działka na sprzedaż
31 mar 2023

Działka Siekierki Wielkie blisko Poznania

woj. Wielkopolskie pow. poznański gm. poznański
Odświeżone 3 lata temu, Piątek, 31 marzec 2023 13:45
307 000 zł 1 068 m2
307 000 zł 1 068 m2 288 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 068 m2
Cena za metr 288 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K26365010

Opis

Sprzedam duża ustawna dzialke w Siekierkach Wielkich.

Do działki wydane warunki zabudowy.

Rozmiar

Front 25m

Bok 42.5m

Działka znajduje się w cichej okolicy w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych przy ulicy Kalinowej.

Prąd doprowadzony do działki, woda w drodze.

Przez działkę nie przebiega żadna linia napięcia.

W pobliżu działki znajdują się m.in. przedszkole w budowie Pozytywka(200m) , szkoła(400m), żłobek, piekarnia, apteka, markety Dino , Polska Chata.

Najbliższy dworzec stacja Paczkowo około 2km.

Świetna infrastruktura drogowa w pobliżu A2, S5 i 92

Dojazd do Malty 15 min.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Możliwa negocjacja.
  • Data aktualizacji: 2023-03-31
  • ID ogłoszenia: K26365010
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Siekierki Wielkie, cena: od 260 950 do 353 050 zł, powierzchnia: od 908 do 1229 m2
J
Jarek osoba prywatna
Zadzwoń

Jarek osoba prywatna

Tel: 739... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość