• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Poznaniem

(45)
  • Dzialka z meldunkiem Sierosław
    1 / 4
    Dzialka z meldunkiem Sierosław

    Sierosław

    • 280 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dużą działkę w Sieroslawiu, dom Ok 100m. 3 pokoje, salon z kuchnią i łazienka. Dom do dokończenia, lecz nadaje się już do zamieszkania. Więcej informacji udzielę telefon...

  • Działka Gruszczyn ul. Okrężna

    Gruszczyn » ul. Okrężna

    • 398 400 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż znakomicie położoną działkę budowlaną w Gruszczynie pod Swarzędzem. Ustawna działka o powierzchni 996 m2 jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Położ...

  • Działka Swarzędz ul. Kórnicka

    Swarzędz » ul. Kórnicka

    • 229 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 727 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Swarzędzu pod Poznaniem! Jest to mała działka położona w drugiej linii zabudowy , a więc nie bezpośrednio przy ulicy...

  • Działka Tarnowo Podgórne ul. Brzeźno

    Tarnowo Podgórne

    • 550 000 zł cena
    • 3 006 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzeźno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Oferowana nieruchomość odznacza się świetn...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Luboniu

    Luboń

    • 790 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Luboniu przy ul. 3 Maja . Bardzo dobra lokalizacja 1 km do autostrady A2 , Lidl i Biedronka 2 km. 1 km do dworca PKP . W p...

  • Działka na sprzedaż, Chyby, Szamotulska

    Chyby

    • 7 800 000 zł cena
    • 12 947 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 13 działek budowlanych o łącznej powierzchni 12 947 m² w pr...

  • Ekstra działka budowlana w Murowanej Goślinie!
    1 / 12
    Ekstra działka budowlana w Murowanej Goślinie!

    Murowana Goślina

    • 570 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 120/23 z rozpoczętą już budową w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Rewelacyjnie położona, przy ul. Tęczowej - na samym końcu ulicy a zatem zapewnione maksim...

  • Działka na sprzedaż Chyby, Szamotulska 37

    Chyby

    • 7 800 000 zł cena
    • 12 947 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż Chyby, Szamotulska 37 NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 13 działek bud...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Sprzedaż, Borówiec

    Borówiec

    • 569 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM - UL. KURKOWA W BORÓWCU - TUŻ PRZY LESIE !!! ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: FILM: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url...

  • Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmi...

    Murowana Goślina

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmina Murowana Goślina). Gotowa do rozpoczęcia inwestycji jedno mieszkaniowej! NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STA...

  • BORÓWIEC DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

    Borówiec

    • 569 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

Murowana Goślina

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM - UL. KURKOW...

    Borówiec

    • 600 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Golęczewo ul. Czereśniowa

    Golęczewo » ul. Czereśniowa

    • 319 680 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w Golęczewie- komfortowy dojazd do Poznania, zarówno samochodem jak i PKP, na miejscu szkoła podstawowa, przedszkole, liczne punkty handlowe i usługowe.Oferta dotyczy dział...

  • Działka Kiekrz ul. Kierska

    Kiekrz » ul. Kierska

    • 937 800 zł cena
    • 3 126 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do kontaktu zainteresowanych zakupem dużej działki w Kiekrzu.Działka nieobjęta MPZP.W okolicy zabudowa jednorodzinna, wielorodzinna, oraz zabudowa usługowa- stąd możliwoś...

  • 1 / 4
    Działka Siekierki Wielkie blisko Poznania

    Siekierki Wielkie

    • 307 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam duża ustawna dzialke w Siekierkach Wielkich. Do działki wydane warunki zabudowy. Rozmiar Front 25m Bok 42.5m Działka znajduje się w cichej okolicy w sąsiedz...

  • Działka Kiekrz ul. Kierska

    Kiekrz » ul. Kierska

    • 360 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działek w Kiekrzu, przy ulicy KierskiejTeren pod zabudowę jednorodzinną, usytuowany przy drodze asfaltowej, bardzo dobry dojazd do S11, okolica cicha i spo...

  • Działka 800m2 Krzyszkowo ul.Okrężna obok Rokietnica blisko Poznan...

    Krzyszkowo

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 800m2 położoną w Krzyszkowie przy ul. Okrężnej. Działka w linii zabudowy jednorodzinnej numer 236/2 W ulicy Okrężnej sieć wodociągowa, gaz...

  • Działka Kiekrz ul. Jodłowa

    Kiekrz » ul. Jodłowa

    • 217 350 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki w KiekrzuMalownicza miejscowość położona bezpośrednio przy północnej granicy Poznania. Ogromnym atutem Kiekrza jest fantastyczne jezioro od lat skupiają...

  • Działka budowlana na sprzedaż Palędzie, gmina Dopiewo, powiat poz...

    Palędzie

    • 966 000 zł cena
    • 1 932 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Palędzie, ul. Spokojna / Cicha, na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1932 m2: 1) Działka nr 163/4 o powierzchni 1033 m2 Cena: 540 zł/m2 2) Działka nr 163...