• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Jasłem

(172)
  • 1 / 2
    Libusza, działka budowlana 18 a, 1153S/2025

    Libusza

    • 79 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Libusza o powierzchni ok. 18 a. Działka w kształcie prostokąta, położona w terenie oznaczonym w MPZP symbolem MNU - tere...

  • Działka na sprzedaz
    1 / 2
    Działka na sprzedaz

    Gliniczek

    • 77 500 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaz o powierzchni 31 arów pod zabudowe położona w Gliniczku w powiecie Jasielskim gmina Tarnowiec.Dzialka jest na wzniesieniu lekko więc to teren nie zalewowy. Moż...

  • Malownicza działka siedliskowa 13.700m2

    Zimna Woda

    • 479 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów.Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6 .Na działce znajduje się staw o w...

  • Działka rolna 0,2257 ha widokowa Pstrągówka
    1 / 7
    Działka rolna 0,2257 ha widokowa Pstrągówka

    Pstrągówka

    • 31 000 zł cena
    • 2 257 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w miejscowości Pstrągówka gmina Wiśniowa o pow. 2257m2. Grunt rolny w całości RIVa. Dojazd drogą o nawierzchni polnej (udział w drodze) około 400m od głównej drogi as...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Poręby

    Jedlicze

    • 3 300 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 454 Poręby – konkurs ofert, syndyk masy upadłości  SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej nieprowadzącej dział...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Bierówka

    • 100 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę w miejscowości Bierówka. Spokojna okolica, blisko do miasta. Cena 100000zł do negocjacji. Numer działki 680. Więcej informacji tel:[tel]

  • Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313
    1 / 5
    Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313

    Pagorzyna

    • 135 000 zł cena
    • 4 867 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana oznaczona numerem ewidencyjnym: 642/11 o powierzchni: 0,4867 ha (4867 m.kw.) stanowiąca (klaso-użytki: RIVb), która zgodn...

  • Działka Błażkowa

    Błażkowa

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI Z WZ, PRZY LESIE, Z WIDOKIEM NA GÓRĘ LIWOCZ!!! Do sprzedaży oferuję 5 działek zlokalizowanych na Podkarpaciu, w urokliwej miejscowości BŁAŻKOWA , gmina Brzyska, po...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Brzezówka gm. Hyżne
    1 / 7
    Działka Brzezówka gm. Hyżne

    Brzezówka

    • 445 500 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8100m2 w miejscowości Brzezówka gmina Hyżne. Prezentowana działka ma kształt prostokąta o wymiarach front: 32m, długość: 260m i posiada dostęp do...

  • Działka Strzeszyn

    Strzeszyn

    • 10 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA Z DALA OD ZABUDOWAŃ, PRZY LESIE!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości STRZESZYN , gmina Biecz , powiat gorlicki o powierzchni 10 ,30 ara Dzi...

  • Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar
    1 / 12
    Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar

    Glinik Średni

    • 79 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam śliczną widokową działkę budowlaną w Gliniku Średnim koło Frysztaku.Parcela ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Gminnej na posesję. Warunki zabudowy są bezterminowo. K...

  • Działka Wójtowa

    Wójtowa

    • 19 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WIDOKOWA DZIAŁKA IDEALNA NA REKREACJĘ!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w malowniczej miejscowości WÓJTOWA , gmina Lipinki , powiat gorlicki o powierzchni 8,43 ara...

  • Działka Wójtowa

    Wójtowa

    • 49 000 zł cena
    • 2 206 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNYM MIEJSCU Z ŁADNYM WIDOKIEM!!! Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę położoną w urokliwej miejscowości WÓJTOWA , gmina Lipinki , powiat gorlicki o powie...

  • Marzysz o domu blisko Krosna?
    1 / 5
    Marzysz o domu blisko Krosna?

    Świerzowa Polska

    • 89 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 9,61 ara, zlokalizowanej tuż przy granicy Krosna, w miejscowości Świerzow...

  • Na sprzedaż działka rolno-leśna - Harklowa

    Harklowa

    • 10 000 zł cena
    • 3 086 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę rolno-leśną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o łącznej powierzchni 0,3086 ha - 3086 m2. Poniżej szczegóły i klasa gruntów działka nr 93...

  • Sprzedam działki rolne z potencjałem na warunki zabudowy - Harklo...

    Harklowa

    • 70 000 zł cena
    • 4 393 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o łącznej powierzchni 0,4393 ha - 4393 m2. Poniżej szczegóły i klasa gruntów działka nr 894 - 18...

  • na sprzedaż działka rolna Harklowa

    Harklowa

    • 35 000 zł cena
    • 3 332 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o powierzchni 0,3332 ha - klasa gruntów - RV 0,2551, LsVI 0,0781 Działka nr 959 na załączonym wy...

  • Działka Lipinki

    Lipinki

    • 199 000 zł cena
    • 5 056 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    PRZESTRONNA DZIAŁKA W LIPINKACH!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości LIPINKI, gmina LIPINKI, powiat gorlicki o powierzchni 50,56 arów Przestronna ni...

  • Działka inwestycyjna - wysoki i szybki zysk

    Tarnowiec

    • 1 890 000 zł cena
    • 35 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Super okazja dla inwestora!Grunty z nasadzeniem jodłą kaukaską, która jest najczęściej wybieranym drzewkiem bożonarodzeniowym.Nasadzenia kilkuletnie z możliwością rozpoczęcia wycin...

  • Malownicza działka siedliskowa 13.700m2

    Zimna Woda

    • 479 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa