• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Brończyce

(1)
  • Działka Brończyce ul.

    Brończyce

    • 182 037 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - 1005 m² (10 arów)Brończyce | 2 km od Słomnik | kierunek ProszowicePrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1005 m², poł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedaż 2ch 10a działek budowlanych w Kacicach

    Kacice

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży dwie działki po 10a objęte MPZP. W kształcie prostokątów o wymiarach 28/35m w miejscowości Kacice Gm. Słomniki, ok 20km na północ od Krakowa. Po drugiej stroni...

  • Działka Skrzeszowice

    Skrzeszowice

    • 665 220 zł cena
    • 11 087 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1,15 hektara. W MPZP około 95 arów oznaczona jako tereny RM - budownictwo zagrodowe . Dojazd drogą asfaltową . Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości oko...

  • Działki w Wężerowie 26km od Krakowa - www.wachowicz.nieruchomosci...

    Wężerów

    • 299 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane, położone w Wężerowie w gminie Słomniki, przy trasie E77, 26km od Krakowa. Działki mają numery geodezyjne i powierzchnie: Działka 7...

Wężerów

    • 299 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

Wężerów

    • 169 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działki budowlane przy lesie 40km od Krakowa - www.wachowicz.nier...

    Nasiechowice

    • 89 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Szczepanowicach gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na panoramę Tarnowa i Wojnicza. Jeżeli szukasz działki budowlanej z ładnym widokiem i przede wszystkim w...

  • Na sprzedaż działka idealna pod winnice

    Szczepanowice

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: Działka rolno-budowlana (zagrodowa) w malowniczych Szczepanowicach! Lokalizacja: Szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowskiOKAZJA!Idealna pod winnice lub siedlisko....

  • Działka Kępa ul. Kępa

    Kępa

    • 453 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 HEKTAR i 12 ARÓW W TYM 2800 M KW POD ZABUDOWĘ . Piękna , szeroka ,płaska działka w miejscowości Kępa gmina Słomniki . Działka budowlano rolna w sąsiedztwie gospodarstwa. Okoli...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Pleśna-Małopolska

    Szczepanowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzo...

  • Na sprzedaż działka w Orłowie gmina Słomniki - www.wachowicz.nier...

    Orłów

    • 185 000 zł cena
    • 17 454 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach
    1 / 2
    Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach

    Szczepanowice

    • 499 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W SZCZEPANOWICACH ! Posiadamy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o pow. 1,25 ha i wym.(120 x 100)m, usytuowaną na wzniesieniu z ekspozyturą południową...

  • Słomniki – działka budowlana z mediami, 19,77 ar
    1 / 10
    Słomniki – działka budowlana z mediami, 19,77 ar

    Słomniki

    • 260 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 1977 m² 15 AR POD ZABUDOWĘ | MPZP – A43MN SŁOMNIKI | 35 MIN OD KRAKOWA IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ Na sprzedaż działka budowlana nr 1400/1 o powierzchni 197...

  • Działka komercyjna
    1 / 5
    Działka komercyjna

    Szczepanowice

    • 390 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka komercyjna w centrum Szczepanowic. Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzona. Przeznaczenie produkcyjno-h...

  • Działki budowlane w Lipnej Woli w gminie Słomniki

    Lipna Wola

    • 155 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • DZIAŁKI BUDOWLANE W WĘŻEROWIE , 28KM OD KRAKOWA
    1 / 10
    DZIAŁKI BUDOWLANE W WĘŻEROWIE , 28KM OD KRAKOWA

    Wężerów

    • 169 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane, położone w Wężerowie w gminie Słomniki, przy trasie E77, 26km od Krakowa. Działki mają numery geodezyjne i powierzchnie: Działka 744/1...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 10 arów, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogro...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Małopolska

    Szczepanowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Udział 1/7 części w prawie własności nieruchomości
    1 / 3
    Udział 1/7 części w prawie własności nieruchomości

    Orłów

    • 14 zł cena
    • 22 840 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych o sygn. akt KI1L...

  • Działka budowlana Rawałowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    Działka budowlana Rawałowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Rawałowice

    • 998 000 zł cena
    • 22 406 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę położoną zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa! Nieruchomości o powierzchni od 30 do 37 ar są objęte miejscowym planem zagos...

  • Działka 50a - Budziejowice ( pow. Proszowice )
    1 / 7
    Działka 50a - Budziejowice ( pow. Proszowice )

    Budziejowice

    • 350 000 zł cena
    • 5 010 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 5010 m² (50 arów) w malowniczej wsi Budziejowice. Działka ma regularny kształt prostokąta i jest idealnie położona, z dogod...

  • 1 / 4
    Działka Łososkowice

    Łososkowice

    • 190 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni około 31 arów. Część budowlana stanowi około 24 arów, pozostałe 7 arów to tereny rolne. Kształt trapezu , dojazd drogą gminną. Prezent...

  • 1 / 4
    Działka Skrzeszowice

    Skrzeszowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno budowlana w Skrzeszowicach gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej. Media: woda, prąd i gaz w działce. Około 9 arów znajdu...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Słomniki

    • 280 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15a - szerokość 15,5mx100m, położoną w Słomnikach przy ul. Mirka - południowa strona. Działka z dostępem do wszystkich mediów tj. - woda, k...