• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rychwałem

(77)
  • Działka Inwestycyjna – Trasa nr 92
    1 / 12
    Działka Inwestycyjna – Trasa nr 92

    Bożatki

    • 320 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjnie położone przy trasie krajowej nr 92 Konin – Kutno (pomiędzy Kołem a Kłodawą) działki inwestycyjną na terenie gminy Grzegorzew. Nieruchomość składająca się z dw...

  • działka ROD Świętojańska
    1 / 8
    działka ROD Świętojańska

    Konin

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD przy ulicy Świętojańskiej, działka nr 34 , blisko bramy głównej. Na działce znajduje się domek o powierzchni ok 35 m kw oraz garaż blaszny. W domku są dwa poko...

  • Sprzedam działkę ROD Konin
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD Konin

    Konin

    • 15 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD Pawłów w Koninie przy ulicy Solnej. Działka o powierzchni 324m². Na działce znajduje się drewniana altanka na narzędzia, szklarnia foliowa. Działka w pełni og...

  • Działka rolnicza
    1 / 8
    Działka rolnicza

    Słodków-Kolonia

    • 950 000 zł cena
    • 8 790 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. ok. 0,9 ha Słodków Kolonia, 62-700 Turek Numer ewidencyjny: 365 Identyfikator: [tel]14.365 Działka w jednym kawałku Bezpośrednio przy drodze gmi...

  • Duża działka w Słodkowie na sprzedaż
    1 / 7
    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż

    Słodków

    • 160 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5000 m², zlokalizowaną w bardzo lubianej miejscowości w Słodków, gm. Turek Powier...

  • Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare M
    1 / 13
    Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare M

    Barczygłów

    • 1 500 000 zł cena
    • 29 838 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare Miasto Lokalizacja: Barczygłów, gmina Stare Miasto, powiat koniński, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 2,9838 ha Cena:...

  • Działka ROD
    1 / 5
    Działka ROD

    Konin

    • 10 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Na sprzedaż działka ROD. Na działce zostało zrobione nowe ogrodzenie, posadzone zostały rośliny oraz zasiany trawnik. Działka zadbana. Działka do własnej aranżacji. Nie dale...

  • sprzedam działke inwestycyjna w Koninie
    sprzedam działke inwestycyjna w Koninie

    Konin

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,86 ha zlokalizowana w Koninie, przy ul. Zakładowej. Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod ak...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW
    1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW ul. Kamienna | lokal usługowy + 2 mieszkania | gotowa dokumentacja | możliwość współpracy Powierzchnia: 843m2 Na sprzedaż działka inwest...

  • Zprzedaż działki budowlanej
    Zprzedaż działki budowlanej

    Konin

    • 285 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Międzylesiu na ul Czereśniowej

  • Teren Przemysłowy przy A2/DK25
    1 / 11
    Teren Przemysłowy przy A2/DK25

    Stare Miasto

    • 4 070 920 zł cena
    • 26 626 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Doskonała lokalizacja przy A2 / DK 25 Opis nieruchomości Okazja cenowa. Doskonała Lokalizacja pod Magazyny, Przemysł- Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Gmina przychylna inwes...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW
    1 / 5
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW

    Konin

    • 2 499 000 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni łącznej 9999 m², zlokalizowaną w peryferyjnej części Słupcy, w pobliżu ul. Kopernika. To doskonała propozycja dl...

  • 1 / 4
    Działka rekreacyjna ROD

    Konin

    • 28 200 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke rekreacyjna ROD mieszczaca sie przy ulicy Kleczewskiej na rodzinnych ogrodach działkowych Relax. Działka ma powierzchnie 376m2. Na działce znajduje sie altanka. W...

  • Sprzedam działke rekreacyjna ROD
    1 / 6
    Sprzedam działke rekreacyjna ROD

    Konin

    • 23 500 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina

    Myślibórz

    • 105 000 zł cena
    • 23 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rolniku! Chcesz się rozwijać? Idealna oferta dla Ciebie! Mamy na sprzedaż nieruchomość rolną niezabudowaną położoną w miejscowościach Myślibórz, Kolno, gm. Golina, pow. koniński dz...

  • Sprzedam działkę w m. Osiecza Druga, gm. Rzgów
    1 / 2
    Sprzedam działkę w m. Osiecza Druga, gm. Rzgów

    Osiecza Druga

    • 55 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w miejscowości Osiecza Druga, gm. Rzgów (ok 13km od Konina) o powierzchni 9,37a. Dojazd do działki drogą asfaltową i część drog...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną przy drodze krajowej 92
    1 / 2
    Sprzedam działkę inwestycyjną przy drodze krajowej 92

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 15 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę inwestycyjną z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji demontażu pojazdów wraz z gotowym projektem budowy. Działka o powierzchni 1,...

  • Sprzedam działki w miejscowości Biała Panieńska k. Rychwała
    1 / 7
    Sprzedam działki w miejscowości Biała Panieńska k. Rychwała

    Biała Panieńska

    • 38 130 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniemy przedstawić Państwu na sprzedaż ofertę atrakcyjnych działek zlokalizowanych w miejscowości Biała Panieńska w gminie Rychwał. Kompleks składa się z 21 działek o zróżnicow...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Myślibórz

    • 260 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 70 ar na działce prąd stały podłączony woda podłączona oczyszczalnia , pozwolenie na budowę wraz z projektem i kier .budowy liczne nasadzenia ziemia kl 3...