• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(150)
  • Nowe

    Działka Stanica

    Stanica

    • 450 000 zł cena
    • 2 710 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2710 metrów kwadratowych. Na działce znajdują się budynki nadające się do wyburzenia. [/i] Działka znajduje się w miejscowoś...

  • Działka Gliwice
    1 / 4
    Działka Gliwice

    Gliwice

    • 180 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 8100m2 w Gliwicach, dzielnica Brzezinka. Działka jest w przybliżeniu w kształcie prostokąta, płaska, dobrze widoczna. W MPZP działka oznaczona jest symbolem 6U Dla terenów...

  • Działka łaziska górne

    Łaziska Górne

    • 4 264 000 zł cena
    • 33 362 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Miasta Łaziska Górne ogłaszaPierwszy publiczny nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowej oznaczonej numerem 5440/60...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Rybnik

    Rybnik

    • 52 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.09.2025 roku GL1G/GU/727/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Rybnik

    Rybnik

    • 150 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Nieruchomość - Żory

    Żory

    • 190 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 08.12.2025 roku GL1G/GU/840/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Działka Żory ul. Franciszka Smusza

    Żory » ul. Franciszka

    • 279 000 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 989 m², położoną w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Żor. To niepowtarzalna okazja, by zainwestować w miejsce, gdzie nowocz...

  • Działka Gaszowice ul. Rydułtowska

    Gaszowice » ul. Rydułtowska

    • 299 999 zł cena
    • 2 521 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2521 m², położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - w centrum Gaszowic, a zarazem w spokojnym, kameralnym otoczeniu zabudowy jednoro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Jankowice ul.

    Jankowice

    • 105 900 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Jankowicach Rybnickich, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o powierzc...

  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 430 000 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną okazję inwestycyjną - doskonale ukształtowaną, prostokątną działkę w spokojnej lokalizacji Książenic. To idealne miejsce dla osób poszuku...

  • Działka Żory ul. Harcerzy Buchalików

    Żory » ul. Harcerzy Buchalików

    • 424 999 zł cena
    • 1 573 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Żorach, w dzielnicy Rowień, przy ul. Harcerzy Buchalików.To miejsce łączy spokój kameralnej zabudowy z bardzo dobry...

  • Działka Rybnik ul. Włościańska

    Rybnik » ul. Włościańska

    • 295 000 zł cena
    • 1 348 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m² w malowniczej części Kłokocina, w cenie 330 000 zł. To wyjątkowa okazja dla osób, które myślą o własnym domu i chcą zamieszkać w...

  • Działka Żory ul. Tęczowa

    Żory » ul. Tęczowa

    • 975 000 zł cena
    • 2 436 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m², oferowana w cenie 975 000 z...

  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 215 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, malowniczej lokalizacji, z dala od miejskiego huku? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie!Prezentujemy niepowtarzalną działkę budowlan...

  • Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki
    Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki

    Orzesze

    • 164 000 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczorem wychodzisz na spacer obserwować malowniczy zachód słońca nad wodą - ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, k...

  • Działka Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 225 000 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ustawną ,dużą działkę budowalną z możliwością podziału położoną w Rydułtowach przy ul. Szczerbickiej o powierzchni 3003 mkw. Działka znajduje się w świetnej lokaliza...

  • Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik
    1 / 10
    Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik

    Rybnik

    • 329 900 zł cena
    • 3 979 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Z...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Gliwice

    • 26 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z stud...

  • Działka Połomia Granice ul. Podgórna

    Połomia » ul. Podgórna

    • 690 000 zł cena
    • 9 072 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9072 m² położona w miejscowości Połomia (gmina Mszana), w spokojnej i zielonej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną. Nieruchomoś...

  • 1 / 3
    Działka Ornontowice ul. Kolejowa

    Ornontowice » ul. Kolejowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m², zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy.Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących budo...