• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Komorniki

(5)
  • Działka 2500 m2 Komorniki I MPZP I Do podziału
    1 / 8
    Działka 2500 m2 Komorniki I MPZP I Do podziału

    Komorniki

    • 999 999 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 2500 m² - Komorniki przy południowej granicy Poznania | możliwość podziału - 2 działki budowlane: nr ewid. 70/10 i 70/11 - Łączna powierzchnia: 2500 m² - Wymiary...

  • Działka inwestycyjna Komorniki, Słoneczna
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Komorniki, Słoneczna

    Komorniki

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 923 m2 powierzchnia
    • 372 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka , zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kapitalnej nieruchomości gruntowej. Działka położona w Komornikach, gmina Komorniki na obszarze przeznaczonym po...

  • Działka 20x37 pod dom – Komorniki
    1 / 5
    Działka 20x37 pod dom – Komorniki

    Komorniki

    • 249 900 zł cena
    • 744 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Komorniki, gmina Kleszczewo – działka nr 164. Nieruchomość o wymiarach 20 x 37 m (front 20 m) ma regularny, prosto...

  • Atrakcyjna działka budowlana ze stawem
    1 / 8
    Atrakcyjna działka budowlana ze stawem

    Komorniki

    • 1 500 000 zł cena
    • 6 495 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Rosnowie pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną , nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Rosnowo , gm. K...

  • Sprzedam duży grunt pod inwestycję położony w Rosnowie
    Sprzedam duży grunt pod inwestycję położony w Rosnowie

    Komorniki

    • 2 605 000 zł cena
    • 20 845 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam duży grunt pod inwestycję położony w Rosnowie Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 20.845 m2 , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Ro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana na sprzedaż Palędzie, gmina Dopiewo, powiat poz...

    Palędzie

    • 966 000 zł cena
    • 1 932 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Palędzie, ul. Spokojna / Cicha, na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1932 m2: 1) Działka nr 163/4 o powierzchni 1033 m2 Cena: 540 zł/m2 2) Działka nr 163...

  • Działka Kiekrz ul. Jodłowa

    Kiekrz » ul. Jodłowa

    • 217 350 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki w KiekrzuMalownicza miejscowość położona bezpośrednio przy północnej granicy Poznania. Ogromnym atutem Kiekrza jest fantastyczne jezioro od lat skupiają...

  • Działka Kiekrz ul. Kierska

    Kiekrz » ul. Kierska

    • 360 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działek w Kiekrzu, przy ulicy KierskiejTeren pod zabudowę jednorodzinną, usytuowany przy drodze asfaltowej, bardzo dobry dojazd do S11, okolica cicha i spo...

  • Działka Kiekrz ul. Kierska

    Kiekrz » ul. Kierska

    • 937 800 zł cena
    • 3 126 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do kontaktu zainteresowanych zakupem dużej działki w Kiekrzu.Działka nieobjęta MPZP.W okolicy zabudowa jednorodzinna, wielorodzinna, oraz zabudowa usługowa- stąd możliwoś...

  • Działka inna pod dzierżawę
    Działka inna pod dzierżawę

    Lusowo » ul. Działka

    • 4 500 000 zł cena
    • 27 864 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Lusowo k/Poznania. Polecam na sprzedaż nieruchomość przeznaczoną pod inwestycję dla dewelopera. Bardzo dobra lokalizacja, 1 km do jeziora w Lusowie, w okolicy nowo powstające domy....

  • NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM - UL. KURKOW...

    Borówiec

    • 600 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM - UL. KURKOWA W BORÓWCU - TUŻ PRZY LESIE !!! ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: FILM: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROST...

    Sierniki

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | 1000m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOGODNA LOKALIZACJA Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • BORÓWIEC DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

    Borówiec

    • 569 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam Działkę Budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam Działkę Budowlaną

    Mirosławki

    • 480 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W po...

  • Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 10
    Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy

    Lusówko

    • 534 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko, gm. Tarno...

  • Działka Sprzedaż, Borówiec

    Borówiec

    • 569 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Promocyjna cena!!! Duża działka budowlana pod Poznaniem
    1 / 10
    Promocyjna cena!!! Duża działka budowlana pod Poznaniem

    Lusówko

    • 535 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Promocyjna cena!!! Atrakcyjna działka budowlana w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko,...

  • Działka na sprzedaż Chyby, Szamotulska 37

    Chyby

    • 7 800 000 zł cena
    • 12 947 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż Chyby, Szamotulska 37 NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 13 działek bud...

  • Działka na sprzedaż, Chyby, Szamotulska

    Chyby

    • 7 800 000 zł cena
    • 12 947 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 13 działek budowlanych o łącznej powierzchni 12 947 m² w pr...

Sierniki

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Strykowo ul. Strykowo

    Strykowo

    • 399 000 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy rewelacyjnie położoną działkę budowlaną blisko jeziora w miejscowości Strykowo (gmina Stęszew). Ustawna działka w kształcie równoległoboku (zbliżonego do prost...

  • Nietuzinkowa działka budowlana pod Poznaniem
    1 / 2
    Nietuzinkowa działka budowlana pod Poznaniem

    Rosnowo

    • 1 499 999 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Ceradz Dolny

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Ceradzu Dolnym przy lesie prąd woda gaz w drodze 20km od Poznania 3km od jeziora w Niepruszewie 7km od autostrady posiadam działki 1000m2 i 1500m2 oraz...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 3 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA O ZAMIARZE SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI W MIEJSCOWOŚCI DĄBROWA Na podstawie § 1 i § 3 Regulaminu sprzedaży oraz w związku z prowadzonym postępowaniem upa...

  • Działka inwestycyjna Chomęcice gm. Komorniki, Południowa
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Chomęcice gm. Komorniki, Południowa

    Chomęcice

    • 677 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniowo- usługową, przy ul. Południowej w Chomęcicach, gmina Komorniki, powiat poznański.  Działka częścio...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy.Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego.W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (Pęc...

  • Działka inwestycyjna 9521m²–Napachanie blisko S11
    1 / 16
    Działka inwestycyjna 9521m²–Napachanie blisko S11

    Napachanie

    • 2 990 000 zł cena
    • 9 521 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9521 m², położone w miejscowości Napachanie , przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowa...

  • Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka
    1 / 14
    Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka

    Strykowo

    • 345 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o całorocznym domu letniskowym? To tutaj właśnie możesz wybudować swój dom marzeń! Idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych rodzin jak i osób w kwiecie wieku szukają...

  • Sprzedam Działke
    1 / 5
    Sprzedam Działke

    Mirosławki

    • 470 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W pobl...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Krosinko

    Krosinko

    • 547 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ GMINY MOSINA OGŁASZA KOLEJNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY MOSINA, POŁOŻONEJ W KROSINKU PRZY UL....

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Dymaczewo Nowe

    Dymaczewo Nowe

    • 38 800 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. całkowitej 304 m2 (nr działki 27/87) położoną w...

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Radzewice

    • 235 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana ul. Konwaliowa w Radzewicach. W sąsiedztwie nowo wybudowane domy o nowoczesnej architekturze. Działk położona z dala od zgiełku, na terenach wyjątkowo urok...

  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8
    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...