• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mienia
  • Moskwa
  • Pużyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Burkat

(1)
  • Działka usługowa Burkat gm. Działdowo
    Działka usługowa Burkat gm. Działdowo

    Burkat

    • 549 900 zł cena
    • 5 118 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA PRZY DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 542 - BURKAT / GMINA DZIAŁDOWO Mieszkaniowo-usługowa • 5118 m² • GOTOWY ZJAZD • WODA, PRĄD I INTERNET W GRANICACH DZIAŁKI Idealna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Kawalerka Myślęta na sprzedaż

    Działdowo

    • 75 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do lokalu przynależy garaż oraz działka 5ha

  • Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja
    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja

    Niestoja

    • 105 000 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Niestoja w województwie warmińsko - mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo. Działka o powierzchni 1528 m 2 o numerze ewide...

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem.

    Działdowo

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wł. Raginisa w Działdowie. Powierzchnia 60,14 m2, parter, nowe budownictwo (2018 rok), winda, siłownia w części wspólnej budynku. Miesz...

  • Mieszkanie do wynajęcia Działdowo

    Działdowo

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój+duży balkon, piwnica) 50,5m2, ul. Biedrawiny 2, świetna lokalizacja. W kuchni znajduje się...

  • Mieszkanie na sprzedaż 50,50 m², piętro 4, oferta nr BYTU209 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 50,50 m², piętro 4, oferta nr BYTU209 nowo...

    Działdowo

    • 225 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis oferty Dwupokojowe mieszkanie w Działowie przy ulicy Sukertowej-Biedrawiny EmiliiGłówne atuty nieruchomości: • bliskość szkoły/przedszkola• bliskość obiektów rekreacyjnych • z...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Działdowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Działdowo

    • 2 700 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Działdowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 3 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Klęczkowo

    • 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Działdowo

    • 255 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Działdowo

    • 456 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 272 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Działdowo

    • 1 090 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Działdowo

    • 240 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie w Działdowie
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie w Działdowie

    Działdowo

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53,6 m², znajdującego się w Działdowie na ulicy Norwida. Cena ofertowa wynosi 280 000 PLN . Mi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 239 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Zabytkowa kamienica w Działdowie.
    1 / 9
    Zabytkowa kamienica w Działdowie.

    Działdowo

    • 300 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Dom znajduje się w zabytkowej przedwojennej dzielnicy Działdowa.Ceglana kamienica jest z 1870 roku, co nadaje jej wyjątkowy charakter i niepowtarzalny klimat. Kamienica położona...

  • Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane
    1 / 6
    Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane

    Skurpie

    • 800 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem obory w miejscowości Skurpie. Skurpie wieś w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie działdowskim, gminie Płośnica. Dz...

  • Kamienica w centrum miasta Działdowo
    1 / 9
    Kamienica w centrum miasta Działdowo

    Działdowo

    • 489 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż kamienica w centrum Działdowa przy ul. Strumykowej. Nieruchomość składa się z dwóch pięter i poddasza. Poddasze po kapitalnym remoncie gdzie znajduje się łazienka z pry...

  • Do wynajęcia dom dla pracowników Działdowo centrum
    1 / 16
    Do wynajęcia dom dla pracowników Działdowo centrum

    Działdowo

    • 10 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia w pełni wyposażony dom dla pracowników / gości w Działdowie - centrum. Gotowe miejsca dla 16 osób! Wysokie pomieszczenia, zadbana przestrzeń. Sypialnie duże, przestron...

  • Działka budowlana Filice gm. Działdowo
    Działka budowlana Filice gm. Działdowo

    Filice

    • 79 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana pod dom jednorodzinny - Filice, gmina Działdowo 60 zł/m² | Działka 102/16 - 1318 m² | Cena: 79 000 zł Wyobraź sobie miejsce tuż przy drodze woj...

  • sprsedam -wydzierzawię czynny sklep spozywczo-przemysłowy
    sprsedam -wydzierzawię czynny sklep spozywczo-przemysłowy

    Działdowo

    • 250 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    sklep z wyposazeniem+działka--piwnisa 40m2

  • Działka budowlana Pierławki gm. Działdowo
    Działka budowlana Pierławki gm. Działdowo

    Pierławki

    • 97 700 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż 27 atrakcyjnych działek budowlanych na nowym osiedlu „Nowe Pierławki” - miejscowość Pierławki gm. Działdowo Inwestycja pod domy jednorodzinne z miejscowym planem...

  • Mieszkanie Działdowo ul. Ludwika Rydygiera

    Działdowo » ul. Rydygiera

    • 360 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! ATUTY:- Osobna kuchnia- Funkcjonalny układ- Spokojna okolica- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo- usługowa LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w spokojnej i do...

  • Bliźniak z rynku pierwotnego w Działdowie.
    Bliźniak z rynku pierwotnego w Działdowie.

    Działdowo

    • 550 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość znajdująca się w Działdowie, przy ulicy Chlebowskiego. Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo słoneczny dom o całkowitej  powierzchni 141  metró...