• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Reczem

(21)
  • Choszczno Oraczewice Działka na sprzedaż

    Choszczno

    • 120 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Choszczno ORACZEWICE działka na sprzedaż .Działka na obrzeżach Choszczna, o pow. 2150m za cenę 160 tys. zł. Możliwa lekka obniżka ceny. W cenie udział  w drodze. Została już o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Stara dąbrowa

    Stara Dąbrowa

    • 58 200 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 1492m2 z wydanymi warunkami dla domu jednorodzinnego . Zabudowa jednokondygnacyjna z drugą w dachu stromym., 12% powierzchni zabudowy, szero...

  • 1 / 3
    Działka Stara dąbrowa

    Stara Dąbrowa

    • 59 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę z wydanymi warunkami dla 2 domów jednorodzinnych o powierzchni 3001m2. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu w bliskiej odległości od Stargardu ok...

  • Dzialka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Gudowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną (nr gruntu 275/16) w Gudowie nad pięknym jeziorem Lubie w woj . zachodnio-pomorskim. Na działce o powierzchni 1,188m2 jest piętrowy domek letniskowy o...

  • działka budowlana
    1 / 6
    działka budowlana

    Marianowo

    • 75 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną. 910 m2 za 75 000 zł.- położona w Marianowie, gmina Marianowo, pow. Stargard, województwo zachodniopomorskie. Numer działki: 759/164 Nr dzi...

  • Działka budowlano rekreacyjna
    1 / 5
    Działka budowlano rekreacyjna

    Marianowo

    • 109 000 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 1448 m2 położoną w Marianowie, gmina Marianowo, pow. Stargard, województwo zachodniopomorskie. Numer działki: 75...

  • Działka w bliskiej okolicy Stargardu
    Działka w bliskiej okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna i duża działka budowlana (1000 m2 lub 1500 m2) w sąsiedztwie małego jeziorka w miejscowości Kol.Kiczarowo . Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta Stargard ok...

  • działki w okolicy Stargardu
    1 / 8
    działki w okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO-STARGARD Działki z atrakcyjnym punktem widokowym, położone blisko Stargardu. Dojazd drogą asfaltową poprzez drogę gminną, dzięki czemu w ciągu 5 min znajdujemy się w sam...

  • Działka...ładnie , tanio i szybko.
    1 / 7
    Działka...ładnie , tanio i szybko.

    Kiczarowo

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży są działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażem o różnej powierzchni ( wydane warunki zabudowy). Kolonia Kiczarowo charakteryzuje się pięknym krajob...

  • Działki dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku
    Działki dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku

    Kiczarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękne malownicze tereny, nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną w okolicach Starg...

  • Działka z widokiem na jeziorko. OKAZJA!
    1 / 2
    Działka z widokiem na jeziorko. OKAZJA!

    Kiczarowo

    • 185 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO OS. ZIELONE WZGÓRZE Pilnie sprzedam działkę budowlaną z pięknym punktem widokowym na małe zarybione jeziorko. Do działki zostały wydane warunki zabudowy, woda, prąd p...

  • Działki 3 km od Stargardu
    1 / 2
    Działki 3 km od Stargardu

    Kiczarowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO OS. ZIELONE WZGÓRZE Sprzedam działkę budowlaną z pięknym punktem widokowym na małe zarybione jeziorko. Do działki zostały wydane warunki zabudowy, woda, prąd przy działce...

  • Działki w bliskiej okolicy Stargardu
    Działki w bliskiej okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 137 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kiczarowo to miejscowość w gminie Stargard. Mała ale urokliwa miejscowość w otoczeniu terenów leśnych i małych zarybionych jezior. Dojazd drogą asfaltową i w krótkim odcinku dr...

  • Działka...ładnie , tanio i szybko.
    1 / 6
    Działka...ładnie , tanio i szybko.

    Kiczarowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażem ( wydane warunki zabudowy, woda, prąd). Kolonia Kiczarowo charakteryzuje się pięknym krajobrazem,...

  • Sprzedam działkę 1333 m2
    1 / 3
    Sprzedam działkę 1333 m2

    Objezierze

    • 90 000 zł cena
    • 1 333 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka na sprzedaż w miejscowości Objezierze Zachodniopomorskie w sam raz na budowę domu lub domku letniskowego, w miejscowości są dookoła jeziora, las teren fajny na wypo...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie
    Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w gminie Gudowo w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoport...

  • Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie
    1 / 5
    Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w Gudowie w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoportalu: 3...

  • Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 35 482 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Agnieszki Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości ¼ w prawie własności nieruchomo...

  • Działka rekreacyjna Owsino gm.chociwel
    Działka rekreacyjna Owsino gm.chociwel

    Oświno

    • 30 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 150 m kwadratowych ogrodzona 100 m do jeziora. Owświno gm.chociwal. 30 tyś.zł. tel.[tel]

  • 1 / 2
    Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 26 611 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana, usługowa
    1 / 5
    Działka budowlana, usługowa

    Bobrowniki

    • 81 000 zł cena
    • 2 671 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 2671 m2, przy skrzyżowaniu dróg w Bobrownikach, 30 min. od Szczecina "Berlinką, DK 142". Dogodny kształt działki na dom lub usługi różnego rodzaju. WIele możliwości...

  • NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie
    1 / 4
    NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie

    Przekolno

    • 40 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!! NOWA CENA!!!!! 40 000 PLN Na sprzedaż działka budowlana – Przekolno, gm. Pełczyce, pow. choszczeński Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 206/70 i powierzchn...

  • Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska

    Trzęsacz

    • 15 000 000 zł cena
    • 5 006 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki inwestycyjnej - budowlanej nad samym morzem w gminie Rewal. Piękny widok na morze! Działkę od plaży odgrad...

  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 14 192 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka rolna Lubieszewo gm. Złocieniec
    1 / 15
    Działka rolna Lubieszewo gm. Złocieniec

    Lubieszewo

    • 349 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z przepięknym widokiem o powierzchni 1091 m w Lubieszewie (gm. Złocieniec, pow. drawski), tuż obok jeziora Lubie, idealna do zamieszkania, jako działka rekreacy...

  • działki letniskowe
    1 / 4
    działki letniskowe

    Chłopowo

    • 52 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki rekreacyjne pod zabudowę całoroczną, działki położone w pobliżu jezior i lasów . Energia elektryczna w drodze przy działkach. Spokój do wypoczynku, raj do wędkowan...

  • Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal
    1 / 12
    Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal

    Trzęsacz

    • 1 837 500 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum fal i delikatny zapach morskiej bryzy. Zaledwie 50 metrów od plaży, w sercu urokliwego Trzęsacza, czeka na Ciebie wyjątkowa działka...

  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 10 644 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Radęcin

    Radęcin

    • 150 000 zł cena
    • 2 763 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINY Lp.Nr ewidencyjny...

  • Działka Równo

    Równo

    • 68 598 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.120.2025.AWO.134KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza p...

  • Działka Radęcin

    Radęcin

    • 140 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINYLp. 1Nr ewide...