• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pszczyną

(209)
  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 240 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju!...

  • 1 / 3
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 180 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 240 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Natura, przyroda, cisza i spokój :)
    1 / 10
    Natura, przyroda, cisza i spokój :)

    Czarków

    • 125 000 zł cena
    • 754 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NR OGŁOSZENIA: #383DZ0325 Wyjątkowe miejsce. Kameralne osiedle domów letniskowych oraz jednorodzinnych w środku lasu! Natura, przyroda, cisza i spokój :) #dzialkitonaszaspecjalnos...

  • Natura, przyroda, cisza i spokój :)
    1 / 10
    Natura, przyroda, cisza i spokój :)

    Czarków

    • 249 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• dzialka Hałcnów z WZ
    1 / 5
    dzialka Hałcnów z WZ

    Bielsko-Biała

    • 235 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę 14 arow z warunkami zabudowy /budynek jednorodzinny B-B Hałcnów ul. Jowisza obok nr 14

  • Działka inwestycyjna Brzeszcze - 249.999 PLN
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Brzeszcze - 249.999 PLN

    Brzeszcze

    • 249 999 zł cena
    • 728 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Brzeszcze - działka budowlana / inwestycyjna położona przy ulicy Ofiar Oświęcimia Działka...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Góra

    • 165 120 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Góra w powiecie pszczyńskim, o powierzchni 0,1032 h, z udziałem w drodze dojazdowej , dochodzącej do drogi asfaltowej, publicznej(ul. K...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym
    1 / 16
    Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym

    Międzyrzecze Górne

    • 380 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Malowniczo położona działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym (powiat bielski, gmina Jasien...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 205 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Ochaby Wielkie ul. Kameralna

    Ochaby Wielkie » ul. Kameralna

    • 215 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka widokowa 1328 m² - Ochaby Wielkie, ul. KameralnaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ochaby Wielkie, przy ul. Kameralnej. To miejsce łączy ciszę...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 321 480 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w MPZP oznaczona jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem lokali użytkowych w zakresie usług drobnych, biurowych i społecznych. Działka o powierzchni 8,5 a...

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała ul. Poligonowa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała ul. Poligonowa

    Bielsko-Biała

    • 3 748 800 zł cena
    • 12 496 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki inwestycyjne numer 871/46, 871/45, 871/42, 871/43,871/44 o powierzchni łącznie 12496 m2 w miejscowości Bielsko-Biała przy ul...

  • Działka w Kaniowie 806 m2
    1 / 16
    Działka w Kaniowie 806 m2

    Kaniów

    • 117 000 zł cena
    • 806 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka 857/89 Kaniów, ul. Łabędzia | MPZP teren MN | możliwość zakupu kilku działek Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 857/89, obręb 0003...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 304 380 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w nowym MPZP oznaczona jako wielofunkcyjna z zabudową jednorodzinną. Działka jest płaska, prostokątna 8ar z mediami i drogą dojazdową.

  • Działka w Kaniowie ok 805m2
    1 / 16
    Działka w Kaniowie ok 805m2

    Kaniów

    • 117 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka 857/90 Kaniów, ul. Łabędzia | MPZP teren MN | możliwość zakupu kilku działek Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 857/90, obręb 0003...

  • Działka pod Twój dom - Kaniów ul. Łabędzia
    1 / 16
    Działka pod Twój dom - Kaniów ul. Łabędzia

    Kaniów

    • 118 400 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka pod Twój dom - Kaniów ul. ŁabędziaDziałka 857/88 Kaniów, ul. Łabędzia | MPZP teren MN | możliwość zakupu kilku działek Na sprzeda...

  • Działki z pozwoleniem na budowę 1323 m2
    1 / 6
    Działki z pozwoleniem na budowę 1323 m2

    Bielsko-Biała

    • 1 783 500 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 11 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki o łącznej powierzchni 16 ar z pozwoleniem na obiekt 3 kondygnacyjny 1323 m2 powierzchni netto handlowo-usługowy z garażem podziemnym.

  • Tychy Urbanowice działka pod działalność
    1 / 5
    Tychy Urbanowice działka pod działalność

    Tychy

    • 875 000 zł cena
    • 2 378 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na terenie dział...

  • 1 / 3
    Działka suszec rudziczka

    Suszec

    • 339 000 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - duża, słoneczna działka budowlana 3278 m² - Rudziczka, blisko natury i rekreacji Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom - z dala od miejskieg...