• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Wiśniczem

(134)
  • Działka budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz
    1 / 10
    Działka budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz

    Stary Wiśnicz

    • 90 000 zł cena
    • 1 438 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj w pięknej i spokojnej okolicy Starego Wiśnicza, miejscu magicznym, gdzie teraźniejszość przenika się z historią. Parametry działki: - numer działki 598/11 - powierzchn...

  • Działka przemysłowa Wola Dębińska gm. Dębno
    1 / 9
    Działka przemysłowa Wola Dębińska gm. Dębno

    Wola Dębińska

    • 750 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA STREFA PRZEMYSŁOWA | WOLA DĘBIŃSKA | 59 AR Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o bardzo wysokim potencjale inwestycyjnym, idealna dla inwestora poszuku...

  • Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana
    1 / 11
    Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana

    Rdzawa

    • 115 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Rdzawa, gmina Trzciana. Działka 182/2, o powierzchni 18 ar (1800 m2). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona lasem....

  • Syndyk sprzeda udział wynoszący 5/16 w prawie własności nieruchom...

    Okocim

    • 27 000 zł cena
    • 4 455 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Agaty Chawańskiej, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału wynoszącego 5/16 części w prawie wła...

  • Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa

    Jodłówka

    • 360 000 zł cena
    • 8 587 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jodłówka w Gminie RzezawaSzukasz długoterminowej lokaty w ziemi ? Działek budowlanych może być niedostatek po wprowadzeniu nowych przepisów. Tutaj obowiązuje miejscowy plan zagos...

  • Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 12
    Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 89 000 zł cena
    • 1 323 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pewne miejsca nie potrzebują reklamy one po prostu robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. W Biesiadkach, w gminie Gnojnik, czeka działka, która daje coś coraz trudniejszego do z...

  • Działka budowlana Bratucice gm. Rzezawa
    1 / 9
    Działka budowlana Bratucice gm. Rzezawa

    Bratucice

    • 400 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myślisz o dużej płaskiej działce na uboczu ? Zapraszam do Bratucic w Gminie Rzezawa. Okolica to dużo terenów leśnych, niezliczone ścieżki, cisza spokój i przyroda wokoło. Działk...

  • Działka usługowa Borek gm. Rzezawa
    1 / 13
    Działka usługowa Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 1 150 000 zł cena
    • 6 728 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Masz biznes i potrzebujesz miejsca pod działalność ? Na sprzedaż działka w Borku gmina Rzezawa. Sąsiedztwo : szkoła podstawowa, przedszkole, korty tenisowe i Kościół. Powierzc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa
    1 / 9
    Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa

    Jodłówka

    • 139 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Jodłówce spokojna okolica, świetna lokalizacja! Podstawowe informacje: - numer działki 1111 - powierzchnia ok. 25 arów / 0,25 ha - wymiary: ok. 19...

  • Działka z widokiem i mediami – Lipnica Górna

    Lipnica Górna

    • 299 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z widokiem i stodołą – Lipnica Górna Marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia budzisz się z widokiem na wzgórza i zieleń? Ta działka to idealne połączenie n...

  • Działka siedliskowa Zawada Uszewska gm. Gnojnik
    1 / 7
    Działka siedliskowa Zawada Uszewska gm. Gnojnik

    Zawada Uszewska

    • 79 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa Oferuję działkę o powierzchni ok. 29 arów, położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okoli...

  • Działka gospodarstwo Rajbrot gm. Lipnica Murowana
    1 / 15
    Działka gospodarstwo Rajbrot gm. Lipnica Murowana

    Rajbrot

    • 220 000 zł cena
    • 3 965 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż gospodarstwo w Rajbrocie dom, stodoła i grunty o łącznej powierzchni 3,9650 ha. Oferujemy na sprzedaż w całości gospodarstwo położone w malowniczym Rajbrocie. W skła...

  • Działka rolna Zawada Uszewska gm. Gnojnik
    1 / 4
    Działka rolna Zawada Uszewska gm. Gnojnik

    Zawada Uszewska

    • 199 000 zł cena
    • 26 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż zadbane działki rolne w miejscowości Zawada Uszewska Na sprzedaż oferuje kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Zawada Uszewska (gm. Gnojnik, pow. brzeski...

  • 1 / 3
    Działka, 5 700 m², Jurków

    Jurków

    • 23 100 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Jurkowie, Gminie Czchów, powiecie brzeskim, województwie małopolskim, złożoną z dział...

  • Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów
    1 / 15
    Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów

    Piaski-Drużków

    • 99 000 zł cena
    • 8 623 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-rekreacyjna w gminie Czchów Na sprzedaż oferujemy działkę rolno-rekreacyjną o powierzchni 8623 m2, położoną w malowniczej miejscowości Piaski-Drużków w gminie Czchów....

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a

    Pierzchów

    • 355 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane w Pierzchowie. Gmina Gdów, wieś Pierzchów, województwo małopolskie. Nr działek 330 (55arów) i 331(44ary). Dojazd do działki asfaltowy, w działce j...

  • Działka budowlana Dębno
    1 / 15
    Działka budowlana Dębno

    Dębno

    • 155 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dębno działka z potencjałem! Doskonała inwestycja na przyszłość Cena po obniżce: 155 000 zł !!! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dębno w rejonie, gdzie działk...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 14
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 85 000 zł cena
    • 1 464 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlane widokowe w Gosprzydowej , 1g od Krakowa Marzy ci się domek w pięknej zielonej, cichej okolicy z ładnym widokiem? Dom na zgłoszenie lub do całorocznego zamieszkania - ob...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 149 700 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o ucieczce na łono natury? Ta działka to miejsce, gdzie możesz... zrobić grilla, wypocząć a także zostać na ..noc i wcale nie chodzi o nocleg pod gołym niebem:)! Dlaczego?...

  • Działka budowlana Brzesko
    1 / 12
    Działka budowlana Brzesko

    Brzesko

    • 249 000 zł cena
    • 1 595 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obniżka ceny! Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki w Brzesku. Doskonała lokalizacja pod budowę domu z ogrodem. Działka o powierzchni 1595 m2 Brzesko, ul. Mokra Wym...