• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Pierławki

(1)
  • Działka budowlana Pierławki gm. Działdowo
    Działka budowlana Pierławki gm. Działdowo

    Pierławki

    • 97 700 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż 27 atrakcyjnych działek budowlanych na nowym osiedlu „Nowe Pierławki” - miejscowość Pierławki gm. Działdowo Inwestycja pod domy jednorodzinne z miejscowym planem...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    sprzedam działkę 20 arów w Księży Dwór na trasie Wysoka - Działdo...

    Księży Dwór

    • 138 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka 20 arów z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej utwardzonej. Możliwość podziału działki na dwie mniejsze. Atrakcyjna lokalizacja. Chętnych zakupem zapraszam do kontaktu...

  • Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wysoka
    1 / 2
    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wysoka

    Wysoka

    • 90 000 zł cena
    • 1 611 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Wysoka w województwie warmińsko - mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo. Działka o powierzchni 1611 m 2 o numerze ewidenc...

  • Łąki trwałe w miejscowości Wysoka woj.warmińsko - mazurskie
    Łąki trwałe w miejscowości Wysoka woj.warmińsko - mazurskie

    Wysoka

    • 90 000 zł cena
    • 25 654 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż łąki trwałe w miejscowości Wysoka o powierzchni 2,5654 ha. Główne atuty nieruchomości: • bliskość komunikacji miejskiej • bliskość terenów zielonych Działka rolna....

  • Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane
    1 / 6
    Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane

    Skurpie

    • 800 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem obory w miejscowości Skurpie. Skurpie wieś w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie działdowskim, gminie Płośnica. Dz...

  • Działka usługowa Burkat gm. Działdowo
    Działka usługowa Burkat gm. Działdowo

    Burkat

    • 549 900 zł cena
    • 5 118 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA PRZY DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 542 - BURKAT / GMINA DZIAŁDOWO Mieszkaniowo-usługowa • 5118 m² • GOTOWY ZJAZD • WODA, PRĄD I INTERNET W GRANICACH DZIAŁKI Idealna...

  • Działka budowlana Księży Dwór gm. Działdowo
    Działka budowlana Księży Dwór gm. Działdowo

    Księży Dwór

    • 129 000 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w malowniczym Księżym Dworze - Twój kawałek raju! Wyobraź sobie poranne spacery po zielonych łąkach, świeże powietrze Warmii i Mazur, a wszystko to na własnej...