• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Wiśniczem

(134)
  • Działka budowlana Brzesko
    1 / 14
    Działka budowlana Brzesko

    Brzesko

    • 415 000 zł cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy ul. Tadeusza Kościuszki w Brzesku. Spełnij marzenie o nowej kamienicy w prestiżowym miejscu!! Powierzchnia 346m2 Parametry projektowanej zabudowy...

  • Działka budowlana Bratucice gm. Rzezawa
    1 / 16
    Działka budowlana Bratucice gm. Rzezawa

    Bratucice

    • 265 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa niższa cena!! Działka budowlana o powierzchni 5600m2 wśród wysokich drzew na uboczu. Cisza i spokój dookoła. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Bratucicach...

  • Działka przemysłowa Borek gm. Rzezawa
    1 / 15
    Działka przemysłowa Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 320 000 zł cena
    • 3 988 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Borek Gmina Rzezawa Działka nr 1887 o powierzchni 3988 m2 Przybliżone wymiary szerokość 26 m długość 150 m Trwają rozmowy z sąsiadami na temat działki obok, aby można poszer...

  • Działka rolno-budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz

    Stary Wiśnicz

    • 150 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz dużej działki rolno budowlanej z kawałkiem lasu? Zapraszam do Starego Wiśnicza gmina Nowy Wiśnicz. Piękne pagórki, czysta przyroda, cisza i spokój. Działka ma powierzc...

  • Działka budowlana Mokrzyska gm. Brzesko
    1 / 13
    Działka budowlana Mokrzyska gm. Brzesko

    Mokrzyska

    • 210 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ul. Ludowa w Mokrzyskiej koło Brzeska Działka na lekkim wzniesieniu, na uboczu z ładnym widokiem, bardzo dobrze skomunikowana w pobliżu Biedronka. Nowa droga z...

  • Działka rolna Damienice gm. Bochnia
    1 / 9
    Działka rolna Damienice gm. Bochnia

    Damienice

    • 55 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna przy lokalnej drodze asfaltowej w Damienicach obok Bochni. Obsadzona drzewami, przylega do strumyka jest nieopodal Rzeki Raba. Powierzchnia 5900 m2 Z...

  • Działka rolna Jodłówka gm. Rzezawa
    1 / 4
    Działka rolna Jodłówka gm. Rzezawa

    Jodłówka

    • 30 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jodłówka gmina Rzezawa Na sprzedaż działka rolna znajdująca się przy ulicy Gaj. Działka porośnięta samosiejką. Wymiary: szerokość około 17 m długość około 200 m Klasy grunt...

  • Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ
    1 / 16
    Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ

    Młynne

    • 330 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5 400 m², położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski (wo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Prywatny las 3331 m2 - Twoja przestrzeń w naturze
    1 / 16
    Prywatny las 3331 m2 - Twoja przestrzeń w naturze

    Młynne

    • 149 000 zł cena
    • 3 331 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dwie działki leśne nr 366/1 i 366/2, położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski, o łączn...

  • Działka leśna Mokrzyska gm. Brzesko
    1 / 7
    Działka leśna Mokrzyska gm. Brzesko

    Mokrzyska

    • 90 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna w Mokrzysce gm. Brzesko Działka ewidencyjna nr 3817 o powierzchni 0,70 ha, oznaczona w ewidencji gruntów jako: Ls IVl - lasy - 54 ar Lz V - grunty zadr...

  • Działka budowlana
    1 / 15
    Działka budowlana

    Czchów

    • 150 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną  położoną w mieście Czchów w powiecie brzeskim o powierzchni 32 ar. Działka usytuowana na wzniesieniu pod lasem, w kształcie trapezu, lekko...

  • 14 km od Brzeska działki budowlane
    14 km od Brzeska działki budowlane

    Gnojnik

    • 23 300 zł cena
    • 465 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży, działki usytuowane na terenie gminy Gnojnik. Czchów w zasięgu 8 km. Brzesko 14 km. Tarnów 38 km, Kraków 69 km. Zgodnie z obowiązującym MPZP są to tereny...

  • Działka Szczepanów gm. Brzesko
    1 / 15
    Działka Szczepanów gm. Brzesko

    Szczepanów

    • 90 000 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę domu w gm. Brzesko? Mamy w Szczepanowie do wyboru aż trzy! Doskonałe pod budowę małego domu! Przy spokojnej drodze gminnej. Do sprzedania trzy dział...

  • Działka budowlana Borek gm. Rzezawa
    1 / 10
    Działka budowlana Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 229 000 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjniejsza niższa cena !! Borek gmina Rzezawa Chcesz mieszkać w centrum miejscowości ? Szkoła, przedszkole, remiza, kościół, sklep wszystko będziesz miała w zasięgu kilkumi...

  • Działka budowlana 29 ar z WZ- Bucze- Gmina Brzesko
    1 / 11
    Działka budowlana 29 ar z WZ- Bucze- Gmina Brzesko

    Bucze

    • 165 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o o powierzchni 29 arów, w msc. Mokrzyska- Bucze, gmina Brzesko. Wszystkie media dostępne na działce. Działka posiada wydane WZ. Bardzo at...

  • Działka budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 270 000 zł cena
    • 3 062 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z dobrym dojazdem? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Złota, gmi...

  • Biesiadki - dwie działki budowlane
    1 / 9
    Biesiadki - dwie działki budowlane

    Biesiadki

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położone dwie działki budowlane położone w odległości 250 metrów od najbliższych zabudowań i lokalnej asfaltowej drogi (dostęp do mediów w tej odległości )...

  • Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów
    1 / 15
    Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów

    Tworkowa

    • 102 273 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tworkowa w gminie Czchów Chciałbym przedstawić 4 widokowe działki na południowym stoku, które możesz kupić, aby wybudować wymarzony dom. Działki objęte Warunkami zabudowy, gmina...

  • Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia
    1 / 12
    Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia

    Nieszkowice Wielkie

    • 110 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cztery działki budowlane w Nieszkowicach Wielkich! Cztery propozycje: - działka 272/16+udział w drodze 272/8 - powierzchnia 9,70 ar - cena 110 000 zł - działka 272/15+272/19+udz...

  • Działka budowlana w Tymowej!
    1 / 9
    Działka budowlana w Tymowej!

    Tymowa

    • 375 000 zł cena
    • 3 350 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 33,50 ar położona w miejscowości Tymowa, gmina Czchów, powiat brzeski. Cena nieruchomości - 375 000 zł. Do nieruchomości prowad...