• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pszczyną

(209)
  • Działka budowlana Pisarzowice / Wilamowice
    1 / 8
    Działka budowlana Pisarzowice / Wilamowice

    Pisarzowice

    • 135 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z widokiem na góry, o powierzchni 8,45 ara, położonej w miejscowości Wilam...

  • Sprzedam działkę widokową z domkiem całorocznym .
    1 / 3
    Sprzedam działkę widokową z domkiem całorocznym .

    Ochaby Wielkie

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ogrodzona działka w Ochabach Wielkich z widokiem na góry /do Ustronia 13 ,blisko rzeki Wisły ,sciezki rowerowe ..Stawy ,lasy .Bardzo spokojna okolica .Na działce studni...

  • Przetarg - atrakcyjna lokalizacja

    Ochaby Małe

    • 1 400 000 zł cena
    • 15 318 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedaż niezabudowanej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacjiDuży potencjał inwestycyjny. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: · usługi spo...

  • 3 działki budowlane – Stara Wieś k. Wilamowic – 140 zł/m²
    1 / 8
    3 działki budowlane – Stara Wieś k. Wilamowic – 140 zł/m²

    Stara Wieś

    • 140 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: 3 działki budowlano-rolne – Stara Wieś, ul. Lipowa (bez pośrednika) Świetna lokalizacja | Spokojna okolica | MPZP | Możliwość zabudowy jednorodzinnej Do sprzedaży of...

  • Działka budowlana Żory,
    1 / 10
    Działka budowlana Żory,

    Żory

    • 160 550 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Żorach (dzielnica Kleszczów), przy ul. Złotej - dojazd ul. Jurajską. Dostępnych jest 5 działek o różnych metrażach - wybierasz tę, która najbardzi...

  • Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52
    1 / 16
    Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52

    Bielsko-Biała

    • 9 130 000 zł cena
    • 32 604 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52Na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 32 604 m², położony...

  • Działka Tychy Wartogłowiec
    1 / 3
    Działka Tychy Wartogłowiec

    Tychy

    • 372 480 zł cena
    • 582 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy, Wartogłowiec, ul. LAWENDOWA. Działka mieszkaniowa z możliwościami usług o pow. 582 m2 udziałem w drodze dojazdowej. Aktualny Plan zagospodarowania Przestrzennego MN6. Istni...

  • Działka budowlana Tychy Wilkowyje
    1 / 3
    Działka budowlana Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 264 330 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy Wilkowyje , do sprzedania działka o pow. 801 m2 Aktualny Plan Zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Wszystkie media: Kanalizacja, prąd, g...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 1796/16 Bestwina – świetna lokalizacja
    1 / 13
    Działka 1796/16 Bestwina – świetna lokalizacja

    Bestwina

    • 160 000 zł cena
    • 1 516 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] **Na sprzedaż działka budowlana Bestwina, powiat bielski** Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze **1796/16** położona w spokojnej i zi...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 126 960 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/13 - powierzchnia 10,58 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 15
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 150 720 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/11 - powierzchnia 12,56 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 126 360 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/10 - powierzchnia 10,53 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 135 360 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/12 - powierzchnia 11,28 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę...

  • Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa
    1 / 16
    Działka budowlana w Bestwince ul. Pastwiskowa

    Bestwinka

    • 132 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana nr 561/9 - powierzchnia 11 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę bud...

  • Duża działka usługowa w Komorowicach Krakowskich
    1 / 15
    Duża działka usługowa w Komorowicach Krakowskich

    Bielsko-Biała

    • 999 999 zł cena
    • 4 868 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka usługowa na sprzedaż Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała Lokalizacja: ul. Żeńców, Bielsko-Biała, nr działki 1549/52 Na sprzedaż dz...

  • Działka rolno-budowlana Międzyrzecze Dolne gm. Jasienica
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Międzyrzecze Dolne gm. Jasienica

    Międzyrzecze Dolne

    • 165 000 zł cena
    • 1 722 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość p...

  • Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów
    Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów

    Tychy

    • 659 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1884 m2, położonej w Tychach przy ul. Cedrowej. Zgodnie z MPZP działka ta oznaczona jest symbolem MU2 z przeznaczeni...

  • Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP
    1 / 7
    Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP

    Tychy

    • 1 272 230 zł cena
    • 4 387 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA INWESTYCYJNA !!! Przedmiotem oferty jest działka położona w Tychach przy ul Targiela, obręb Cielmice. Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 4387 m2. WARUNKI TEC...

  • Działka budowlana Hecznarowice – media na działce
    1 / 12
    Działka budowlana Hecznarowice – media na działce

    Hecznarowice

    • 110 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/77 "A" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Heczna...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 180 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju!...