• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rzgowem

(124)
  • Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis
    1 / 3
    Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis

    Łódź

    • 44 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje działkę nad jeziorem Czarny Bród, miejscowość Trojaczek, gmina Piotrków Kujawski, działka przylega jednym bokiem do lasu, przy działce wodociąg i energia elektryczna, zagwa...

  • Działka w Tuszynie koło Łodzi
    1 / 7
    Działka w Tuszynie koło Łodzi

    Tuszyn

    • 250 000 zł cena
    • 9 990 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 9 990 m² przylega do ul. Żeromskiego w pasie której znajduje się wodociąg, kanalizacja i sieć energetyczna. Działka rolno-leśna z możliwością przekształcenia...

  • Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim
    Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim

    Grabina

    • 18 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z nasadzeniem sosny przy drodze głównej na początku Grabiny w otoczeniu lasów i innych domków. Przy drodze wodociąg i słup energii elektrycznej. W części dalszej od drogi d...

  • Działka siedliskowa 5000m2

    Wola Kazubowa

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam urokliwa działkę siedliskową w miejscowości Wola Kazubowa o powierzchni 5000 m2. Woda i prąd w drodze. Zainteresowanych proszę o kontakt.

  • Działka budowlana 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.
    1 / 8
    Działka budowlana 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.

    Łódź

    • 952 500 zł cena
    • 1 905 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.(Nowosolna) .Działka o wym.25x76 metrów.Działka położona jest 200 metrów od centrum(rynek Nowosolna).Media:prąd,wod...

  • działka w ciekawym miejscu
    1 / 2
    działka w ciekawym miejscu

    Łódź

    • 507 000 zł cena
    • 3 381 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w spokojnym, ciekawym miejscu. Identyfikator działki: 106104_9.0040.281/10 Dojazd ulicą Kirasjerów. Media we własnym zakresie.

  • Działka Łódź Łódź-Widzew, Widzew

    Łódź » Widzew

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] ŁÓDŹ / Widzew [/i] [i]Oferta: dla Inwestora OKAZJA [/i] CENA ZA CAŁOŚĆ = PROJEKT 1 i 2 = 2 mln netto, czyli w sumie 6163 m2 powierzchni , Projekt 2 to: 31...

  • Spokojne, ciekawe miejsce
    1 / 4
    Spokojne, ciekawe miejsce

    Łódź

    • 507 000 zł cena
    • 3 381 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER CENA: 150 zł/ m2. Działka znajdują się przy ciekawym, spokojnym osiedlu Huta Jagodnica, dojazd ul. Kirasjerów. Media we własnym zakresie. Kupno działki w kilka osób, daje cen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka ROD

    Łódź

    • 87 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD wyposażona w domek 25 M2 z werandą 12 m .W domku znajduje się salonik z aneksem kuchennym i sypialnią. Jest łazienka z prysznicem i WC Woda ciepła z bojlera elektryczn...

  • 1 / 3
    Wypoczynek wśród roślinności

    Tążewy

    • 42 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o wym. 27x45m tylko dla osób kochających przyrodę. Cisza i dobry dojazd, media, droga wewnętrzna o szerokości 6m i otaczająca roślinność. Wystawiona cena podlega negocjacji...

  • 1 / 4
    Działka do przekształcenia (rekreacyjno-budowlana)

    Wola Kazubowa

    • 40 500 zł cena
    • 1 125 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 1125 m2 (27x41,7m) , media , droga wewnętrzna o szerokości 6m , rośliny leśne (samosiejki) , światłowód przy drodze asfaltowej , teren zabezpieczony bramą wj...

  • 1 / 2
    Odpoczynek na łonie natury

    Wola Kazubowa

    • 51 150 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka do zagospodarowania na cele rekreacyjne lub na inwestycje o wymiarach 27 x 57m .

  • Działka Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 7 500 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działke w centrum Łodzi z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną. Szacunkowy PUM 5000 Sprzedaż nieruchomości po uzyskaniu prawomocnego PnB. Kontakt: Linda Tw...

  • 1 / 3
    Działka na wypoczynek poza miastem

    Wola Kazubowa

    • 49 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna działka z mediami o wym. 27x38m pod zabudowę na wypoczynek wśród roślinności i świeżego powietrza wraz z ciszą. Dla zdecydowanych cena jest do negocjacji.

  • Działka Łódź ul. Rybna

    Łódź » ul. Rybna

    • 1 650 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciekawa oferta z uwagi na lokalizację DOSKONAłE MIEJSCE NA INWESTYCJE działka o powierzchni około 600 m2, zabudowana kamienicą o powierzchni 240 m2, rok budowy 1924 (3 kondy...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Łódź

    • 65 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam na sprzedaż działkę w lesie w Księżych Mlynach nie daleko Poddebic powierzchnia 400m2 ale wydaje sie wieksza to nie jest ROD Działka w lesie nie daleko kurort Jezior...

  • Sprzedam Teren inwestycyjny
    Sprzedam Teren inwestycyjny

    Bychlew

    • 85 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam serdecznie jak w tytule Sprzedam Teren Inwestycyjny o powierzchni całkowitej ponad 2 h Działka ma kształt prostokąt Działka znajduje się nie spełna 4 km od Centrum Pabi...

  • Siedlisko 2.13 h ziemi
    Siedlisko 2.13 h ziemi

    Dalków

    • 450 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam siedlisko w dalkowie z budynkiem mieszkalnym /drewniany pokryty eternitem oraz budynki gospodarczy /calosc do remontu/ dzialka waska a dluga ponad 2 km. .jest swiatl...

  • Domek z 2/ h ziemi
    Domek z 2/ h ziemi

    Dalków

    • 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam 2 h.ziemi na gruncie stoi dom drewniany i budynki gospodarcze /do remontu/ jest swiatlo woda w budynku / dzialka waska a dluga calosc 2.18h. .........pozdrawiam

  • Działka inwestycyjna 1,2 ha przy trasie w Dobroniu
    Działka inwestycyjna 1,2 ha przy trasie w Dobroniu

    Dobroń

    • 2 200 000 zł cena