• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Limanową

(77)
  • Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana
    1 / 11
    Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana

    Rdzawa

    • 115 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Rdzawa, gmina Trzciana. Działka 182/2, o powierzchni 18 ar (1800 m2). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona lasem....

  • Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane
    1 / 8
    Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane

    Kamienica

    • 131 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Ostatnie 3 wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej Kamienicy, w sercu gór. To teren o niezwykłych walorach widokowych – działki mają idealny, prostokątny kształt...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż
    1 / 6
    Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż

    Dobra

    • 189 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Odkryj nowe miejsce na swoją inwestycję!! Zapraszam Państwa do zakupu działki inwestycyjnej 22 ary położonej w miejscowości Dobra. Cena 189 000 zł za działkę !! Cechy Nieruchomoś...

  • Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej
    1 / 10
    Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej

    Dobra

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Działka położona w spokojnej, malowniczej okolicy to idealne miejsce na reali...

  • Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !
    1 / 7
    Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !

    Chochorowice

    • 2 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1 ha | CHOCHOROWICE, gm. Podegrodzie Wyjątkowa oferta dla inwestorów i firm poszukujących dużej, w pełni dostępnej działki usługowo-produkcyjnej w...

  • Działka z widokiem i mediami – Lipnica Górna

    Lipnica Górna

    • 299 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z widokiem i stodołą – Lipnica Górna Marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia budzisz się z widokiem na wzgórza i zieleń? Ta działka to idealne połączenie n...

  • Działka Dobra

    Dobra

    • 1 154 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka położona w Dobrej Szczecińskiej blisko głównej drogi i planowanego zjazdu z obwodnicy. W sąsiedztwie hal produkcyjnych przeznaczona pod budowę hali, magazynu l...

  • Działka gospodarstwo Rajbrot gm. Lipnica Murowana
    1 / 15
    Działka gospodarstwo Rajbrot gm. Lipnica Murowana

    Rajbrot

    • 220 000 zł cena
    • 3 965 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż gospodarstwo w Rajbrocie dom, stodoła i grunty o łącznej powierzchni 3,9650 ha. Oferujemy na sprzedaż w całości gospodarstwo położone w malowniczym Rajbrocie. W skła...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Iwkowa
    1 / 9
    Działka rolna Iwkowa

    Iwkowa

    • 119 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny! 14 300 m natury i ciszy wyjątkowa działka rekreacyjna w Iwkowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 300 m położona w malowniczej miejscowości Iwkowa, bezpośred...

  • Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana
    1 / 12
    Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana

    Łąkta Dolna

    • 85 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łąkta Dolna. To idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej okolicy, w otoczeni...

  • Działka budowlana Lipnica Murowana
    1 / 15
    Działka budowlana Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 64 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt z naturą, śpiew ptaków i czyste powietrze... Tu to wszystko możesz mieć! Do sprzedania 2 działki pod budowę domu całorocznego lub letniskowego w urokliwym miejscu w Lipni...

  • Działka Wysokie

    Wysokie

    • 90 000 zł cena
    • 1 761 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka widokowa pod lasem Beskid Wyspowy, 17,61 ara Na sprzedaż piękna, widokowa działka o powierzchni 17,61 ara , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Położenie: Działk...

  • Działka dla DEWELOPERA pod 10 domów jednorodzinnyc

    Dobra » ul. Graniczna

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5575 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości DOBRA przy ul. Granicznej w województwie zachodniopomorskim.Idealna propozycj...

  • 2-wie działki,1045m2,Dobra,ul. Słoneczna Dolina.

    Dobra » ul. Słoneczna Dolina

    • 235 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², poł...

  • Działka Leśna Lipowe
    Działka Leśna Lipowe

    Lipowe

    • 25 900 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśna lipowe nr 122 o powierzchni 34a. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Brak dostępu do drogi publicznej.

  • Działka rolna Dobrociesz gm. Iwkowa
    1 / 14
    Działka rolna Dobrociesz gm. Iwkowa

    Dobrociesz

    • 260 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 1,86 ha w miejscowości Dobrociesz. Dane działki: Numer działki: 319 Powierzchnia: 1,86 ha Wymiary działki: 147 m...

  • Działka 6700m2,gm.Dobra,dr.asf.las.

    Dobra

    • 1 699 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.6700 ha. Użytki PS IV, Ls IV.Brak planu zagospodarowania przestrzennego....

  • Działka budowlana Lipnica Murowana
    Działka budowlana Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 95 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca pod domek letniskowy czy przyczepę campingową - ta działka jest idealna! Do sprzedania działka 733/7 przeznaczona w MPZP pod budowę domu całorocznego lub let...

  • 1 / 4
    Działka Pisarzowa

    Pisarzowa

    • 194 000 zł cena
    • 2 476 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Widokowa d...

  • 1 / 4
    Działka Iwkowa

    Iwkowa

    • 135 000 zł cena
    • 2 216 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę bu...