• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(150)
  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 219 000 zł cena
    • 2 679 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 679m2 - terenu budowlanego ok. 2 000 m2, 670m -...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 259 000 zł cena
    • 2 762 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 762m2 - terenu budowlanego ok. 2 700 m2, 62m -...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 489 000 zł cena
    • 5 631 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Ofertę Trzech Działek Budowlanych graniczących z sobą - położone w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzch...

  • Sprzedam ogród działkowy Gliwice
    Sprzedam ogród działkowy Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogród działkowy im. 1-go Maja w Gliwicach przy Osiedlu Sikornik (ul. Rybnicka). Wielkość ogrodu to 400 m2.

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 133 000 zł cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 137 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 139 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys
    Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys

    Mikołów

    • 580 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mikołów ok.ul. Podleskiej działka budowlana 900 m2. Okolica domów jednorodzinnych nowo wybudowanych. Dojazd z drogi asfaltowej drogą utwardzoną przejętą przez miasto w celu zrobie...

  • Ogródki -Sprzedam działkę z murowaną altaną
    Ogródki -Sprzedam działkę z murowaną altaną

    Gliwice

    • 30 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy 290m2 z wymurowaną altaną z tarasem i domurowanym piecem do grillowania. Przygotowany obudowany wykop pod ubikację. Działka z doprowadzoną wodą i ele...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka komercyjna w Pruchnej
    działka komercyjna w Pruchnej

    Pruchna

    • 800 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    sprzedam działkę komercyjną w Pruchnej bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Pawłowice -Cieszyn, blisko ronda, pow. 5270m2, pełne uzbrojenie, legalny zjazd z pasem wyłączenia i le...

  • K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2
    K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2

    Zarzecze

    • 2 550 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania 1.5ha gruntu budowlanego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe i usługowe w Katowicach Zarzeczu.Media w drodze.Wjazd z drogi publicznej asfaltowej. Zapraszam...

  • 1 / 4
    Działka Frelichów

    Frelichów

    • 179 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana - Chybie, 1500 m² Idealna lokalizacja blisko jeziora, w otoczeniu natury i z pełnym dostępem do mediów! Na sprzedaż atrakcy...

  • 1 / 4
    Działka Zaborze

    Zaborze

    • 120 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1177 m W ZABORZU - IDEALNA LOKALIZACJA, PŁASKI TEREN, UZBROJENIE! Cena netto. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnego 86m i 60m. Oszczędzasz cz...

  • 1 / 4
    Działka Chybie

    Chybie

    • 105 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana w Chybiu przy ulicy Leśnej o powierzchni 900m2. Działka bardzo słoneczna, w okolicy dużo zieleni i atrakcyjnych terenów rek...

  • Działka Mnich

    Mnich

    • 75 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana 1064 m² - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)
    1 / 4
    Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)

    Międzyrzecze

    • 202 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie prywatne od właściciela. Bez pośredników. Sprzedam ładną, płaską, działkę budowlaną, 1502 m2, położoną w Międzyrzeczu, gmina Bojszowy, koło Tychów (Tychy). Działka jest...

  • Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.
    1 / 10
    Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.

    Mnich

    • 79 900 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana, Chybie-Mnich. W MPZP symbol MN, powierzchnia 916 m2 . Teren płaski, dostępne media: woda, en. elektryczna, gaz. Oferta tylko w naszym biurze, serdecznie...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Chybie

    • 35 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w gminie CHYBIE przy ul. DWORCOWEJ ,uzbrojenie w granicy , mozna zobaczyć w planie przestrzennym gminy Chybie pod nr.63/4 , przeznaczona pod MN , lub działalność nieuciązl...

  • Działka przy głównej drodze.
    1 / 4
    Działka przy głównej drodze.

    Pruchna

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro REZERWACJA 1.Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagro...

  • Działka Zaborze ul. Darwina

    Zaborze » ul. Darwina

    • 99 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1093 m - Oferta wyłączna Opoka Nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m, położoną w spokojnej, wiejskiej okolicy. Nier...

  • Działka Bąków

    Bąków

    • 3 800 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo- mieszkaniowa. Cała działka jest objęta miejscowym planem. Działka posiada dwa zjazdy z DK81 (wymagają jednak odświeżenia). Część usługowa zajmuje ok. 2,3...

  • Właściciel, Sprzedam działkę w Skrzyszowie rolno-bud
    1 / 4
    Właściciel, Sprzedam działkę w Skrzyszowie rolno-bud

    Skrzyszów

    • 115 000 zł cena
    • 5 045 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w cichym miejscu, w granicy płynie niewielki strumyk z pitną wodą, dojazd asfalt, częściowo ogrodzona.

  • Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2
    1 / 2
    Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2

    Mnich

    • 169 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z części budowlanej ok.900 m2 i części rolnej ok.4200 m2. Sprzedaż tylko obu na raz w cenie 169000 zł Mnich, Gmina Chybie, powiat cieszyński. Możliwe p...

  • Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana
    1 / 11
    Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana

    Zaborze

    • 105 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Chybie - Zaborze, przy ul. Czereśniowej, w województwie Śląsk...

  • Działka przy drodze Cieszyn - Katowice
    1 / 4
    Działka przy drodze Cieszyn - Katowice

    Pruchna

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Nietypowa oferta sprzedaży działki przy jednej z głównych dróg Cieszyn - Katowice . Mie...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 215 000 zł cena
    • 2 766 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działek o numerach B nr 283/247 i C nr 283/248 Powierzchnia działek: ok 2766 m2 Powierzchnia działki B ok 1384 m2, a działki...

  • Działka budowlana Czyżowice gm. Gorzyce
    1 / 12
    Działka budowlana Czyżowice gm. Gorzyce

    Czyżowice

    • 143 000 zł cena
    • 1 103 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1103 m2 zlokalizowaną w Czyżowicach przy ul. Bełsznickiej. Lokalizacja w cichej, kameralnej części miejscowości w sąsiedztwie "Szwajcar...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 155 000 zł cena
    • 1 983 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze E nr 283/250 o wymiarach ok. 32X57 Powierzchnia działki ok 1983 m2 Cena 155 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 129 370 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze F nr 283/251 o wymiarach ok. 28X56 Powierzchnia działki ok 1522 m2 Cena 129 370 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze C nr 283/248 o wymiarach ok. 24X56 Powierzchnia działki ok 1382 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący +48 [tel] Oferta dotyczy działki o numerze B nr 283/247 o wymiarach ok. 24X57 Powierzchnia działki ok 1384 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7...

  • Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego
    1 / 10
    Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Działka nr 746 – Zarzecze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1720 ha, położona w miejscowości Zarzecze, bezpośrednio przy asfa...

  • Działka budowlana Skrzyszów gm. Godów
    1 / 10
    Działka budowlana Skrzyszów gm. Godów

    Skrzyszów

    • 315 000 zł cena
    • 3 498 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w Skrzyszowie przy ul. Partyzantów z widokiem w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość posiada pow...

  • Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 100 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam działki budowlane w Czyżowicach , ul. Graniczna. Cena : 100 zł / m2. Działka nr : 1201/113 – 889 m2 1202/113 – 761 m2 1203/113 – 762 m2 1204/113 –...

  • Działka budowlana 942 m. Bluszczów
    Działka budowlana 942 m. Bluszczów

    Bluszczów

    • 115 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bluszczowie przy drodze asfaltowej, dojazd tylko do kilku posesji ,mało ruchliwa ,spokojna okolica. Prąd,woda i kanalizacja w granicy działki , do teg...

  • Działka Gołkowice ul. Podlaska

    Gołkowice » ul. Podlaska

    • 219 999 zł cena
    • 2 913 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2913 m², położoną w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz otwartych terenów zielonych. To...

  • 1 / 2
    Działka, 9 919 m², Godów

    Godów

    • 173 481 zł cena
    • 9 919 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 26.03.2026 roku GL1G/GU/191/2026 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Działka Godów ul.

    Godów

    • 1 100 000 zł cena
    • 4 992 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 4992 m², położoną w wyjątkowo strategicznym punkcie Godowa. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrz...

  • Przetarg - rejon ul. Uzdrowiskowej i Robotniczej

    Goczałkowice-Zdrój » ul. Robotnicza

    • 9 900 000 zł cena
    • 51 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PR-GK.6840.0006.2025OGŁOSZENIE O PRZETARGU Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrójogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonychw Goczałkowicach-Zdr...