• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dolice

(1)
  • Połowa bliźniaka niedaleko Dolic
    Połowa bliźniaka niedaleko Dolic

    Dolice

    • 200 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 1 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu na wsi? Mam idealną ofertę - TYLKO 200 TYSIĘCY za połowę bliźniaka o powierzchni 103 m2 i działki 835 m2!!! Spokojna wieś 7km od Dolic woj. zachodniopomorskie. Na pa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Choszcznie

    Choszczno

    • 139 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3173 na obrzeżach miasta Choszczno. Dojazd drogą asfaltową.Spokojna okolica, w pobliżu rozwijająca się rozbudowa domów jednorodzinnych. Działka...

  • Mieszkanie sprzedaż Choszczno

    Choszczno

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie sprzedaż , położone w CHOSZCZNIE w centrum miasta, na które składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka , o pow 48m,  usytuowane na czwartym piętrze. Stan mieszkani...

  • 1 / 2
    CHOSZCZNO Działka ROLNA 1 HA sprzedaż

    Choszczno

    • 330 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    CHOSZCZNO Działka ROLNA 1 HA ( 3000M - IIIb , 7000m- IVa) na sprzedaż,  usytuowana na obrzeżach miasta (KOPLIN), w obniżce ceny 330 tysKształt prostokąta, dojazd z dwóch stron...

  • DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE

    Nowe Żeńsko

    • 499 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 499 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE ,Choszczno 3km Gospodarstwo Zagrodowe  DUŻA OBNIŻKA CENY teraz 499 TYS  DO SPRZEDAŻY dwie działki, jedna, o pow. 4316m, zabudowana domem jed...

  • CHOSZCZNO-OKOLICA 8KM-MIESZKANIE SPRZEDAŻ

    Choszczno

    • 145 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    CHOSZCZNO-okolica, wieś ok. 8km-mieszkanie na sprzedaż w cenie do negocjacji.Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój., balkon, piwnica, pomieszczenie gospodarcze.W pokojach ścian...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suchań

    • 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzęsacz

    • 2 050 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin
    Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin

    Bonin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwu pokojowe - 37, 92 m2, około 3 km od granicy Koszalina na parterze w budynku wielorodzinnym o niskiej zabudowie, niepodpiwniczonym. Budynek po modernizacji w 2023r. W...

  • Choszczno Okolica- 8km Dom na sprzedaż

    Choszczno

    • 490 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 1 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Choszczno, okolica- w odległości 8km,  w stronę Recza -dom na sprzedaż., dwie działki na osobnych Księgach Wieczystych (jedna ok 7000m, na której posadowiony jest dom, druga ,...

  • 1 / 4
    Choszczno Działka budowlana

    Choszczno

    • 110 000 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Choszczno Działka budowlana o powierzchni 1303 m 2. Cena 110 tys , bez negocjacji. Do działki podciągnięte media tj. woda, prąd, kanalizacja, gaz . Na sąsiednich działkach trwają j...

  • Piękna działka nad jeziorem w Choszcznie

    Choszczno

    • 850 000 zł cena
    • 3 066 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z własnym dostepem do linii brzegowej jeziora Żeńsko, w miejscowości Sulechówek tuż obok Choszczna i pola golfowego Modry Las.Nieruchomość zlokalizowana jest w...

  • Dom Warnice

    Warnice

    • 390 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 2 336 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym w m. Warnice, gmina Dębno, powiat Myśliborski. Dom o powierzchni 167 m2 wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem. Dom...

  • Wolnostojący dom w gminie Przelewice
    1 / 16
    Wolnostojący dom w gminie Przelewice

    Płońsko

    • 265 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący DOM w Płońsku, gminie Przelewice, województwie zachodniopomorskim. Przedwojenny parterowy dom z możliwością zagospodarowania poddasza (wys. ok.5,20 w najwyższym punkc...

  • Choszczno Oraczewice Działka na sprzedaż

    Choszczno

    • 120 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Choszczno ORACZEWICE działka na sprzedaż .Działka na obrzeżach Choszczna, o pow. 2150m za cenę 160 tys. zł. Możliwa lekka obniżka ceny. W cenie udział  w drodze. Została już o...

  • Dom Pełczyce, ul. Pełczyk
    1 / 16
    Dom Pełczyce, ul. Pełczyk

    Pełczyce

    • 985 000 zł cena
    • 527 m2 powierzchnia
    • 1 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem, podpiwniczony położony w malowniczej miejscowości Pełczyce oddalonej 39 km od Gorzowa Wlkp., 20 km od Choszczna i 8 km od Barlin...

  • Działka Przylep gm. Kołbaskowo
    1 / 2
    Działka Przylep gm. Kołbaskowo

    Nowy Przylep

    • 425 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas! Oferta sprzedaży działki budowlanej - Przylep, gmina Kołbaskowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 852 m² , zlokalizowana w miejscowości...

  • Duża działka rolno- budowlana Choszczno 290 tys.!
    1 / 9
    Duża działka rolno- budowlana Choszczno 290 tys.!

    Choszczno

    • 290 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Super Oferta w mieście! Ofertą sprzedaży jest działka rolna z możliwością przekształcenia jej na działkę lub dwie działki budowlane o powierzchni całkowitej ok. 3000 m2. przy ulicy...

  • Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy 249m2
    1 / 6
    Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy 249m2

    Choszczno

    • 745 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 2 992 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 249 m², położony na parterze zadbanej kamienicy z 1950 roku, zlokalizowanej w widocznym i dobrze skomunikowanym pun...

  • Dom wolnostojący w super lokalizacji 600 tys.!
    1 / 15
    Dom wolnostojący w super lokalizacji 600 tys.!

    Choszczno

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, w miejscowości Choszczno , na osiedlu południowym ( tzw. Betlejem) , blisko jeziora z dostępem do plaży,...

  • Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska

    Trzęsacz

    • 15 000 000 zł cena
    • 5 006 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki inwestycyjnej - budowlanej nad samym morzem w gminie Rewal. Piękny widok na morze! Działkę od plaży odgrad...

  • Sprzedam Mieszkanie do remontu TANIO
    1 / 8
    Sprzedam Mieszkanie do remontu TANIO

    Choszczno

    • 22 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe (jeden właściciel), niezadłużone, bezczynszowe do generalnego remontu - własnej aranżacji 17km od Choszczna, do mieszkania przynależą piwnica, stry...

  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Działka budowlana Działki budowlane Działka inwestycyjna
    Działka budowlana Działki budowlane Działka inwestycyjna

    Choszczno

    • 700 000 zł cena
    • 10 121 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem transakcji jest sprzedaż działki budowlanej / komercyjnej / inwestycyjnej / - w całości o łącznej pow. 10.121 m2 lub - w części , na sprzedaż 7 pojedyńczych działe...

  • Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia
    1 / 9
    Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia

    Stary Klukom

    • 70 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 843 m2 na obrzeżach miejscowości Stary Klukom od strony wyjazdu na Choszczno , do miasta 5 km drogą asfaltową. W ofercie o tej...

  • Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna
    1 / 5
    Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna

    Choszczno

    • 340 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m², położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km...

  • Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal
    1 / 12
    Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal

    Trzęsacz

    • 1 837 500 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum fal i delikatny zapach morskiej bryzy. Zaledwie 50 metrów od plaży, w sercu urokliwego Trzęsacza, czeka na Ciebie wyjątkowa działka...

  • Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta
    1 / 16
    Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta

    Gleźno

    • 690 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 0,86 ha, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do Choszczna Gleźno spokojna, zielona miejscowość w gminie Choszczno, położona zaledwie 5 minut od miasta, z dostępem...

  • Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia
    1 / 3
    Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia

    Choszczno

    • 360 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    4 pokoje 56,33 m² 1 piętro loggia Choszczno, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,33 m², położone na 1. piętrze budynku po termomod...

  • Działka Równo

    Równo

    • 68 598 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.120.2025.AWO.134KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza p...

  • śprzedaż
    śprzedaż

    Krasne

    • 70 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialkę rolną,o pwierzchni 1,57 h. KRASNE gmina LIPIANY,powiat PYRZYCE