• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Wiśniczem

(134)
  • Działka budowlana Poręba Spytkowska gm. Brzesko
    1 / 12
    Działka budowlana Poręba Spytkowska gm. Brzesko

    Poręba Spytkowska

    • 90 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA OBNIŻKA CENY !!! Zapoznaj się z ofertą ciekawej działki położonej w odl 6km od Brzeska! Idealna działka z własnym leśnym zakątkiem czeka na Ciebie w Porębie Spytkowskiej....

  • Działka rolno-budowlana Jastew gm. Dębno
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Jastew gm. Dębno

    Jastew

    • 160 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA DZIAŁKA 8800 m | 30 ARÓW BUDOWLANE | JASTEW | PRZY DK94 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 8800 m, położona w miejscowości Jastew (gmina Dębno), z bardzo...

  • Działka rolna Iwkowa
    1 / 9
    Działka rolna Iwkowa

    Iwkowa

    • 119 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny! 14 300 m natury i ciszy wyjątkowa działka rekreacyjna w Iwkowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 300 m położona w malowniczej miejscowości Iwkowa, bezpośred...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 9
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 239 900 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zalesiona działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Gosprzydowa. To idealna propozycja dla osób pragnących zbudować swój wymarzony dom w spokojnym i ur...

  • Działka usługowa Brzesko
    1 / 10
    Działka usługowa Brzesko

    Brzesko

    • 699 000 zł cena
    • 4 280 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Brzesko, ul. Szczepanowska! Idealna propozycja dla inwestora szukającego działki dobrze skomunikowanej, w sąsiedztwie działających przedsiębiorstw. - działka 565; - powierzchnia...

  • Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana
    1 / 12
    Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana

    Łąkta Dolna

    • 85 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łąkta Dolna. To idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej okolicy, w otoczeni...

  • Działka budowlana Lipnica Murowana
    1 / 15
    Działka budowlana Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 64 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt z naturą, śpiew ptaków i czyste powietrze... Tu to wszystko możesz mieć! Do sprzedania 2 działki pod budowę domu całorocznego lub letniskowego w urokliwym miejscu w Lipni...

  • Rolno-budowlana 31 ar z WZ w miejscowości Tworkowa

    Tworkowa

    • 175 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolno-budowlana 31 ar – Tworkowa, gm. Czchów, powiat brzeski Piękne otoczenie – wydane warunki zabudowy – 175 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż atrakcyjna działka (jedna z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów
    1 / 7
    Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów

    Kobylec

    • 129 000 zł cena
    • 10 442 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz spokojnego rekreacyjno-weekendowego miejsca, gdzie już dzisiaj możesz ustawić swój domek weekendowy, czy swoją przyczepę kempingową? Miejsca z dobrym dojazdem, a jednocześn...

  • Działka budowlana Poręba Spytkowska gm. Brzesko
    1 / 15
    Działka budowlana Poręba Spytkowska gm. Brzesko

    Poręba Spytkowska

    • 189 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę, która położona jest w miejscowości Poręba Spytkowska Dane działki: - numer działki: 2626 - powierzchnia: 31 ar - wymiary: 26,87 m X 11...

  • Działka 31 ar z WZ– Tworkowa 149 tyś!

    Tworkowa

    • 149 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i przyrody, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Prezentujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 31 arów...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 99 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dużo terenu budowlanego w świetnej cenie idealne miejsce dla kogoś z pomysłem Jeśli szukasz przestrzeni, swobody i miejsca z potencjałem ta oferta zasługuje na uwagę. Aktualna ofer...

  • Działka gospodarstwo Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka gospodarstwo Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 590 000 zł cena
    • 11 360 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka jak z Narnii Twoje miejsce na biznes i życie w bajce Ta działka to nie tylko ziemia to scena dla Twojej własnej opowieści, pełnej pasji, wolności i twórczych pomysłów! Wyob...

  • Działka Kłaj

    Kłaj

    • 320 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kłaju, powiat wielicki 26 arów (14,5 ar budowlane + 11,5 ar rolne) Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 26 arów, położoną w miejscowości Kłaj, w gmin...

  • Działka rolna Dobrociesz gm. Iwkowa
    1 / 14
    Działka rolna Dobrociesz gm. Iwkowa

    Dobrociesz

    • 260 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 1,86 ha w miejscowości Dobrociesz. Dane działki: Numer działki: 319 Powierzchnia: 1,86 ha Wymiary działki: 147 m...

  • Działka inwestycyjna Gnojnik
    1 / 14
    Działka inwestycyjna Gnojnik

    Gnojnik

    • 1 100 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z GOTOWYM PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ WYJĄTKOWA OKAZJA Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną w doskonałej lokalizacji Gnojnik, przy drodze kraj...

  • Lipnica Dolna - 7 hektarów 33 ary
    1 / 10
    Lipnica Dolna - 7 hektarów 33 ary

    Lipnica Dolna

    • 360 000 zł cena
    • 73 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lipnica Dolna – 7 hektarów, 33 ary: dwie działki rolne w trakcie przekształcenia na budowlane, pozostałe w formie lasu. W skład oferty wchodzi: 1) Działka o powierzchni 33 ary (0...

  • Na sprzedaż działka w miejscowości Mokrzyska-Bucze

    Mokrzyska

    • 280 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 2917 m², położona w miejscowości Mokrzyska Bucze, gmina Brzesko, powiat Brzeski.Od nowego roku działka zostanie objęta Miejscowy...

  • Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa
    Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa

    Szczytniki

    • 351 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomosci-INWEST- sprzeda w Szczytnikach- gmina Gdów nieruchomość o pow 31 arów--w planie budowlano - usługowa /nieuciążliwa/ położona przy ulicy asfaltowej -szerokość...

  • Działka budowlana Mokrzyska gm. Brzesko
    1 / 15
    Działka budowlana Mokrzyska gm. Brzesko

    Mokrzyska

    • 289 000 zł cena
    • 4 909 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę, która położona jest w miejscowości Mokrzyskach Dane działki: Numer działki: 4336 Powierzchnia: 49,09 ar Wymiary: 22 m X 208 m Med...