• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Stary Drzewicz

(2)
  • Działka usługowo-przemysłowa

    Stary Drzewicz

    • 2 835 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka INWESTYCYJNA w pobliżu autostrady A2. Działka usługowo-przemysłowa z nieuciążliwą działalnością. Wjazd na autostradę znajduje się ok 1 km "Węzeł Wiskitki" Dojazd asfalt...

  • Inwestycyjny teren blisko autostrady

    Stary Drzewicz

    • 9 660 000 zł cena
    • 92 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Teresin-Gaj

    Gaj

    • 5 584 920 zł cena
    • 46 541 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Doskonała nieruchomość pod planem zagospodarowania 50km od Warszawy i 12km od Sochaczewa przeznaczona pod Logistykę , Przemysł , Usług i ...... Działki znajdują się bezpośred...

  • 1 / 2
    Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 4 200 000 zł cena
    • 28 900 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka inwestycyjna w sąsiedztwie Trasy Poznańskiej/ 150m od trasy/ zlokalizowana w miejscowości Bieniewo Parcela około 35 km od Warszawy. Działka odrolniona LINK DO...

  • Działka Sochaczew ul. Batalionów Chłopskich

    Sochaczew » ul. Batalionów Chłopskich

    • 105 900 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę w Sochaczewie - Rozlazłów , działka nr 91/25 dokładny link do lokalizacji poniżej. Z przedstawianej działki łatwo dojechać do najważniejszych miejsc w...

  • Działka Stary Dębsk ul.

    Stary Dębsk

    • 760 500 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej o powierzchni 1,17 ha położonej w miejscowości Stary Dębsk w gminie Nowa Sucha, nr działki 214/1 przy drodze krajowej nr 92....

  • Wręcza , Olszówka

    Olszówka

    • 899 000 zł cena
    • 26 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Kompleks 7 działek budowlanych zajęte dłużnikom ,spółce Wave Inn ,dawniej Condo Ville Blisko Suntago , około 20 km. od CPK Licytacja w kancelarii komorniczej Adama Derdy ,Żyrardó...

  • Sprzedam grunt pod farmę fotowoltaiczną. Powiat Żyrardowski
    1 / 3
    Sprzedam grunt pod farmę fotowoltaiczną. Powiat Żyrardowski

    Puszcza Mariańska

    • 2 255 480 zł cena
    • 112 774 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam teren o pow. 112.774 mkw pod inwestycję. Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Położona w województwie mazowieckim, w powiecie Żyrardowskim, Puszcza Mariańska. . Uzbrojeni...

  • Mszczonów usługowo - przemysłowa idealna dla inwestora
    1 / 4
    Mszczonów usługowo - przemysłowa idealna dla inwestora

    Mszczonów

    • 682 700 zł cena
    • 6 263 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    POLECAMY do sprzedania działkę we Mszczonowie przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny usług i przemysłu ( budynki usługowe, produkcyjne, magazy...

  • Działka inwestycyjna Kozerki gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kozerki gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kozerki

    • 2 800 000 zł cena
    • 12 794 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest budowlano - inwestycyjna działka o powierzchni 12794m2 w miejscowości Kozerki w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość znajduję się przy samej obwodn...

  • 1 / 3
    Działka Teresin ul.

    Teresin

    • 338 250 zł cena
    • 1 353 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka położona w gminie Teresin, obręb Teresin Gaj.Na sprzedaż działka o numerze 1/14. Powierzchnia wynosi 1353 m2.Wymiary: 36 m x 33 mCena: 250 zł/m2Dojazd do działk...

  • Działka Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 480 000 zł cena
    • 4 432 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kuznocin, w gminie Sochaczew o powierzchni 4432 m2 w kształcie prostokąta.Działka posiada dostęp do prądu i wody. Położona jest bezpośredn...

  • Oferta dla inwestorów duża powierzchnia

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna położona w Grodzisku Maz o powierzchni 10800 m. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 78 m,a długości 164 m. W bliskim sąsiedztwie budynki jednoro...

  • Działka usługowa, MPZP dopuszcza usługi różne

    Radziejowice-Parcel

    • 1 250 000 zł cena
    • 7 793 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Najatrakcyjniejsza oferta w okolicy!Działka inwestycyjna, MPZP dopuszcza działalność usług różnych ( AU14), 70% zabudowy!!!!Szerokość działki od ulicy 100 m Składa się ona z dwóch...

  • Doskonała lokalizacja, duży współcz. zabud. MPZP!

    Kłudno Stare

    • 2 300 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna w Kłudnie Starym przy węźle autostradowym Grodzisk (miejscowość Tłuste). Jedyna taka w okolicy - kształtna działka średniej wielkości z dostępem d...

  • Rewelacyjna działka dla poważnego inwestora

    Żuków

    • 864 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka rolna o powierzchni 29.300 m2.Działka położona w miejscowości Żuków gmina grodzisk Mazowiecki. Ziemia rolna położona przy drodze utwardzonej.Bardzo dobra loka...

  • Działka pod inwestycje przylegająca do Trasy Kat.

    Słubica A

    • 1 479 000 zł cena
    • 17 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod inwestycje przylegająca do trasy katowickiej położona w miejscowości Słubica A gmina Żabia Wola. Teren może być wykorzystany pod logistykę, motel lub stacja benzynową....

  • Działka Chrzanów duży

    Chrzanów Duży

    • 12 025 200 zł cena
    • 10 021 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna nieopodal Grodziska Mazowieckiego i autostrady A2 z północnej obwodnicy Grodziska Maz.Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajdu...

  • Usług-Mieszkan SuPER lokalizacja MpZP 10UM 15MU

    Błonie » ul. Powstańców

    • 5 942 000 zł cena
    • 21 220 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa Oferta - Działka Budowlana na Sprzedaż!Gdzie:Błonie, ul. Powstańców (tzw. "trasa Poznańska"), powiat warszawski-zachodni.Powierzchnia:DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 21 2...

  • Sprzedam teren produkcyjno-usługowy
    Sprzedam teren produkcyjno-usługowy

    Kożuszki-Parcel

    • 1 664 210 zł cena
    • 17 518 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 17518 m2 w miejscowości Kożuszki Parcel gm. Sochaczew. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania jest to teren produkcyjno-usługowy....

  • Działka Walentów ul.

    Walentów

    • 329 670 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciu działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Walentów, w gminie Leszno. To idealne miejsce dla osób pos...

  • Działka inwestycyjna Teresin,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Teresin,

    Teresin

    • 15 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 790 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA OFERTA: 22.03.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W pełni przygotowany do inwestycji grunt komercyjny pod budowę magazynu, fabryki lub innych usług na sprzedaż;...

  • Działka inwestycyjna Puszcza Mariańska
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Puszcza Mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 660 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 6000 m 2 bezpośrednio przylegająca do drogi asfaltowej o wymiarach 85 m na 77 m. Według miejscowego planu zagospodarowania przestr...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Chlebnia

    • 1 300 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam 2 działki w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy.

  • Działka inwestycyjna Bolimów
    Działka inwestycyjna Bolimów

    Bolimów

    • 900 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren komercyjny o powierzchni 9806 m2 i w ładnym kształcie, położony blisko zjazdu z autostrady A2 w Gminie Bolimów. Ziemia V i VI klasy. Na działce stoją zabudowania mieszkalne,...

  • Działka inwestycyjna Grodzisk Mazowiecki
    Działka inwestycyjna Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 480 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka przemysłowa o pow. 28000m2 usytuowana w okolicy Grodziska Mazowieckiego . Media :woda miejska, gaz, energia przy działce. Wymiary 78x348. Cena:4480000złotych Numer oferty:...

  • Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 440 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 990 m² - Adamowizna | Media | MPZP | Blisko szkoły Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 990 m² położona w miejscowości Adamowizna, w spokojnej i dynamicz...

  • działka inwestycyjna powyżej 1 ha

    Jaktorów-Kolonia

    • 795 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERUJEMY PAŃSTWU DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 11500 m2 usytuowaną przy ulicy gminnej w miejscowości Jaktorów KoloniaDobry kształt działki - wymiary 65 x 177 - od wjazdu wymiar 65 mZgodn...

  • Działka inwestycyjno-przemysłowa 6000m2 w centrum Polski
    1 / 5
    Działka inwestycyjno-przemysłowa 6000m2 w centrum Polski

    Nowy Karolinów

    • 150 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow 6000m2 oznaczoną nr 6/3 zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719 w miejscowości Karolinów Nowy poomiędzy Skierniew...

  • Działka Kozłów Biskupi ul. Cicha

    Kozłów Biskupi » ul. Cicha

    • 220 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlano-usługową w miejscowości Kozłów Biskupi, w gminie Nowa Sucha o powierzchni 1619 m2.Działka posiada dostęp do prądu, wody, kanalizacji oraz światłowodu. Po...

  • działka inwestycyjna powyżej 1 ha

    Jaktorów-Kolonia

    • 795 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka inwestycyjna Radziejowice,
    Działka inwestycyjna Radziejowice,

    Radziejowice

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1500 m² | przy Parku Pałacowym | MPZP - zabudowa bliźniacza Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w malowniczej części Radziejowice, przy ul. Zac...