • Sprzedam działkę budowlaną w - - TOMASZEW - gm. St. Miasto
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w - - TOMASZEW - gm. St. Miasto

    Modła Księża

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10 ar w kształcie kwadratu teren płaski , na granicy TOMASZEW - Lisiec Mały w gminie Stare Miasto. Dojazd - z drogi 25 w drogę asfaltową a...

  • Złotkowy gm. Rychwał- 3 działki budowlane na sprzedaż
    1 / 9
    Złotkowy gm. Rychwał- 3 działki budowlane na sprzedaż

    Złotkowy

    • 49 120 zł cena
    • 1 228 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych w miejscowości Złotkowy gm. Rychwał. Działki położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Teren z dużym p...

  • Działka rekreacyjna ROD przy ul.Świętojańskiej
    1 / 9
    Działka rekreacyjna ROD przy ul.Świętojańskiej

    Konin

    • 24 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka rekreacyjna w ROD im. Zofii Urbanowskiej w Koninie przy ul. Świętojańskiej. Działka o powierzchni 300m2 ogrodzona z miejscem na bramę wjazdow...

  • Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu
    1 / 5
    Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu

    Konin

    • 396 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3600 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Działka znajduje się niedaleko...