• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pszczyną

(209)
  • 1 / 3
    Nieruchomość - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 9 328 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/100) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 751/20 1. Syndyk masy upadłości osoby...

  • Nieruchomość - Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 5 593 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11/200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 738/2 1. Syndyk masy upadł...

  • Zaciszna działka z prywatnym lasem i strumykiem: https://you
    1 / 15
    Zaciszna działka z prywatnym lasem i strumykiem: https://you

    Bielsko-Biała

    • 386 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, na sprzedaż posiadam spokojną, przestrzenną i zaciszną działkę z lasem i strumykiem o powierzchni 33 ara w tym 5a las. Las jest prywatny i ciągnie się jako pas wzdłu...

  • Na sprzedaż działka budowlana z WZ
    1 / 16
    Na sprzedaż działka budowlana z WZ

    Bielsko-Biała

    • 967 380 zł cena
    • 4 206 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowaną w urokliwej miejscowości Bielsko-Biała, przy ulicy Deszczowej, w...

  • Hecznarowice: działka pod dom
    1 / 12
    Hecznarowice: działka pod dom

    Hecznarowice

    • 110 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/75 "C" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Heczna...

  • Hecznarowice – gotowa pod budowę
    1 / 12
    Hecznarowice – gotowa pod budowę

    Hecznarowice

    • 110 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/74 "D" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Heczna...

  • Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego
    1 / 10
    Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Działka nr 746 – Zarzecze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1720 ha, położona w miejscowości Zarzecze, bezpośrednio przy asfa...

  • Działka pod zabudowę usługowo-handlowo-mieszkalną.
    1 / 10
    Działka pod zabudowę usługowo-handlowo-mieszkalną.

    Bielsko-Biała

    • 399 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 1 790 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] NIEBYWAŁA OKAZJA DLA INWESTORA!!! Na sprzedaż jedyna taka działka w ścisłym centrum Bielska-Białej! Nieruchomość znajduje się bezpośrednio p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka, 845 m², Pisarzowice
    1 / 9
    Działka, 845 m², Pisarzowice

    Wilamowice

    • 135 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z widokiem na góry, o powierzchni 8,45 ara, położonej w miejscowości Wilam...

  • Działka budowlana Żory,
    1 / 13
    Działka budowlana Żory,

    Żory

    • 260 000 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod budowę domu, które zapewni Ci prywatność i wytchnienie? Ta wyjątkowa działka łączy strefę budowlaną z rozległym terenem zielonym, który od strony ogrodu grani...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 8
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 375 000 zł cena
    • 2 799 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący +48 [tel] Oferta dotyczy działki o numerze B nr 283/247 o wymiarach ok. 24X57 Powierzchnia działki ok 1384 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7...

  • Działka pod inwestycję deweloperską
    1 / 4
    Działka pod inwestycję deweloperską

    Bielsko-Biała

    • 9 999 000 zł cena
    • 4 454 m2 powierzchnia
    • 2 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    MONIKA POŁATYŃSKA Agent prowadzący [tel] Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową propozycję zakupu gruntu idealnego pod inwestycję mieszkaniową – budowę bloku mieszkalnego. Ta dzi...

  • Nieruchomość inwestycyjna w Centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Nieruchomość inwestycyjna w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 4 499 900 zł cena
    • 4 840 m2 powierzchnia
    • 930 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agentka prowadząca [tel] Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 17...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja
    1 / 16
    Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja

    Czechowice-Dziedzice

    • 539 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową położoną w doskonałej lokalizacji przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dzie...

  • Działka usługowo mieszkaniowa przy głównej drodze
    1 / 16
    Działka usługowo mieszkaniowa przy głównej drodze

    Bielany

    • 879 840 zł cena
    • 5 499 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz działki usługowej? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Działka znajduje się w Bielanach przy ulicy Kęckiej. Działka jest w kształc...

  • Działka pod Szyndzielnią Kamienica Bielsko-Biała
    1 / 16
    Działka pod Szyndzielnią Kamienica Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 699 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 664 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej Kamienicy. Nieruchomość...

  • Tam, gdzie poranki smakują inaczej
    1 / 16
    Tam, gdzie poranki smakują inaczej

    Iłownica

    • 277 650 zł cena
    • 1 851 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1851 m² na granicy Iłownicy i Roztropic cisza, zieleń, piękne widoki Możliwość zamiany na mieszkanie (!) Na sprzedaż dzi...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze C nr 283/248 o wymiarach ok. 24X56 Powierzchnia działki ok 1382 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana z możliwością usług
    1 / 16
    Działka budowlana z możliwością usług

    Bestwina

    • 199 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z możliwością usług, położona w Bestwinie na obszarze historycznej Małopolski w województwie śląs...