• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Jasło

(19)
  • Działka Jasło

    Jasło

    • 59 900 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa ul. Graniczna, Jasło! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej działki o łącznej powierzchni 33 ar, zlokalizowanej przy ul. Granicznej w...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 129 900 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa oferta inwestycyjna - działka budowlana przy ul. Jagodowej w Jaśle Mamy przyjemność przedstawić Państwu niepowtarzalną okazję nabycia działki budowlanej o optymalnej...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 000 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Kaczorowy. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni szacowanej na ok. 12,69 a...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA UL. NADBRZEŻNA JASŁO- 8,30 AR! Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej części miasta Jasło, przy ul. Nadbrzeżnej. Nieruchomość znajduje się w sp...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 109 900 zł cena
    • 1 455 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną z możliwością zagospodarowania inwestycyjnego położoną w Jaśle, obręb Wądoły. Prezentowana parcela o kształci...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 74 900 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Jasło, ul. Nadbrzeżna 817 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 817 m , położona w malowniczej części Jasła, przy ul. Nadbrze...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 69 900 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwie foremne i atrakcyjne parcele budowlane położone w Jaśle, obręb Wądoły, ul. Lawendowa. Prezentowane parcele o kształcie zbliżonym do p...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 331 500 zł cena
    • 3 905 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość budowlaną o potencjale inwestycyjnym położoną w Jaśle, obręb 10 Sobniów, ul. Św. Faustyny Kowalskiej. [i]Główne atuty nier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,4ara, zlokalizowaną przy ulicy Środkowej w Jaśle, w obrębie Sobniów I. Charakterystyka Działki: Działka c...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 149 000 zł cena
    • 2 282 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W JAŚLE UL. RZEMIEŚLNICZA! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Rzemieślniczej. Nieruchomość o powierzchni 0,2282...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż kompleks działek budowlanych przyległych do osiedla nowych domów jednorodzinnych na obrzeżach miasta Jasła, ul. Mała. Pię...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 105 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna Działka o Łącznej Powierzchni 8,26 ha w Jaśle Prezentujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną, składającą się z dwóch połączonych parceli o łącznej...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 159 900 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I GARAŻEM ul. Wodna w Jaśle! Idealna pod budowę domu lub inwestycję pełne uzbrojenie, świetna lokalizacja, gotowe przyłącza! Z...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 900 zł cena
    • 1 895 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach 24...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 599 900 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Jaśle, obręb Zachód, ul. Tischnera. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przyległych do siebie parceli o kszt...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 144 900 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz naprawdę spokojnej okolicy pod Jasłem na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie okazję! Oferujemy na sprzedaż widokową parcelę budowlaną położoną w Jaśle, Obr. Sobniów I...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 280 000 zł cena
    • 7 005 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość z potencjałem budowlanym położoną w Jaśle, obręb Żółków. Prezentowana nieruchomość składa się z trzech działek w kształ...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 119 900 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Lwowskiej. Parcela jest działką budowlaną o powierzchni szacowanej na ok. 23 ar, z bezpo...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 990 900 zł cena
    • 8 023 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z możliwością wielokierunkowego zagospodarowania inwestycyjnego położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kowalowy

    Kowalowy

    • 89 900 zł cena
    • 1 961 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Kowalowy, gmina wiejska Jasło. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o nieregularn...

  • Działka Brzyście

    Brzyście

    • 45 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową obejmującą dwie działki o łącznej powierzchni szacowanej na ok. 24 ary położone podmiejskiej miejscowości Brzyście. P...

  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Działka Kowalowy

    Kowalowy

    • 139 900 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI KOWALOWY- SPOKOJNA OKOLICA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kowalowy , w bezpośrednim sąsied...

  • Działka Gorajowice

    Gorajowice

    • 199 900 zł cena
    • 2 012 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na Jasło Gorajowice, 20,12 ar -Idealna pod dom marzeń! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, z pięknym widokiem i szybki...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 557 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY ATRAKCYJNA LOKALIZACJA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w prestiżowo postr...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 99 900 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Niegłowice, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, oto...

  • Działka Żółków

    Żółków

    • 94 900 zł cena
    • 2 945 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż foremna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Żółkowie, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, otoczona...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 129 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka pod budowę domu Trzcinica! Spokojna okolica, blisko natury - idealna pod budowę wymarzonego domu. Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o własny...